USD 38.80 39.10
  • USD 38.80 39.10
  • EUR 38.80 39.20
  • PLN 9.80 9.98

Голова ОДА обрав собі нових радників

24 Листопада 2014 09:54
У голови Волинської ОДА Володимира Гунчика – нові радники.

Так, власних радників очільник області представив сьогодні, 24 листопада, під час оперативної наради.

Таким чином, згідно із розпорядженням губернатора, його радниками будуть Вадим Дудко, Володимир Козак, екс-голова Любешівської РДА Олег Кух та екс-голова Турійської РДА Леонід Марчанчин.

А от роботу ОДА зі ЗМІ конролюватиме Світлана Головачук, яка, ймовірно, очолить прес-службу ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
артист Показати IP 24 Листопада 2014 10:03
Ой, Світлано, як то кажуть, удачі.. забудь тепер про себе і родину. Тілько про Гунчика і памятатимеш віднині
артистка Показати IP 24 Листопада 2014 10:07
Ой, Світлано, тепер ти будеш артисткою, артистично розповідатимеш про проведену велику органідаційну роботу ОДА
віктор Показати IP 24 Листопада 2014 10:17
яке їхало таке й здибалось
конкретніше можна? Показати IP 24 Листопада 2014 10:26
А хто вони, ті радники? Яке минуле у них, партійна приналежність?
партократ до конкретніше можна? Показати IP 24 Листопада 2014 10:34
У вас одне на розумі, напевне з "партіями" лягаєте спати і з ними встаєте!:) А без партій жити не можна, вже не людина, не спеціаліст...?:)
Анонім до партократ Показати IP 24 Листопада 2014 11:02
Навпаки. Це ж добре. що безпартійні. Що і хочеться почути, що без квот всяких.
конкретно до конкретніше можна? Показати IP 24 Листопада 2014 11:06
Кух - "свобода", марчанчин -до призначення на посаду голови Турійської РДА - заступник начальника фінансового управління Турійської райдержадміністрації- "батьківщина"
знаючий Показати IP 24 Листопада 2014 11:02
Все набагато простіше- призначивши радників, Гунчик через патронатну службу вирішуватиме кадрові питання. А як же громадські слухання,публічність в кадровій політиці?
Іруся Показати IP 24 Листопада 2014 11:07
Нічого нового...з радників відразу на посади...і не треба ніяких конкурсів чи громадських слухань, просто розпорядженням призначив і все...а по Свєточці нічого дивного....дівчинка працювала разом з Гунчиком в одному штабі під час виборчої кампанії президента....юху
Гунчику Показати IP 24 Листопада 2014 11:12
Шановний Володимере Петровичу! Виконуйте Закон "Про очищення влади". Жоден чиновник в ОДА не звільнений! Мало того,Ви призначаєте на керівні посади людей,які працювали при Януковичу на керівних посадах та підлягають звільненню відповідно до Закону про люстрацію( Мишковець,Гобот). За не виконання Законів теж передбачена відповідальність!!!
колега Показати IP 24 Листопада 2014 11:13
світлана головачук - один із кращих молодих журналістів в області! і не треба тут про "дівчинку". нарешті в ОДА зі ЗМІ працюватиме журналіст, той, хто знає роботу зсередини. інша справа, як це вдасться. удачі тобі , Світлано, від усіх змій)))))
колего до колега Показати IP 24 Листопада 2014 11:28
працювати журналістом і бути фахівцем прес-служби дві великі різниці. І пані Світлані ще ой як требап буде себе ламати через невідповідність реального стану справ і інформації, якуу вона поширюватиме. Журналістське єство прагнутиме спрваделивості, реальності, обєктивності. А тим і не пахнутиме.
тема до колего Показати IP 24 Листопада 2014 18:23
А де ви бачили готового працівника прес-служби?:) Не несіть пургу, вже від того ля-ля-бла-бла - тошнить!!! Знатоки знайшлись...аби повітря трясти!
Люстратор Показати IP 24 Листопада 2014 11:17
А конкурси відкриті та прозорі, а громадські слухання де? Це порушення Закону про Державну службу! Корупція чистої води!
люстратору Показати IP 24 Листопада 2014 11:23
Це лазєйка Гунчика з подачі Дубняка! Призначати навіть на посади патронатної служби потрібно публічно! Блін-ніфіга тих чиновників не навчить! Пустовіт таким чином різних зас*анців призначав,тепер Гунчик! Позорисько!!!
Справедливий Показати IP 24 Листопада 2014 11:35
