USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Загинув син Януковича, - ЗМІ

22 Березня 2015 17:45
Загинув син екс-президента України Віктор Вікторович Янукович. Про це повідомив екс-регіонал, депутат "Опозиційного блоку" Нестор Шуфрич, - інформують наші колеги з ТСН.

"Трагічно загинув Віктор Вікторович Янукович. Загинув так, як і жив, - за кермом автомобіля", - написав Шуфрич.

Нагадаємо, що чутки щодо загибелі Януковича-молодшого на озері Байкал почали ширитися у соцмережах 22 березня. Деякі українські та російські ЗМІ з посиланням на свої джерела в оточенні екс-президента підтверджували цю інформацію. Водночас офіційні джерела - як українські, так і російські - спростовували її. Приводом до чуток стала трагічна подія на озері, про яку 21 березня повідомило головне управління МНС Росії в Іркутській області.

Згідно з їхніми даними, увечері 20 березня на акваторії озера Байкал в районі північного краю острова Ольхон стався провал мікроавтобуса "Фольксваген" з водієм і п'ятьма пасажирами. Повідомлялося, що водій загинув, а пасажирам вдалося врятуватися. Проте жодних імен не називалося.

Водночас російський телеканал "Звезда" без посилань на будь-які джерела повідомив, що загиблим водієм був 33-річний Віктор Давидов. Під яким прізвищем проживав у Росії і брав участь в автомобільних змаганнях молодший син екс-президента України, не уточнюється. Однак відомо, що Давидова - прізвище бабусі Віктора Януковича-молодшого (матері дружини екс-президента Людмили Янукович). Янукович-молодший був депутатом Верховної Ради України сьомого скликання. Після втечі свого батька він також залишив Україну і, згідно з повідомленнями, перебував у Росії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
дідо Показати IP 22 Березня 2015 17:49
Діти платять за гріхи батьків.
баба до дідо Показати IP 22 Березня 2015 18:28
За ВСЕ треба ПЛАТИТИ або РОЗПЛАЧУВАТИСЯ - закон природи. Пам'ятайте.
11 до дідо Показати IP 22 Березня 2015 22:40
і твої за тебе теж несут ь і нестимуть... таке життя
Анонім Показати IP 22 Березня 2015 17:50
По этому поводу уже имеется опровержение. Точнее говоря, действительно, под лед провалился автомобиль, но при этом погиб только водитель, ФИО которого приводится в официальном сообщенни, и которое, естественно, отличается от ФИО сына Янека.
ВОНО до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 20:06
чисто расейская ложь, подложный пачпорт на хфамилию матери (Давыдов)и уже то не он! Земля ему пухом, не худший из мажоров был, никого не убил, никого не кинул, в большую политику и бизнес не лез - просто занимался спортом как умел.
Анонім до ВОНО Показати IP 22 Березня 2015 20:23
С места событий имеется и видео. На этом видео показан погибший водитель машины, который явно не Янык младший. Просто ребята с ВН в данном случае малость поспешили. А теперь вполне официально: "Как сообщил руководитель пресс-службы МЧС по Иркутской области Андрей Шутов, в субботу на озере Байкал под лед провалился автомобиль Volkswagen — один человек погиб.“ «Погибшим оказался Давыдов Виктор. Остальные пять человек смогли выбраться из автомобиля», — отметил он. Кроме того, он добавил, что не думает, что «сын президента мог быть водителем»." Вполне возможно то, что вся шумиха вызвана тем, что девичья фамилия жены экс-президента Украины Людмилы Янукович — Давыдова.
гриць до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 21:26
швидко вам тролям кацапським методичку дали)
Петро до ВОНО Показати IP 22 Березня 2015 21:45
