USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Експрезидент Естонії запропонував заборонити громадянам Росії в'їзд до ЄС

18 Квітня 2021 19:27
Четвертий президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес вважає, що для безпеки Європи може виникнути необхідність заборонити всім громадянам Росії в'їзд до Євросоюзу.

Як передає Укрінформ, про це він написав у своєму Твіттері.

«Можливо, необхідний тайм-аут для будь-яких, я маю на увазі будь-яких візитів із Росії. До вторгнення у Крим ці люди зарозуміло вимагали безвізового режиму з ЄС. Треба просто заморозити всі візи, крім надзвичайних сімейних обставин», - написав він, зазначивши, що «на карту поставлена безпека Європи».

У відповідь на один із коментарів до свого посту він визнав, що такі заходи вплинули би на простих російських громадян, «які не можуть нічого змінити», проте думки своєї не змінив.

«Вибачте, але настає час, коли необхідно захищатися. Це не ваша вина, але якщо на Європу продовжуватимуть нападати, щось має статися», - написав він.

Тоомас Хендрік Ільвес був президентом Естонії з 2006 по 2016 рік. Зараз він є професором Тартуського університету в галузі демократії цифрового століття.

Напередодні уряд Чехії оголосив про висилку з країни 18 працівників російського посольства, яких вважають співробітниками СЗР і ГРУ. Також поліція оголосила в розшук у справі про вибух у 2014 році на складах боєприпасів у Чехії двох громадян Росії, відомих як «туристи з Солсбері», які намагалися отруїти в 2018 році Скрипалів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
МВ Показати IP 18 Квітня 2021 20:15
Росія живе без єдиного кредита МВФ,яка нужда її в Європі
Горячійестонскійпаре Показати IP 18 Квітня 2021 20:34
Тільки щойно взнав, що росіяни мають гроші їздити в ЄС!
Иван Показати IP 18 Квітня 2021 21:52
Почему-то у бывших президентов как-то замечает ся збой в работе мозга. То Кравчук спит с пистолем по подушкой, просыпаясь в холодном бреду, то этот эстонец-идейный чувак
Лучанин до Иван Показати IP 19 Квітня 2021 08:14
В тебе "сбой" з народження, і нічого, існуєш
Дідусь Альцгеймер Показати IP 18 Квітня 2021 22:05
Як же йому цікаво буде поговорити з нашим першим президентом чи американським останнім.
Анонім Показати IP 18 Квітня 2021 22:28
За то в нас з Росією війна, кордони відкриті, торгові зв'язки не припинені, бізнес російських олігархів не зупинений. Ми чекаємо від Європи і США тих кроків, які самі б мали приймати в першу чергу!
The Shprot Показати IP 19 Квітня 2021 06:50
Из-за таких палитиков когда-то витрины СРСР теперь называют Прое@алтия или Прибалтийские Вымираты.
Анонім Показати IP 19 Квітня 2021 09:42
Хтось вірить, що Європа на це піде, хіба-що почнеться широкомаштабна війна, тоді закриють кордони і для нас, і для росіян. Кожному свої кармани ближче за біди інших,все інше то гарні слова, що прикривають справжню суть речей. Щоб європейці спромоглися на якісь рішучі кроки, треба щоб вони відчули реальну загрозу для себе.
Підтримую думку Показати IP 19 Квітня 2021 09:48
Поки росіян не посадять на ср.ку, то спокою не буде жодній країні в світі. Нікуди їх не випускати за межі росії - це правильне рішення !!!
Я до Підтримую думку Показати IP 19 Квітня 2021 17:33
спочатку америкосів...........