USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Голові митниці Нефьодову погодили надбавку до зарплати в розмірі 600%, – ЗМІ

15 Квітня 2020 10:37
Голові митної служби Максиму Нефьодову погодили надбавки до зарплати в розмірі 300% окладу на 2020 рік.

Відповідні документи опублікував Апостроф.

Опубліковані документи не мають вихідних даних, тому невідомо, чи мають вони юридичну силу.

В одному з документів зазначено, що Нефьодову і його заступникам погодили надбавки в розмірі 300% від окладу за «інтенсивність праці», а також – за «виконання особливо складної роботи».
У вересні та жовтні 2019 року Нефьодов отримував надбавки за ті ж заслуги в розмірі 200%.
Сам голова митної служби не прокоментував цю публікацію.

У коментарях до одного з постів на особистій сторінці у фейсбуці Нефьодов написав, що його середня зарплатня з усіма надбавками – 72 тисячі гривень на місяць.
Також він поскаржився, що з березня з нього зняли надбавки з подачі ексміністра фінансів Ігоря Уманського.
Під час роботи на посаді голови Мінфіну Ігор Уманський ініціював відставки голови Державної податкової служби Сергія Верланова і голови Держмитної служби Максима Нефьодова.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Народна прокуратура Показати IP 15 Квітня 2020 10:42
Напевне, послуги стриптизерш здорожчали. А взагалі, яка премія,якщо митниця провалила план наповнення бюджету?
Лось до Народна прокуратура Показати IP 15 Квітня 2020 15:01
Ти знаєш, що таке план наповнення бюджету? Якщо ні, то не думай, що це позитивне щось.
аннонім Показати IP 15 Квітня 2020 10:57
це що жарт? на що президент дивиться? !!! прості люди бідні як церковні миші а ті в три рази собі зп піднімають.!! що хорошого він зробив? чи контрабанду вже поборов? одне розчарування з такого президента... .ну так ми видно заслужили
Лучанин до аннонім Показати IP 15 Квітня 2020 12:12
Якщо ти за нього голосував тоді заслужив. А іншим за що така кара?
а до Лучанин Показати IP 15 Квітня 2020 15:41
люди хотіли відскочити від злочинної влади пороха. а вскочили в таке саме лайно. це був тихий майдан проти порошенка. який ми знову програли. вкотре.
777 Показати IP 15 Квітня 2020 11:13
А вы дорогие украинцы наполняйте бюджет.мы его быстро освоим.дело нехитрое.а вам последний буй и то без соли.Кушайте.
Людмила Показати IP 15 Квітня 2020 11:23
Це просто жах! Сприяти продажу за кордон масок, респіраторів, напевно отримати від цього зиск, а тепер апофіоз - баснословні премії.
вояк Показати IP 15 Квітня 2020 11:27
Це вже явний перебір!!! Якщо президент проігнорує,то народ невдовзі може "поправити" ситуацію.
ага до вояк Показати IP 15 Квітня 2020 12:11
Народ * поправив*- ситуацію на останніх виборах.-так що не* скігліть*! тим більше що митниця працює без корупціі та поборів!
анон до ага Показати IP 15 Квітня 2020 12:37
народ поправив ситуацію коли пороха вибрав. а зараз остаточно завершив.
Бандура Показати IP 15 Квітня 2020 11:28
Неправильний заголовок. Якщо уважно прочитати документ, 300% за інтенсивність праці та виконання особливо важливої роботи - 300 % - тобто дві надбавки. Незрозуміло, тільки, звідки такі цифри? Що це цікаво за економія така на початку року що по 600% надбавок встановлюють?
ігор Показати IP 15 Квітня 2020 11:29
Ну, не су**, а?
зєльонкін Показати IP 15 Квітня 2020 11:36
все справедливо. зарплата 47 тис. плюс доплати 3х47 тис. разом 188 тис. НУ ДЕЯКИМ ПЕНСІОНЕРАМ ЖЕ Ж ПЕНСІЮ НА 500 ПІДНЯЛИ І ПОДАЧКУ 1000 ГРН ЩЕ КИНЕМО. МОЖЛИВО ...
Лучанин Показати IP 15 Квітня 2020 12:15
Я боюся запитати, це вже кінець епохи бідності, чи ще почекати?
так таки так до Лучанин Показати IP 15 Квітня 2020 14:14
Ще почекати.
Віра Показати IP 15 Квітня 2020 12:32
А що дивного? Надбавки мають усі чиновники. Вони на карантині працюють. Інтенсивно, не віддалено, відповідально. Пиляють бюджет. І отримають надбавки. Хіба в Луцьку не так?
Тлл Показати IP 16 Квітня 2020 16:28
Так і живемо!!!
Юра Показати IP 16 Квітня 2020 18:39
Одне можна сказати, хай Бог простить. Щоб вони вже здохли скоріше