Він хіба нардепом не був? Був. А це не влада,не політика? А к**веня хіба не підгребло під себе землі біля Світязя,Шацька,не набудувало хонок,що й досі не знають,кому це все добро належить. А за які такі грошики воно розрулювало по Росіі та по Байкалу? Може за зарплату якусь і де ж він працюе? Добрий злодіяка.
Анонім Показати IP 22 Березня 2015 18:18
Хай Яник відчує те що відчувають родичі загиблих на Майдані
Анонім до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 18:25
коментар було видалено
Nata до Анонім Показати IP 22 Березня 2015 20:27
Повністю згідна! Матері, дружини, дітии хлопців, які загинули на майдані- вимолили покарання!!!!
Укроп Показати IP 22 Березня 2015 18:41
Ви сра. І коментатори, на себе подивіться і своїх дітей. Облюдки.
екскурсовод Показати IP 22 Березня 2015 18:46
Яник вже двічі помирав путін нещодавно помер, проте всі живі. В Україні новини грунтуються на принципі "бабка на базарі сказала" а не на фактах.
Анонім до екскурсовод Показати IP 22 Березня 2015 18:54
коментар було видалено
екскурсовод Показати IP 22 Березня 2015 18:56
Да, долар зараз дороще людського життя.
Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 19:30
Тролі поліські зраділи загибелі людини. Хто вас таких наробив? Платить будете і ви , і ваші діти.Понаіхала наволоч вшива. Ви як неодягайтесь то вас видно в третьому і четвертому поколінні, що полішуки. А ти діду здохни. Ти вже зробився огидним.
Анонім до Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 19:36
Такі як ти і наробили ... звідки в тобі стільки жовчі ? Сам лучанин теж, судячи з манери розмовляти, не так давно з полісся вибрався !
Ніф до Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 19:54
Видно речник Московського патріархату.
Фіфонт до Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 20:16
О речник Московського патріархату явився.Як же ж духовно.
наталя до луцьк Показати IP 22 Березня 2015 19:34
супер. підтримую повністю
До Луцьк Показати IP 22 Березня 2015 19:50
зразу видно хто є хто. Невиховане непорядне ще гірше нідж ті що радіють за загибель людини
Летючий орлік Показати IP 22 Березня 2015 19:50
Чечетову Прівет))))
бандера Показати IP 22 Березня 2015 20:41
коментар було видалено
Байкал Показати IP 22 Березня 2015 21:49
Батя я стараюсь
ой Показати IP 23 Березня 2015 09:01
тупо вброс змі яке перше вальнуло - рейтинг космос
Mery Показати IP 23 Березня 2015 09:40
Щось мені мало віриться що саме загинув він......... Якщо так, то Царство йому небесне. Може задумається його родина, що влада та гроші яких вони накрили -не головне, а головне - життя.
правда Показати IP 23 Березня 2015 11:30
Це брехня за такі гроші які вони вкрали вже зробили йому пластику, замість нього зробили пластику бомжу і підкинуть ніби він похований!!!! Маразм слідуючий старший син ніби застрелили а потім батя ніпи помер від 100грм.водкі!!!!!!!!!!!!
Феофанія до правда Показати IP 23 Березня 2015 11:41
Ой, бля! яку пластику? на хріна такі складності? та в сраці вони всі нас мають, як ви не розумієте досі. І без пластики будуть жити приспівуючи де хочуть і як хочуть. Чи може всі осліпли і не бачать, як Азаров собі "тихо-мирно-благородно" проживає в Європі і життю радіє без всякої пластики і ні від кого не криючись цілком легально.
Лучанка Показати IP 23 Березня 2015 19:45
скiльки ж радостi iз загибелi людини, якi ж ви гнилi люди...
пік Показати IP 24 Березня 2015 00:32
З смерті людини роздули невідь-що, а це може статися з кожним хто не береже життя .... він був пофігіст дитина "золотая молодеж" , катався і до катався, а скільки по статистиці на Волині загинуло за цей місяць!!????????? згадайте за них і за які гріхи вони розплачуються .... окрім дурної голови, яка п'яного всадила за руль!!!!!!!!!!