USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Геращенко підтвердив загибель Януковича-молодшого

22 Березня 2015 22:31
Радник глави МВС Антон Геращенко підтвердив загибель сина екс-президента України Віктора Януковича.

Про це представник МВС сказав у ефірі російського телеканалу "Дождь", - повідомляє Еспресо.TV.

"За офіційними каналами ця інформація не надходила, але я наводив довідки через тих людей, які знали Віктора Януковича-молодшого і вони мають інформацію про це. Так, це дійсно так. Віктор Янукович-молодший відпочивав в районі озера Байкал. У цей час можна їздити по льоду. Йому, можна сказати, не пощастило. Судячи з інформації від тих людей, які вижили в цій трагедії, він потрапив на те місце, де старий лід межує з новим льодом. І там сталася ця трагедія. Машина почала провалюватися під лід , завалившись на бік. Це був Volkswagen Multivan. Чотири людини вискочили відразу, одного витягали з води, а Янукович був пристебнутий, і пішов з машиною на дно", - зазначив Геращенко.

Крім того, загибель Януковича-молодшого підтвердив екс-регіонал та сепаратист Олег Царьов.

"Я зідзвонився зі своїми друзями, які контактують з Януковичем, і вони мені підтвердили не надто радісну новину", - сказав Царьов.

Раніше народний депутат України Нестор Шуфрич підтвердив загибель сина Януковича.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
мда Показати IP 22 Березня 2015 22:39
хто із цей Геращенко,щоб йому вірити??
Анонім Показати IP 22 Березня 2015 22:53
От вам сльози людські на камінь не падають, скільки людей прокляло його батька,що це людські прокльони чи кара ГосподНЯ.
Ірина Показати IP 22 Березня 2015 22:54
Радник глави МВС!!!
нео Показати IP 22 Березня 2015 23:17
Про мертвих говорять або добре, або ніяк...
луч до нео Показати IP 22 Березня 2015 23:26
У всіх правилах є виключення. Так він не відповідає за злочини батька, але від нього йшло теж достатньо зла . Прокляття Українського на всім їхнім роду, теж саме чекає доля путлєра!
нео до луч Показати IP 22 Березня 2015 23:37
Шо ж в Вас злоби стільки? Ви ж навіть особисто незнайомі. Прокльонами кидаетесь,тримайте мир в серці, творіть добро, і буде Вам щастя)
Титушко до луч Показати IP 22 Березня 2015 23:51
Люди вы кто?парень вне политики ,вне бизнеса,просто спорт и машины.
луч до Титушко Показати IP 23 Березня 2015 09:41
Що ж ви так боєтесь людських проклять ? Думайте перед тим як творити і спочивайте з миром.
Юлія до Титушко Показати IP 23 Березня 2015 13:30
Ну геть не при чому, просто спорт і машини. А де він взяв ті машини, не за наші гроші, які були вкрадені в України? Життя - бумеранг завжди повертається. Сльози наших матерів, дружин, сестер відлунюються тим виродкам.
грек Показати IP 22 Березня 2015 23:24
Что бы говорить про человека хорошо после смерти нужно быть человеком при жизни ! Бог все видит !!!
Анонім Показати IP 22 Березня 2015 23:25
Потрошку роблять себе мертвими що буде далі розібеться літак з останніми яниками ? Напевно на йшли гарного пластичного хірурга готовляться для втечі з Росії бо скоро путіну гаплик і вони сцать що іх видадуть Україні
найглибше прісноводн до Анонім Показати IP 23 Березня 2015 00:06
Дійсно це дуже дивно, на льодові ніхто не пристібається бо знають, коли провалюються то треба швидко вибратись з салону, дуже дивно , що пасажири покинули скоріше салон VW Multivan, двері там досить складно відкриваються, а от водію можна покинути кабіну двома дверима бо там немає ніяких перешкод між місцем водія та пасажира, здається це просто сім'я хоче "залягти на дно" бо вже розум не витримує того, що вони накоїли в нашій державі.
Кевлар для розуму до найглибше прісноводн Показати IP 23 Березня 2015 00:18
Вони кинули ядерну бомбу на полiщукiв?50000 т.при нових, i 70 не доказаних смертей при кривавому.
ВОНО до Кевлар для розуму Показати IP 23 Березня 2015 06:26
Полісся то йододефіцитний регіон. Кляті совіти заставляли їсти продукти з високим вмістом йоду + обовязковий антиструмін дітям в школах. Патріоти відмовились від знущань над жителями Полісся от тому риба, морепродукти і ліки зараз по ринкових цінах. пи.си. почитайте до чого приводить йододефіцит.
дослідник Показати IP 23 Березня 2015 08:24
коментар було видалено
ас Показати IP 23 Березня 2015 08:40
то ти про себе
регіонал Показати IP 23 Березня 2015 08:59
Собакам собача смерть
Анонім Показати IP 23 Березня 2015 09:32
наскільки я памятаю, Януковича на засіданні ВРУ позбавили званння Президента, то чому досі пишуть екс-президент?
украинець до Анонім Показати IP 23 Березня 2015 12:17
в нас немае вру лише зборище майдаунськои нечисти
Лучанин до украинець Показати IP 23 Березня 2015 13:43
Шкода, що не існує золотої рибки, а так хочеться загадати три бажання; 1-загородити територію високим забором, 2-зібрати за тим забором таких виродків як ти, і тобі подібних, 3 - залити все бетоном!