Голова держкомітету лісгоспу України відкрив у Луцьку магазин
За грибочками та березовим соком лучанам тепер не обов’язково йти до лісу. Їм лише треба відвідати спеціальний торговельний заклад. Адже у Луцьку 6 листопада святкував своє відкриття новий магазин «Дари лісу», – повідомляє репортер «Волинських Новин».
Урочисту стрічку під час відкриття «Дарів лісу» перерізали голова Волинської облдержадміністрації Микола Романюк та голова Державного комітету лісового господарства України Микола Тимошенко. Першим відвідувачам запропонували скуштувати продукцію, що є на полицях магазину. Зокрема в асортименті присутні консервації з грибів, кабачків, березового соку, помідорів та іншої продукції волинського лісу і не тільки.
Також у магазині є широкий вибір декоративних дерев. Як сказав начальник обласного управління лісового господарства Богдан Колісник, їхні саджанці можна замовити тут у необхідній кількості.
Довідково:
Магазин «Дари лісу» розмістився за адресою проспект Волі, 30. Вхід із двору Волинського обласного управління лісового господарства та мисливства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Біля Луцька відбудеться трейловий забіг. Кличуть всіх охочих
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
16 квітня: свята, події, факти. Всесвітній день голосу, було засновано Києво-Могилянську академію
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
У Парижі розіграли справжню картину Пікассо: квиток коштував 100 євро
15 Квітня 2026 23:43
15 Квітня 2026 23:43
Укриття ліцею на Волині хочуть реконструювати під спортзал
15 Квітня 2026 23:25
15 Квітня 2026 23:25
Що відомо про штам коронавірусу «Цикада», який частіше виявляють у дітей
15 Квітня 2026 23:06
15 Квітня 2026 23:06
Лучанин збідніє на 40 тисяч за вчинення ДТП та відсутність посвідчення водія
15 Квітня 2026 22:47
15 Квітня 2026 22:47
У Ковелі зустріли 31-річного військового, який провів у полоні РФ півтора року
15 Квітня 2026 22:28
15 Квітня 2026 22:28



Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.