USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Голова ОДА «вказав на двері» своїм заступникам

18 Серпня 2014 10:59
У Волинській облдержадміністрації – неочікувані ротації. Так, позбувся власного крісла заступник голови ОДА Микола Собуцький. Питання про звільнення іншого заступника губернатора – Сергія Кудрявцева ще поки остаточно не вирішили.

Про це стало відомо під час оперативної наради у голови ОДА сьогодні, 18 серпня.

Очільник області зауважив, що усі документи щодо звільнення заступника-аграрія Миколи Собуцького вже відправили на розгляд до столиці.
А ось щодо пана Кудрявцева – то усе залежатиме виключно від того, як він вирішить питання підготовки до опалювального сезону та зими в цілому.
Разом з тим, у четвер, 21 серпня, під час наради з представниками аграрного сектору Волині, Володимир Гунчик обговорить кандидатуру нового заступника.

Однак, зі слів губернатора Волині, на відміну від ситуації з аграріями області, громадськість не зможе взяти участь у обговоренні кандидатур на вищезгадані посади.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2014 11:18
УРА!!!!!
ппп до Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2014 11:22
Всезнайко, ти так радуешся п1д такими новинами н1би тебе кудись в1зьмуть)))) Хахахаха!
Всезнайко до ппп Показати IP 18 Серпня 2014 11:46
А я вже там... ХА-ХА!!!
ппп до Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2014 12:25
1 хто ти?
Фанат до Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2014 15:30
Регівончик ти
Анонім до Всезнайко Показати IP 18 Серпня 2014 12:07
Я навіть не подивуюсь що першим заступником може стати Башкаленко
Анонім до Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 12:24
неа, не Башкаленко
123 до Анонім Показати IP 18 Серпня 2014 12:32
я теж не здивуюсь що Башкаленка примажуть і Клімчука також.Це ж одна команда з Гунчиком ,що тут незрозуміло
Для Показати IP 18 Серпня 2014 11:23
Вітіва тріумф закінчився,настала повна т р а г е д і я! А там і сонечко для Свободи зайшло за обрій і настане цілюща темрява.
ДЛЯ НЕОБІЗНАНИХ до Для Показати IP 18 Серпня 2014 12:30
зате тіньові кардинали "риги" тіпа Клімчука знов рулять, а ви і далі вуха розвішуйте, а потім плачать всі ,що погано живемо...Банда Януковича встала з колін, невже народ цього не бачить?За що загинули наші хлопці???і продовжують гинути -немає слів.. Коли це все скінчиться - тепер розумію,що ніколи після Майдану була надія на краще життя ,тепер вона згасла
ммм до Для Показати IP 18 Серпня 2014 12:40
зате вийшло сонечко для регіоналів, так?які ж ви темні люди.Ось так і живемо
Для до ммм Показати IP 18 Серпня 2014 15:23
свободівців,ригів,комуняк ну і хвалених бютоголових,сонечко вже заходить.А зійде воно для нових зірок,які тільки-но починають засвічуватись.Для яких? Скоро побачимо.
КХП Показати IP 18 Серпня 2014 12:12
Собуцький нагріб за 5 місяців стільки, що вистачить дітям і внукам. А прикидувався таким чесним. Ганьба йому і суд людський.
знаюча до КХП Показати IP 18 Серпня 2014 12:25
ви плутаєте Собуцького з Москвичом((колишній директор) який вкрав 30 тис. тон зерна...Такої недостачі не було за все існування КХП
Кіра Показати IP 18 Серпня 2014 12:15
Ще "чесний" Мазурик від Свободи керує лісами Волині.
Петро Показати IP 18 Серпня 2014 12:18
Потрібні справжні спеціалісти своєї справи. Які розбираються в макроекономіці, як можна збалансувати бюджет, які статті того ж бюджету можуть дати більше прибутку в наступному році. А то по партіях поділили посади, а чотири місяці в області бардак. Якщо ті були погані, чого ці нічого путнього не зробили. Навіть гроші на армію освоїти не можуть, все на волонтерах.
Волинянин Показати IP 18 Серпня 2014 12:27
Бардак всюди! Але хай би відповідав би разом зі "Свободою", яка у владі і буде нести відповідальність перед людьми. Тут уже не сховаються.
Попса Показати IP 18 Серпня 2014 12:30
УКРАИНСКАЯ ПОПСА Украинская попса - Ой, хто пье, тому наливайте Украинская попса - Кума Украинская попса - Пий горiлку, як водичку. Украинская попса - Чарочка І ми ще називаємо росіян п'яницями
грамотний до Попса Показати IP 18 Серпня 2014 15:26
правильно-п'є,а не пье.
Кухарка Показати IP 18 Серпня 2014 12:32
Я б в заступникі пашел, пусть меня научат!
військовий Показати IP 18 Серпня 2014 12:50
цікаво коли вкажуть на двері Гунчику?вже немає слів від його бездарного керівництва
Анонім до військовий Показати IP 18 Серпня 2014 13:27
От буде другом Порошенка то тете поставлять, а так зась таким,як ми.Янек ставив своїх, а Порошенко своїх.І так все к лучшеому.Страшно,що це все може закінчитися трагічно для всього світу
иван Показати IP 18 Серпня 2014 12:52
а міг би і на вікно показати- доречі на яких поверхах вони мають кабінети : напевно в зону ато підуть добровольцями
Ваня Показати IP 18 Серпня 2014 13:28
Чого так переживати за цих ворюг,вони стількинакрали,що їм до пенсії і їх нукам вистачить.
очікуючий Показати IP 18 Серпня 2014 13:50
чекаю моменту коли господарнику вкажуть на двері з позором
Аня Показати IP 18 Серпня 2014 13:50
Гунчик хоче,щоб з ним поступили як з Башкаленком,то той хоч видний,а цей прищ не відкрутиться!
Катя Показати IP 18 Серпня 2014 14:24
Нехай Собуцький М.Т. з своїм синочком в АТО ідуть! А то за крісло вхопилися і всілися. Що слабо???
иван Показати IP 18 Серпня 2014 14:31
слідуючий шпига !
до Каті до иван Показати IP 19 Серпня 2014 09:50
Собуцький менший разом з Хомичом Русланом зуміли організувати і відправити 3 фури продутктів. Собуцького нагородили медалю http://www.volynnews.com/news/society/volynianyn-otrymav-medal-vid-prykordonnykiv/ а поки Собуцький старший був у зоні ато, Гунчик його звільнив http://www.volynpost.com/news/37998-volyniany-povernulysia-z-zony-ato-foto