USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ейфелева вежа посеред Старого базару: в міськраді потролили базарників

10 Лютого 2020 13:17
У міській раді пофантазували на тему того, як Старий ринок Луцька виглядав би на фоні визначних пам’яток світу.

Фотоколажі опублікували на сторінці управління туризму та промоції міста Луцької міської ради.

«Нам часто докоряють ринками, які розташовані в туристичних містах. Ми спробували уявити, як би виглядав сьогоднішній Центральний ринок міста Луцька поблизу визначних пам'яток світу», - пишуть автори.

Контейнери Старого ринку за допомогою фотомонтажу додали до Пізанської вежі, замку Нойшванштайн в Німеччині та на центральну площу Ватикану.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Лучанин Показати IP 10 Лютого 2020 13:27
Примітивно. Зайдіть в Старе місто і подивіться що там робиться... Знесення ринку не допоможе...
Лучанин Показати IP 10 Лютого 2020 13:30
Підкажіть де сміятися. Тролінг рівня петросяна і 95 кварталу.
Правдоруб Показати IP 10 Лютого 2020 14:02
А чому б не зробити підземний ринок, підземелля в замку вже є...))
Тролить Показати IP 10 Лютого 2020 14:47
міськрада нехай себе:скоро центральна алея парку буде торговим рядом, а хто ж це добро на розміщення торгових точок дає????
Анонім Показати IP 10 Лютого 2020 15:02
А слабо було подивитись, як базарчики облаштовані в тій же Європі і зробити так само. А не руйнувати і зносити.
нинзя Показати IP 10 Лютого 2020 15:29
виходить що нашла коса на камінь, коли вже опустились до малолєток - дразнитись, ще трохи і будуть язики показувати. як діти в пісочниці.
Юрій до нинзя Показати IP 13 Лютого 2020 13:57
Як? А ну розкажи. Приведи приклад, скинь посилання. Якщо найду достойний приклад прийду підтримаю базарників.
Любі свині Показати IP 10 Лютого 2020 16:51
Це сидить якесь одоробло і в робочий час за наші - платників податків гроші - малює веселі картинки. Що, з туризмом в Луцьку вже порядок? Чи дана промоція не викличе негативну реакцію потенційних туристів? Або не введе їх в оману?
рома Показати IP 11 Лютого 2020 09:36
зносте цей срач з центру поскоріше