Перш ніж призначати радників Гунчику потрібно провести люстрацію в ОДА! Звільніть ВСІХ чиновників,які працювали при Януковичу на керівних посадах! Виконуйте Закон України "Про очищення влади"!
Голова до Справедливий Показати IP 24 Листопада 2014 12:05
А в Адміністрації Президента України когось хоча б одного люстрували? То беріть будь-ласка вище!!!
читач до Справедливий Показати IP 24 Листопада 2014 18:10
А Пустоцвіт багато звільнив, а Дубняка, Козюпу обговорювали перед призначенням?:) А тут лише радники і стільки галасу, чи це бажаючі на посади на сполох б'ють?!:)))
Я Показати IP 24 Листопада 2014 11:46
Кух теж зас*анець.Який з нього радник. Що він може радити.Чи може це лазійка для перепризначення.То хай прозвітується що він зробив для любешівців
ха ха Показати IP 24 Листопада 2014 12:01
З ДУЛЮКА РАДНИК ЯК З Х.... МОЛОТОК ...А ЗАВТРА СКАЖЕ ЩОБ ЛЮДИ ЗІБРАЛИСЬ БО ЙОГО І ТАМ ВИГАНЯЮТЬ І САМООБОРОНА ПОБІЖИТЬ БІГОМ БО ТАМ ТРЕБА РЯТУВАТИ СВОЮ І РАДНИКА ШКУРУ
яяяяяяяя Показати IP 24 Листопада 2014 12:10
Шановний Володимере Петровичу! Дулюка радником поставити це всеодно що сміятись з самого себе жах ....Люстрацію йому треба від Королевської перебіг до другої партії зрадник більш підходить як порадник
Справедливий до голо Показати IP 24 Листопада 2014 13:49
В АП звільнено 20% працівників! Змінено керівництво управлінь та відділів, заступників голови,пресслужбу! Гунчику є з кого брати приклад.
тільки от до Справедливий до голо Показати IP 24 Листопада 2014 15:08
Прес-служба з ОДА сама пішла. Крапка.
справедливоМУМУ до Справедливий до голо Показати IP 24 Листопада 2014 18:21
...і тепер немає кому фахово працювати! Головне на публіку звільнити, а далі...???
Рожище Показати IP 24 Листопада 2014 15:20
А де ви люди бачите призвіще Дулюка. Якщо це правда то Дулюк достойний радник.
Екс голова рда Показати IP 24 Листопада 2014 16:11
Ось це життя по-новому. Респект Гунчику(((( Старих кероівніків буде призначати. То для чого люди на майданах стояли і своє життя віддали. Ніхто не може сказати. Українська як ставила на коліна свій народ , так і ставить зараз. Та за людей вони простий народ не мають. Тьху, що є це буде далі....
ха ха Показати IP 24 Листопада 2014 16:30
я згідний достойний зрадник
ТАНЯ Показати IP 24 Листопада 2014 16:31
Пора гнати Гунчика в шию з такими радниками.Капець приїхали.
ЗМІ Показати IP 24 Листопада 2014 16:37
Мо светку в управління інформполітики, мо нехай там наведе порадок, а то не понятно що та політика робить, і хто нею керує.Бо ж інформаційна політика в Гунчика = в пріоритеті))))) ЦІкаво як це у нього все в пріоритеті, і торф, і вугілля, і реорганізація, і ....Ось це рулить керовнік)))))
ZMIй до ЗМІ Показати IP 24 Листопада 2014 18:15
Керує Чубара, але те болото нехай саме розгрібається!:)))
держслужбовець Показати IP 24 Листопада 2014 17:04
до справедливого Ви шановний спершу ознайомтесь з законом Про очищення влади а вже потім давайте поради
держслубовцю Показати IP 24 Листопада 2014 17:45
Тобто змiни недолугої Загреви можна не чекати?
справедливий до держ Показати IP 24 Листопада 2014 17:59
На відміну від вас,шановна,читаю Закони і добре знаю про що йдеться! Не хвилюйтесь,без таких службовців Україна цілком проживе! От як важко від корита відірвати! А ви хочете,щоб у владі з"явились молоді,та їх такі службовці на гарматний постріл не допустять! Нічого вічного не буває! Готуйтесь на вихід!
ВВС до справедливий до держ Показати IP 24 Листопада 2014 18:19
А "порад" таких "справедливих" дописувачив ніхто не потребує!:))) Знатоки пля... Язиком молоти - не мішки совати!!!
Держслужбовець до сп до справедливий до держ Показати IP 24 Листопада 2014 21:03
Якщо читаєте , то знали б, що негайній люстрації в ОДА підлягають лише колишні голова ода та його заступники, всі інші в залежності від того - порушували вони закон чи ні. Та справа не в тому, якщо ми хочемо жити в європейській родині, то кожен з нас повинен поважати ЗАКОН та ЧЕСТЬ і ГІДНІСТЬ кожної людини,Найлегше вішати " під шумок" ярлики, Коли людина винна в чомусь - доведіть це в суді, апвже потім вимагайте люстрації, Оце буде по - європейськи!