USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Любомльську і Ратнівську РДА очолять радники Гунчика, – ЗМІ

10 Березня 2016 10:44
Головою Любомльської райдержадміністрації стане Микола Пархомук.

Про це пише інтернет-видання “БУГ”, посилаючись на власні джерела.

Радник голови Волинської ОДА Володимира Гунчика, директор ВКФ «Промінь» Микола Пархомук очолить державну адміністрацію в Любомлі. Президент має підписати розпорядження про його призначення вже цього тижня.

“БУГу” також відомо, що головою Ратнівської райдержадміністрації буде ще один радник Гунчика Андрій Харлампович.

Минулої середи Кабмін погодив обидві кандидатури. Представлення має відбутися на наступному тижні.

Обоє кандидатів на посаду голови РДА є представниками президентської партії. Залишається відкритим питання призначення очільника Іваничівської райдержадміністрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
аграрій Показати IP 10 Березня 2016 11:11
харлампович це син колишнього голови рда адама харламповича?
патріот Показати IP 10 Березня 2016 11:11
Цих пристосуванців треба гнати разом з Гунчиком!!! Це суцільні нероби!!!
Ратнівчанин Показати IP 10 Березня 2016 11:14
Невже дочекалися
Ратнівчанин Показати IP 10 Березня 2016 12:32
Харлампович старший на посаді голови РДА крав, тепер синочка черга красти прийшла. Про п;яничку радника і у Верховній Зраді згадували, але президенту то байдуже, як байдуже до всього українського народу. В них один бізнес в голові. Якщо таких людей призначать на вищі посади, то добром для теперішньої влади це не закінчеться.
Ратнівчанин Показати IP 10 Березня 2016 12:35
Чому коментар не додається?
макс Показати IP 10 Березня 2016 13:09
це той харлампович що був помічений пяним на службовому автомобілі?
Ратнівчанин до макс Показати IP 10 Березня 2016 13:13
той самий
стас до макс Показати IP 10 Березня 2016 13:44
так це він.обличчя району позорище.Яка влада такі й керівники району.
Харлампович Показати IP 10 Березня 2016 13:47
п'яний протверезиться, а дурень ніколи розумним не стане. Це я до Макса.
!!!!! Показати IP 10 Березня 2016 14:14
Ратно - білоруський кордон і відповідно прибуток з митниці, любомиль - польський кордон, кругом свої люди
саша Показати IP 11 Березня 2016 11:20
Злодюга Харлампович, паразит і пристосуванець суне свого алкаша на посаду голови РДа??? Це що такий жарт? від імені мешканців села Самари гарантую "теплу" посвяту вдячних за лікарню пацієнтів і працівників! Це бидло п"яне ще пожалкує про свої вчинки! недомірок і недопалок ратнівський Харлам......
велемчук до саша Показати IP 11 Березня 2016 12:33
На представлені Харламповича зустрінемо його як яйценюка з квітами і винесемо з залу. Впєрьод Андрушка!
d Показати IP 16 Березня 2016 10:36
незнаю навіть як до вас звернутись .....мабуть ......и трепливі ..!!! поради всі вміють давати і осуди також, але коли прийдеться щось зробити то нема нікого...тож дякуйте людині що вона може взяти на себе таку відповідальнітсть і стати на це місце. а чи знаєте скільки роботи стоїть без голови з тим самим оформленням документацій.....тож не вам судити що і кому робити а поговорити ні про що можете і в іншому місці. за свої справи кожен сам відповідає!!!