USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Голова Волинської ОДА призначив собі заступника

27 Березня 2014 17:41
Розпорядженням голови Волинської облдержадміністрації Григорія Пустовіта №99-ос від 27 березня 2014 року на посаду заступника голови облдержадміністрації призначено Романа Карпюка.

Нагадаємо, що 9 березня, під час народного віча на Театральній площі у Луцьку, претенденти на посади заступників голови ОДА не пройшли Майдан. Серед них і Роман Карпюк.

Біографічна довідка.

Карпюк Роман Петрович народився 31 січня 1964 року в селі Шклінь Горохівського району Волинської області.

Має дві вищі освіти. Навчався у Луцькому державному педагогічному інституті ім. Лесі Українки (1981-1985 рр., спеціальність - фізичне виховання, вчитель фізичної культури середньої школи), Луцькому державному технічному університеті (2000-2003 рр., спеціальність - економіка підприємства, економіст менеджер).

Трудову діяльність розпочав у 1984 році тренером-викладачем з веслування Луцького будинку фізкультури «Спартак». Через рік – тренер-викладач з греблі на байдарках і каное будинку фізкультури «Спартак».

1985 – 1987 рр. – служба в Радянській Армії.

У 1987 році був тренером-викладачем з греблі. Цього ж року перейшов працювати в ДЮСШ «Буревісник» Волинської обласної ради Всесоюзного добровільного фізкультурно-спортивного товариства профспілок, тренером-викладачем з легкої атлетики.

1992-1997 рр. - тренер-викладач з легкої атлетики Волинської обласної школи спортивної майстерності.

1997-1999 рр. – голова ради Спортивного клубу «Олімпія».

У 1999 році призначений деканом факультету «Фізична культура і спорт», консультантом ректора з питань бізнесу Луцького біотехнічного інституту Міжнародного науково-технічного університету.

З 2000 року і до призначення - ректор Луцького інституту розвитку людини Університету «Україна».

Науковий ступінь, вчене звання. Доктор педагогічних наук, професор.

Нагороди та почесні звання. Заслужений тренер України, Почесний працівник фізичної культури і спорту України, Відмінник освіти України. Нагороджений Грамотою Верховної Ради України.

З 2010 року обраний депутатом Волинської облради по багатомандатному виборчому округу за виборчим списком Волинської обласної організації ВО "Батьківщина". Голова

депутатської фракції ВО "Батьківщина", член ВО «Батьківщина».

