USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Фестиваль «Бандерштат» просять скасувати

25 Червня 2014 12:09
Депутати Луцької міської ради озвучили заяву, згідно з якою просять не проводити фестиваль «Бандерштат», а передбачені гроші на організацію заходу – переказати на потреби українських військових. Нагадаємо, фестиваль має відбутися 1-3 серпня цього року.

Про це йшлося під час 61-ї сесії Луцької міської ради сьогодні, 25-го червня.

«Я прошу організаторів фестивалю «Бандерштат» відмовитися від його проведення, адже у нас зараз війна, треба мобілізувати усі кошти й купити кілька касок, замість того, щоб робити в місті розваги», - звернувся із заявою депутат Олександр Пиза.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Дмитро Показати IP 25 Червня 2014 12:14
коментар було видалено
Лучанка Показати IP 25 Червня 2014 12:18
Це не розвага , а патріотичний захід! А наші можновладці хочуть ,щоб молодь по їх клубах сиділа , пила , вживала наркотики і їм гроші приносила, а бажано щоб взагалі була бидлом і ні про ,що не думала а тільки про те як гроші їм принести!!! Про жилети думають! Хай кожний своєю вкраденою мошною потрясе , то й гроші знайдуться. Львів рядом все встигає, столиця , а Луцьк коррупційне затхле болото! Ще й фестиваля для патріотичної молоді не буде! Взагалі обалділи, свої п янки на природі відмініть за вкрадені гроші!
Лучанин до Лучанка Показати IP 25 Червня 2014 12:22
коментар було видалено
Лучанка до Лучанин Показати IP 25 Червня 2014 12:32
коментар було видалено
345636 до Лучанка Показати IP 25 Червня 2014 12:28
Коми ти тут париш? Патріотичний захід... Те ж саме що нічний клуб, тільки на свіжому повітрі і музика інша. Збір тупоголових неформалів, більшості яких пофіг і на Бандеру і на твій патріотизм. Аби як ти кажеш мошною потрясти
Вільна Волинь до Лучанка Показати IP 25 Червня 2014 13:22
От і пиндуй в свій Львів і там, хоч на голові ходи.
Дмитро до Лучанка Показати IP 25 Червня 2014 14:03
що ти мелеш? краще мовчи чим такі дурниці писати.
my_gift до Лучанка Показати IP 25 Червня 2014 14:20
На жаль, Ваша правда-про "Луцьк-затхле болото" :-(
ага Показати IP 25 Червня 2014 12:57
Відмінити офіційне збіговисько наріків. Круто )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Арсен Показати IP 25 Червня 2014 13:18
Долой шабаш фашистской молодежи!
345636 до Арсен Показати IP 25 Червня 2014 13:21
Там фашизмом не пахне, так що не треба тут...
Вільна Волинь Показати IP 25 Червня 2014 13:21
Нарешті, здоровий глузд бере верх! Бо як "Ніч в Луцькому замку" провести, яка б і бюджет міській наповнила і більше б користі принесла, то в них, бачиш но, не час для розваг. А як цей гітлєр-югєнд шабаш, то ще й з міського бюджету коши виділяти. Ось це рішення, якщо його приймуть, буде найправильнішим. А патріоти, якщо вони дійсно є такими, повинні таке рішення зрозуміти і підтримати.
Ігор Показати IP 25 Червня 2014 13:31
Ну що скажете пане Гузь на таку заяву??? де офіційна реакція?? Де заява що 100% всієї виручки буде передано на армію?? немає і не буде, бо ви на цьому фесті дуже гарно заробляєте вже кілька років, і зараз його відмінити ви не наважитесь... а люди вам це пригадають коли ви в майбутньому ви будете комусь закидати проведення концертів у такий складний час для країни.
Дмитро Показати IP 25 Червня 2014 13:39
коментар було видалено
Сонячна Показати IP 25 Червня 2014 13:41
відмінити..бо купа алкашів лазить по парку.."фестивалять"
Джулія до Сонячна Показати IP 25 Червня 2014 14:19
Не треба валити з хворої голови на здорову! Минулого року перед входом на фест охорона попросила показати пляшку, яку я несла-чи не пиво це. На "Бандерштаті" немає алкоголю і не палять! А по парку багато хто "лазить".
Lutsk_young people Показати IP 25 Червня 2014 15:07
Бандерштат-фестиваль, який не можна скасовувати в жодному разі!
Необхідно Показати IP 25 Червня 2014 16:09
Скільки бронежилетів закупили. Організатори самі їдьте на схід без бронижелетів, може якась користь буде, хоча і то нічого толкового не буде.
РН Показати IP 25 Червня 2014 16:41
Знов за рибу гроші! А скільки кожен з вас, шановані писаки, перерахував на армію? Чому знову про чужі кишені? Та навчіться вже своїми користуватися!
Вільна Волинь до РН Показати IP 25 Червня 2014 17:26
Так якби це були чужі гроші... Це гроші міста, тому, за всіма поняттями - гроші громади, муніципалітету. Краще вже зробити щось дійсно корисне для міста, якщо на те пішло. Чи в нас вже Нью-Йорк?
111 Показати IP 25 Червня 2014 17:19
Відмінити фестиваль - правильне рішення і для людей і для тварин у зоопарку, бо вони такий стрес отримують після тих обкурених малолітніх неформалів. Якщо ви там не п'єте і не курите, то чому ж міліція охороняє громадський порядок лише навколо іподрому, а всередину їх не допускають?
люди Показати IP 25 Червня 2014 22:05
давайте зберемося та викінемо це кодло з міста.ця комерційно-бандерівська оргія під час війни пряме знущання на нашими дітьми які зараз під кулями на сході.гусь та пиза навмисно розпалюють ворожнечу сидячи в гарних кріслах.не доводьте людей до біди.а ціх засра**ів геть з Луцька
Джулія до люди Показати IP 26 Червня 2014 16:46
Руки закороткі.