USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Герб Волині хочуть «віддати» під горілку

17 Вересня 2014 17:58
Обласна рада пропонує дати дозвіл використовувати символіку Волині на горілці. Термін дозволу планують надати на 10 років.

Про це йшлося під час засідання комісії з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю сьогодні, 17-го вересня, в обласній раді.

З проханням використовувати символіку краю звернулося ТзОВ «Галичина – Табак». Герб планують розміщувати на етикетках пляшок «Етнос Волинь Вірність традиціям» та «Етнос Полісся Вірність традиціям».

Представник фірми сказав, що цю горілку продають лише на Волині. Та додав, що хотіли виготовляти продукцію на Луцькому заводі, але не змогли, бо він не працює стабільно, тому вимушені його виготовляти у Львові. Однак бізнесмени запевнили, що готові сідати за стіл переговорів і домовитися про співпрацю, якщо Луцький СГК відновить свою діяльність.

З цього приводу членик комісії почали дискутувати, мовляв, горілку виготовляють не на Волині, а символи будуть використовуватися нашого краю. Втім, голова комісії Володимир Навроцький зауважив, що своєї продукції немає, тому і немає підстав відмовляти.

Більшість членів профільної комісії віддали свої голоси за те, щоб герб Волині використовувало підприємство ТзОВ «Галичина – Табак». Але й зауважили, що варто це питання обговорити під час чергової сесії облради.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Олександр Показати IP 17 Вересня 2014 18:07
А що значить "дати дозвіл"? І чому відразу на 10 років? А може продати за 1 грн. з пляшки? І на один рік? Чи вже з Навроцьким вирішено, що "нема підстав відмовляти"?
Олександр до Олександр Показати IP 17 Вересня 2014 21:06
Хрест продати за 1 грн. Навіть Іуда дорожче продав.
до до Олександр Показати IP 18 Вересня 2014 08:38
1 гривню з пляшки помнож на обсяг випуску продукції - вийдуть мільйони у місцевий бюджет за використання символіки.
хто до до Показати IP 18 Вересня 2014 09:25
Хто тобі сказав що одна гривня з пляшки? Вони хочуть даром! А ти віриш синок)
Олександр до Олександр Показати IP 18 Вересня 2014 11:26
А допомогу учасникам АТО, пенсіонерам, інвалідам ти, тезка, чи Іуда буде сплачувати?
роман Показати IP 17 Вересня 2014 19:53
та вже краще на папері до дупи.... а що це символ волині.............. а що там хрест................. коли вже понапиваєтесь голодранці
До навроцького Показати IP 17 Вересня 2014 20:30
Нехай напишуть на пляшці навроцький і намалюють його п'яного ото буде торг сам куплю три ящика
Олександр Показати IP 17 Вересня 2014 21:01
Дурні!!!! Ви прочитайте значення нашого герба!!!!! Ще ікони почніть на горілці малювати!!!
Символ Показати IP 17 Вересня 2014 21:28
Хрест, широко вживаний у геральдиці, є символом життя, а також символізує християнство та оборону віри Христової. Червона барва означає хоробрість, мужність, безстрашність, любов людини до свого Творця, готовність віддати життя за Бога і Батьківщину. Біла — чистоту і непорочність.
Лучанин до Символ Показати IP 18 Вересня 2014 08:33
Тоді логічний висновок, що гербу із таким глибоким змістом немає місця на пляшці з речовиною, яка опускає людину на моральне дно і перетворює її на істоту лише із тваринними інстиктами.
журналіст з Володими Показати IP 17 Вересня 2014 21:35
Вірогідно, для наших обласних обранців вже немає нічого святого і духовного. Геть вже з глузду зїхали. Та князь Любарт і князь Вітовт з того світу проклинуть за таке Волинський край ! Та сам покійний Борис Петрович Климчук вжахнувся би такої наруги і блюзнірства над історією його рідного краю.СХАМЕНІТЬСЯ ПРИДУРКИ !.Невже не вистачає вже клепки у ваших депутатських і чинвовничих головах, невже не маєте тями як іншими шляхами наповнити бюджет. Тоді геть і негайно з чиновничих кабінетів депутатських лав - пасти свиней і гусей по тих селах де ви народилися. БЕЗГРАМОТНІ СВИНОПАСИ !!!
Аня до журналіст з Володими Показати IP 18 Вересня 2014 09:13
Ні ви праві і дуже правильно думаєте.Їх в АТО,хай прокажуть,як вони крім того,щоб красти люблять ці долбані депутати свою Україну і нас бідний,дурний нарід нарід
макеевчанин до Аня Показати IP 18 Вересня 2014 10:15
лучше одной водки отправьте в АТО бо без нее никак трезвое решение принять невозможно ))
Нас охоплює гузятина Показати IP 17 Вересня 2014 21:55
Саме так
Про непотріб Показати IP 17 Вересня 2014 23:04
Гузь слабенко навроцький пирожик Загрева непотрібні люди провокатори
макеевчанин Показати IP 18 Вересня 2014 10:10
а на герб области дорисуйте бутылку водки - ))))