USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Голова Волинської ОДА заробив більше 1,6 мільйона за рік

5 Квітня 2016 20:00
Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик заробив понад 1,6 мільйона гривень у 2015 році.

Про це йдеться у декларації держслужбовця, повідомляє Волинський інформаційний портал.

Згідно з документом, торік доходи Гунчика становили 1 642 229 гривень. Із них 96 321 гривень - зарплата. 1 537 088 гривень становлять дивіденди та проценти, а 8820 гривень - «інші види доходів».

Голова ОДА володіє трьома земельними ділянками площею 1799, 182 та 2500 квадратних метрів. Окрім того, в нього є квартира площею 80,7 квадратних метрів та дача площею 49 квадратних метрів.

Згідно з декларацією, очільник області їздить на автомобілі «ВАЗ 21083» 1990 року випуску з об'ємом двигуна 1,5 літра. На рахунках у банках Гунчик має понад 14 мільйонів гривень, з яких цього року вклав більше, ніж 473 тисячі гривень.

Окрім того, голова ОДА має 149 тисяч кредиту та 977 гривень відсотків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 5 Квітня 2016 20:31
все, нажитое честным трудом: портсигар импортный, куртки кожаные .... две
Саня Показати IP 5 Квітня 2016 20:36
Кіно.Ваз у нього.А хороми в Копчівці на кого записав- на подругу. МІг би від зарплати як Палиця відмовитися і віддати на тих хлопців які воюють замість його синів.
Корінний лучанин Показати IP 5 Квітня 2016 21:05
Так він (Гунчик) працював на Петра у БОГДАНІ. Тримав язик за зубами. Два чоботи-пара. Заробляли швидкі гроші при Ющенку. Патріот Петро так любив УКРАЇНУ , що ховав гроші в офшорах і став ОЛІГАРХОМ. Це , напевно, з лютої ненависті до РОСІЇ.
Майдан Київський до Корінний лучанин Показати IP 6 Квітня 2016 09:12
Корінний Петро не ховав і неховає гроші в офшори...подивіться статті а тоді говоріть...Рахунок відкрили в 2014 році . Ющенко Президент 2005-2010.На рахунку рівно 0, грн. 0 коп...і було, є і буде....Так що перш ніж крикнути включіть мізки та аналізуйте те що пишуть говорять ..
Анонім до Майдан Київський Показати IP 6 Квітня 2016 11:59
спокуха !!!! ще не всі матеріали оприлюднені. крім того, по одній із офшорних фірм (зареєстрованих незаконно та незадекларованих) ведеться бізнес-дільність. а байки про якісь-там сліпі трасти - то лапша. ніхто ніяких трастів не створював і не збирався створювати. гроші від продажу рошена впали б на офшорний рахунок щоб не платити податків в Україні
Корінний лучанин до Майдан Київський Показати IP 6 Квітня 2016 12:38
Те ,що пишуть і говорять ТРЕБА АНАЛІЗУВАТИ!! І не треба мати мене за ЛОХА, зрозуміли шановний "МАЙДАН" ( хоча який ви "майдан", так собі фейк). А такі заяви : "Рахунок відкрили в 2014 році . Ющенко Президент 2005-2010.На рахунку рівно 0," - тримайте при собі для втіхи. Рахунок відкрили у 2014р, коли ПЕТРО став ПРЕЗИДЕНТОМ, ось на це і вмикніть свої мізки , якщо вони у вас є. А брехати всьому народу УКРАЇНИ , ПЕТРУ не треба, бо це є МОРАЛЬНИЙ злочин. Він обіцяв, до речі продати свій бізнес і про це весь світ знає. Це не мій ПРЕЗИДЕНТ. Я за цього брехуна і баригу не голосував ! В ПОЛЬЩІ подібні номери НЕ ПРОЙШЛИ Б ! Ось так!
ВОВК до Майдан Київський Показати IP 6 Квітня 2016 19:49
КОЛИ ПАЦАНИ ГИНУЛИ І ПРОСИЛИ ДОПОМОГИ ПЕЦЯ В ТОЙ ДЕНЬ ВІДКРИВАВ ОФШОР. ХТО ВІН ПІСЛЯ ЦЬОГО. НЕ В БАБКАХ ДІЛО . НЄХ МАЄ МО БІДУЄ. ШКУРА. ЯК І ВСІ ЦІ президенти.
Рома Показати IP 5 Квітня 2016 21:11
Його давно пора в тюрму садити !!!!!!!!!!!!!
Це як? Показати IP 5 Квітня 2016 22:10
Маючи на рахунках понад 14 мільйонів мати кредит 149тис.А 977гр. відсотків з чого?
холоп до Це як? Показати IP 6 Квітня 2016 00:04
Ждемс декларацію Палиці.... Ну ну.........
Вітя Показати IP 5 Квітня 2016 22:47
Сміхоття одне, самі мільонери, а люди, які на них працюють-жебраки, от вам і середня зарплата, в мене дуля, а в другого мільйон, зате яка середня вийшла! Так і живем серед злодюг.
Коля Показати IP 5 Квітня 2016 23:41
А в офшори нічого не вивів?
Анонім до Коля Показати IP 6 Квітня 2016 10:58
ні, все поскладав у банки. в основному трьохлітрові
Наливайко Показати IP 5 Квітня 2016 23:59
Треба брати Вила і йти колядувати до паненят. Це українська народна традиція.
ВОВК до Наливайко Показати IP 6 Квітня 2016 19:50
ГАРНА ТРАДИЦІЯ СКОРО СВЯТО.
Галя Показати IP 6 Квітня 2016 10:12
Ото вже правда, ситий голодного не розуміє . Де вже йому розуміти тих людей, що приходять з своїми бідами. А відносно зарплати,, то правда взяв би приклад з Палиці