USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.50 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Генпрокурор замість боротьби з сепаратизмом їздить до Ківалова?

22 Квітня 2014 15:44
Олег Махніцький у Одесі отримав нагороду від Сергія Ківалова, замість того, щоб організовувати нараду силовиків, - повідомив Анатолій Гриценко.

Про це йшлося сьогодні, 22 квітня, під час прес-конференції кандидата на пост Президента України Анатолія Гриценка у Луцьку.

Він розповів, що під час візиту до Одеси дізнався, що у місті перебуває генеральний прокурор Олег Махніцький. З його слів, силовики тоді очікували, що відбудеться нарада, під час якої той оординуватиме боротьбу з сепаратизмом.

«Генеральний прокурор – ми пам’ятаємо, «Свобода», мова, «Ківалова - геть» і так далі. Він нікого не збирав, а поїхав в академію до Ківалова, отримав там медальку та вирішував питання, коли і як йому захистити дисертацію. Я б на місці президента одразу вніс подання про зняття такого генерального прокурора. Це на тлі сепаратизму. Може бути класний закон, але коли генерального прокурора на фоні війни цікавить його власна дисертація та медалька від Ківалова, - біда», - повідомив Анатолій Гриценко.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
дідо Показати IP 22 Квітня 2014 15:52
Гриценка типовий провокатор. Народ добре памятає,як він Тимошєнкою готували заговори проти Ющенка в 2005 році. Дзвонив до американського посла,питав дозволу.
Анонім до дідо Показати IP 22 Квітня 2014 17:11
та нормальний він мужик!і правельно каже!
народ до Анонім Показати IP 22 Квітня 2014 17:20
коментар було видалено
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 22 Квітня 2014 19:02
а хероя УРКАїни хто підрахую дав ? не ющенко часом ?
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 22 Квітня 2014 19:06
та проти ющенка не треба було заговорів готувати. його любі друзі злили
Волинянин Показати IP 22 Квітня 2014 17:40
Як виявилося Гриценко кращий з представників української нації! Не кар'єрист, чесний, по-військовому порядний і самовідданий, професіонал своєї справи. Справжні українці йому довіряють повністю. Тому він нехай переможе! Досить нам зрадників, казнокрадів, спекулянтів газом, капітельманш та т.п.
дідо Показати IP 22 Квітня 2014 17:43
Гріценка є невдаха,якого звільнили через непрофесійність.Страждає від комплексу наполеону та підкаблучника.
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 22 Квітня 2014 19:04
а який міністр оборони був праффесійнішим, як Гриценко ? не кузьмук часом ?
чорний Показати IP 22 Квітня 2014 18:39
Все нормально, куй залізо, поки воно гаряче. А ви думали, до влади прийдуть ангели? А звідки вони візьмуться? У кожного з нової влади рильце в пушку - "зростали" ж вони при старій владі, то якими повинні були вирости? Категоричний противник фашизму, але деколи закрадається думка% "Ех, дідуся Адольфика нам в Україну так на місяць-два!".
Юрій Показати IP 22 Квітня 2014 18:58
Ще один ПРОФФЕСОР на підході.
народ Показати IP 22 Квітня 2014 19:06
Якщо в Гриценка радник Осіпов про що можна говорити ,він навчить не повертати міліонні кредити ,закладати з бондаруком гортожитки в банки з людьми ,рейдерські захвачувати підприємства і гавкати на мера це всі досягнення осіпова рейтинг Гриценка на Волині буде нульовим!
депутатик до народ Показати IP 22 Квітня 2014 22:09
пустовітки! Сидіть тихенько, а то розповімо як ваш шеф Пустовіт збирав гроші за депутатство. І розповімо про відкати.
лучана Показати IP 22 Квітня 2014 19:09
Це якась брехня, я не вірю що Гриценка радник цей слизький гнилий Осіпов
123 Показати IP 22 Квітня 2014 19:12
Смішно до сліз вже рейдер Оська примазується до Гриценка ще Бондарука візьміть буде повний комплект .
Ігор Показати IP 22 Квітня 2014 23:47
ЛЯШКО, оце наш справжній президент.