Сімейний стан. Одружений. Виховує доньку.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
Пустовіт Показати IP 27 Березня 2014 17:51
Ну що за безграмотність у поданні інформації? Він не сам призначив, а давав подання на Київ, там затвердили і я підписав розпорядження! Ви ходите на ті наради, чим ви слухаєте???
тренер з греблі Показати IP 27 Березня 2014 17:54
Був тренером-викладачем з греблі. Сподобалось. Гребе до сих пор...
5365 Показати IP 27 Березня 2014 18:00
ооооооооооо це кадри просто п....ц, котимся у ту ж саму яму
Олег до 5365 Показати IP 27 Березня 2014 18:04
Нова яма глибша, з неї вже не вигрибемось((((((((
Андрій Показати IP 27 Березня 2014 18:06
А нащо та біографія, треба було написати одне - член ВО «Батьківщина».
ото !!!! Показати IP 27 Березня 2014 18:09
військові...спортсмени... хто економіку підніматиме?????????????????????
Анонім до ото !!!! Показати IP 27 Березня 2014 20:19
і справді...господарник має бути...економіст..а не фізрук...
ото !!!! до Анонім Показати IP 27 Березня 2014 21:00
дякую за розуміння. бо "впасти-віджатись- стати в шеренгу" нам уже набридло. і жити на нужденну зарплату теж. люди хочуть змін - вже і негайно. але напевно це нас чекає ще не скоро.
Анонім до ото !!!! Показати IP 28 Березня 2014 00:15
головне не здаватись а душити цю кляту н*волоч дармоїдів
дідо Показати IP 27 Березня 2014 18:19
Бютівсько-кремлівська секта готується пропіхувати свою брехливу бахиню на посаду президента.
Волинянин Показати IP 27 Березня 2014 18:28
Хлопці, ви хоч уявляєте що вас чекає, особливо після озвучених пропозицій щодо зменшення виплат на дітей на 6,5 млрд гривень, субсидій при здорожчанні газу, читай усього, обмеження чорнобильських виплат на 2,3 млрд гривень, зменшення заробітних плат і пенсій, та вас просто розірвуть, гнів народний буде страшним, простих людей щиро жаль. Які керівники зверху, такі ж і тут, нічого не можуть, нічого не вміють, лише молоти язиками. А Карпюк Роман - брехун! Це всі знають!
111 до Волинянин Показати IP 28 Березня 2014 11:49
Нічого, переживемо все, аби тільки війни не було.
він Показати IP 27 Березня 2014 18:45
да такий голова з таким замом в такий час - якраз те що потрібно для області, кудась догребуть
ОДА Показати IP 27 Березня 2014 19:00
люди, а може дайте хоть місяць людині попрцювати, тоді й можете дати оцінку , а то, ві такий та такий, той нетакий, як вам треба, а деж вас всіх набратися таких як вам треба.
шо ти до ОДА Показати IP 27 Березня 2014 20:56
пустовіт вже скільки працює і шо : ля-ля-ля.... от результат
Патріотка Показати IP 27 Березня 2014 19:10
Нарід, коли вже визначитися х тим, хто добрий,а то поганий. Був БП - поганий, попросили, тепере кличете назад. Ттепер вже неугодін Пустовіт, і так він неправильно робить, і те не так. А якби кого з вас призначили в революційний час, ви напвено все з першого раку в курили, і в роботу, і кадри такі як тра попризначали. зі сторони все доюбре язиком робити і когось обгадити. волиняни, не забувайте про людяність і не гнівіть Бога
луцьк до Патріотка Показати IP 27 Березня 2014 19:22
Ох поки розбереш, що ти написала..........
дідо до Патріотка Показати IP 27 Березня 2014 19:44
БП тепер ,крім прокурора, ніхто не кличе.
Працівник ОДА до Патріотка Показати IP 27 Березня 2014 19:48
Да вони "нічого" не роблять, бо не вміють. Позор нації. Ні вишити, ні прясти, ні вкурвити, ні красти.
Думка Показати IP 27 Березня 2014 20:01
Б У Д Е третій майдан і дуже скоро,знесе він бютівські призначення,тому що крім корита та піару більше нічого неробиться.Вчора Гузь заступник голови Облради більшу половину робочого дня просидів на сесіі міськоі ради граючись на айпаді,тому що там була телетрансляція це його для цього на посаду призначили? Так само буде прицювати цей бородатий гребун.
істина до Думка Показати IP 27 Березня 2014 20:23
гнати в три шиї...до чорта всіх таких роботях...гидота
знаючий Показати IP 27 Березня 2014 20:52
А де ж інформація про дуже великого спеціаліста місцевого розливу Дубняка?
опа Показати IP 27 Березня 2014 20:54
як , він вже і тут вліз? ну понеслась ...
Службовець Показати IP 27 Березня 2014 21:06
Дубняк сидить у Пустовіта в кабінеті постійно, допомагає, боже, плакати хочеться, ото дожилися, маємо начальників
упс до Службовець Показати IP 28 Березня 2014 08:02
історія повторюється помниться колись і рустамчика дячука так ізмором брав видать знає чим брати
хехе до Службовець Показати IP 28 Березня 2014 10:42
"Помічник" на DODGE Nitro з мажорним номером MAX... Де люстрація? Ви кого в кабінети "завели"???!!!
розум Показати IP 27 Березня 2014 22:55
Біда всім, бо ніхто не дружить з розумом. Всі тільки гасла кидають, а ті гасла ще треба втілювати в життя, а для того ще треба працювати, а працювати ніхто не хоче.
333 Показати IP 28 Березня 2014 07:46
Невже ніхто не бачить кого призначають на посади. Та це позор.
911 Показати IP 28 Березня 2014 08:22
Дубняк - помічник Пустовіта і всі документи, зустрічі "пропускає" через себе, хоча офіційно не є помічником, а радником на громадських засадах. О то керують...!!!:(
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 11:39
Алкоголік та хабарник...Дипломи в університеті продавав......люди і близько не мали відношення до вузу....
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 11:44
Як соромно за владу....В людини відсутня логіка, мислення....Боролись із корупцією, а корупціонери до влади ідуть....
Волинянин Показати IP 28 Березня 2014 12:20
Так біде ще у тому що те "нове керівництво" приведе на посади "таких же самих" а то і гірших. Ото то вже допрацюємось далі нікуди...
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 18:56
карпюк це аферист вищоі марки. він в свому інституті стільки дітей розвів і вимагав з них гроші
Анонім Показати IP 28 Березня 2014 19:15
кар пук )))це за все говорить
учитель Показати IP 11 Квітня 2014 20:00
зараз карпюк роман петрови намагається захистити директра цуманської школи. а в неї пгляди були не такі як в людей на майдані . вона тільки вміє , що плакати та скаржитися . а карпюк . якщо хоче дізнатися про цю людину більше , то нехай би приїхав до школи і все побачив на власні очі. якщо він фахівець , звичайно?інфрмацію треба брати з кількох джерел , а не з одного- плаксивого!!! слава героям україни!!!
патріот Показати IP 11 Квітня 2014 20:05
пустовіт до цих пір не може привести до влади очільника ківерцівського району. може той не з партії Батьківщина" ? Це ж нічого що його люди просять очолити район , правда ж ? а ще недавно нарікали на регіони . а самі ті ж помилки робите!
Мар'яна Показати IP 4 Липня 2014 15:28
Товариш Карпюк, Ваші дріб’язкові приватні розбірки з використанням адміністративного тиску на всіх рівнях − і імена хлопчиків-лучан із НЕБЕСНОЇ СОТНІ, хлопців-лучан, які є РЕАЛЬНИМИ БІЙЦЯМИ в зоні АТО, їхні згорьовані матері, − що є справжнім ОБЛИЧЧЯМ СЛАВНОЇ ВОЛИНІ?..