USD 39.70 40.10
  • USD 39.70 40.10
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Голі «мажори» на Світязі чіплялися до 12-річної дівчинки

29 Червня 2017 14:29
Вчора, 28 червня, вся Україна відзначала державне свято – День Конституції.

По-своєму, оригінально вирішила відзначити це свято на березі озера Світязь компанія з вісьмох молодиків, якщо можна так сказати, бо їхній вік становив від 20 до 50 років, пише Район.Шацьк.

Оригінально – тому що дехто з них з’явилися на пляжі, який знаходиться в масиві Іллічівка (Пульмівська сільська рада) голяком.

Це обурило відпочивальників на пляжі, бо серед них були й діти. І таке неподобство люди стерпіти не могли. Тим паче, що один з молодиків звернувся й до 12-річної дівчини зі словами типу «мала, у тєбя чьо, попка загаряєт». Дісталося погроз і коменданту масиву, який намагався їх спровадити з пляжу: «ти нє жилєц» - лунало на його адресу.

Люди викликали поліцію. Але, як стверджують очевидці, реакція правоохоронних органів була надто млявою. Бо компанія, як кажуть очевидці, складалася з мажорів: один з голодупих відпочивальників - син екс-заступника міністра колишнього режиму Януковича, інший – генеральський син.

Та відпочивальники теж виявилися людьми не простими, бо побачивши таку реакцію, підключили до дій своїх знайомих. Зрештою, як стало відомо з інсайдерських джерел, на молодиків таки завели кримінальну справу і вона є на контролі у міністерстві, аби її «не спустили на гальма».

Фото надані одним зі свідків події.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
121 Показати IP 29 Червня 2017 14:44
вони мабуть побували перед тим у Гейропі ))))) соромітники....
123 до 121 Показати IP 30 Червня 2017 11:15
Та ні, з такими д*більними фейсами їх навряд чи пустять куди небудь, крім педерації. Очевидно то їх "рюцькій мір" так попер.
andrij до 121 Показати IP 30 Червня 2017 12:59
a nawisho 4ipljalusja?, "tam" ze znuzy ni4ogo nema )))))
я Показати IP 29 Червня 2017 14:52
вот жеж быдло...
валдис пейш Показати IP 29 Червня 2017 15:11
вони просто хотіли шоб іх хтось відкохав
проходив мимо Показати IP 29 Червня 2017 15:14
Бидлота! Хлопці - як дуби, а пі*****и - як жолуді. Немає що показати.
Мефистофель Показати IP 29 Червня 2017 15:20
коментар було видалено
123 Показати IP 29 Червня 2017 15:20
Та це ж компанія під...сів! Якраз всі по парах)
свояк Показати IP 29 Червня 2017 15:57
Почистити як кабанчиків та на зону. А там ..... зроблять з них романтиків і так ї.. кохатимуть так п. кохатимуть !!!!
лучанин Показати IP 29 Червня 2017 16:07
хочби не позорилися своїми піпетками ))
пистон Показати IP 29 Червня 2017 21:41
это "мажоры"?да это черти колхозные
добрий ветеринар Показати IP 29 Червня 2017 23:07
Чищу свиней без анестезії. Безкоштовно.
Ахванасій Показати IP 30 Червня 2017 06:09
Зате "крєст животворящій " на місці, як і в кожного хабарника в кабінеті і вкожного п"яного бидла за кермом ікони.
Це точно. до Ахванасій Показати IP 30 Червня 2017 13:45
Чим більше в людини гріхів, ти більше вона обкладається іконами і хрестами.
Любі свині Показати IP 30 Червня 2017 10:12
"Мамо - на мене в ПТУ кажуть що я "бик". " А що це означає, сину?" . "Не знаю. Але кажуть що я бик конкретний!"
1 Показати IP 30 Червня 2017 11:03
Давно ту пі**братію треба вичіщати з наших земель!
123 Показати IP 30 Червня 2017 13:52
Вони, певно, під кайфом. Те, чим вони світили, вже не робоче, тому вони і забули, що його треба сховати.
! Показати IP 30 Червня 2017 19:46
Які то мажори? То Педофіли йо*ані! Вони з Луцька?
Обізнаний Показати IP 30 Червня 2017 23:14
Це результат і наслідок перевірки з гей-прокуратури, яка нещодавно побувала на Волині, і в тому числі на Світязі зокрема. Свинота. Я б їх тримав би усіх разом - у хліві, і годував би лише кропивою та жолудями.
Не з "гей", а з генп до Обізнаний Показати IP 30 Червня 2017 23:39
Так з людьми ?????? Сам ти свин... Вони ж на відпочинку. За свої кровні, послідні, навіть труси не було за що купити. Для таких і заради таких любителів природи та всього живого так і хочеться скасувати мораторій на купівлю землі. Нехай встановлюють свої "обліко моралє"