USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.73 40.00
  • PLN 9.76 9.92

Генштаб ЗСУ перехопив звіти військових РФ про великі втрати у Донецьку

4 Грудня 2014 14:58
Генеральний штаб Збройних Сил України перехопив звіти командирів російських частин, які підтверджують великі втрати російської армії в районі аеропорту Донецька.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомив представник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Олександр Розмазнін, - інформує "ЛІГАБізнесІнформ".

"Є низка документів, в яких наводяться дані доповідей, що надходять від командирів російських частин, які незаконно перебувають на нашій території", - зазначив Розмазнін.

Зокрема, у доповіді за станом на 2 грудня говориться, що під час бойових дій в районі аеропорту загинуло 299 російських військових, ще 190 отримали поранення, з них 96 – важко поранені.

У звіті за станом на 30 листопада йдеться, що в районі донецького аеропорту російські військовослужбовці втратили 198 осіб, поранено 116. "Я міг би вам зачитувати ці бойові донесення і далі, але така мета не ставилася. Це тільки деякі цифри", - сказав Розмазнін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ключ Показати IP 4 Грудня 2014 15:42
коментар було видалено
ректор до ключ Показати IP 4 Грудня 2014 15:48
Вчора казали що наші кіборги за пару місяців вбили кацапів більше ніж за цілих десять років війни у Авганістані!
вічний студент до ректор Показати IP 4 Грудня 2014 16:08
Ректоре, тобі треба позайматись із репетитором. "Афганістан" пишеться тако, а перед "ніж" і перед "що" ставиться кома. Перед студентами не "встидно"?
доцент до вічний студент Показати IP 4 Грудня 2014 16:33
Але ж ти розумна! Ти філолог?
доктор наук до доцент Показати IP 4 Грудня 2014 16:38
багато вас тут таких - філолохів, розвелося)
Дончанини до доктор наук Показати IP 4 Грудня 2014 17:25
Лично мне понятна причина серии статей о "бешеных" потерях российских солдат. Ибо как украм придется объяснять собственные потери за последние дни? А какого порядка эти потери я могу судить даже на слух, ибо никогда не поверю, что вагонами выпускают боезаряды в "молоко" (По Донецку, например, арта не затихает уже четвертые сутки).
екскурсовод Показати IP 4 Грудня 2014 23:29
ЦЕ НЕ ЗВІТИ, ЦЕ БУМАГА ДЛЯ ТУАЛЕТУ!
петро Показати IP 4 Грудня 2014 23:45
О!!! Москалики прокинулись. Гинуть наші хлопці. Серце болить,гинуть. Але з собою заберуть всю шушеру,генетичне сміття і усяке бандло в сто раз,в двісті раз більше. Смерть москалям,смерть зрадникам в Донбасі,смерть козіциним,захарченкам і всякому фуфлу. Вогонь. Слава Украіні.
Анонім Показати IP 5 Грудня 2014 00:10
http://oyblogg.blogspot.ru на первом листе адрес откуда генштаб берет данные-просто блог,зачем фоткать на мобилу, неужели в генштабе все сканеры пропили