USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Головний тренер ФК «Волинь» подав у відставку

14 Серпня 2020 15:15
Головний тренер футбольного клубу «Волинь» Андрій Тлумак подав у відставку.

Цю інформацію журналістам Суспільного підтвердив спортивний директор клубу Валентин Кошельник, який також іде з клубу.

Крім того звільняється старший тренер команди U – 19 Руслан Мостовий.

Читати також: «Червоно-білий стяг піднімем догори?»: чому «Волинь» не вийшла до Прем’єр-ліги

За словами Валентина Кошельника, генеральна директорка клубу Євгенія Жуховицька усі заяви на звільнення підписала.

Учора у поєдинку останнього туру хрестоностці поступилися «Минаю» з рахунком 0:1. Команда закінчила сезон на п’ятому місці Першої ліги. Валентин Кошельник каже: – «Стояла задача вийти у Прем’єр-лігу України. Із завданням штаб клубу не впорався».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 14 Серпня 2020 15:30
А для чого подавати у відставку? Може краще врахувати помилки і підійти до справи з уже набутим досвідом?
Пильний до Лучанин Показати IP 14 Серпня 2020 16:02
Рік тому з Карпатами як програли, то висновків не зробили.
думка Показати IP 14 Серпня 2020 16:38
Сачко мабуть буде...
Житель Показати IP 14 Серпня 2020 16:57
Давайте на Луческу скинемся
Пильний до Житель Показати IP 14 Серпня 2020 17:19
У нас свій пенсіонер є - Кварц, ще й молодший на три роки
Житель до Пильний Показати IP 14 Серпня 2020 17:57
Жалко хлопців, той битиме. А може і не помішало б.
К.лучанин Показати IP 14 Серпня 2020 18:24
ФК "Волинь " у цьому році мав 100% можливість вийти у ПЛ якби не розгільдяйство гравців у певних матчах на фінішу. Я не вважаю що тут є вина тренера. РУХ заробив 3 очки на халяву бо Металург не приїхав і отримав 61очко і попав у ПЛ. Волинь із 57 очками завершила чемпіонат. Розрив мінімальний. Останні 3-4матчі гравці Волині просто провалили, очевидно не хотіли в ПЛ бо там прийшлося б дуже напрягатись у кожному матчі. НЕ доросли, значить, їм футбол по-фіг.
Сергій до К.лучанин Показати IP 14 Серпня 2020 19:27
та про що говорити, якщо капітан Сімінін взагалі не бачив сенсу догравати чемпіонат...і це капітан команди...та гнати його на...
Остап Мамчук до не з Показати IP 14 Серпня 2020 18:53
Віталій Володимирович Кварцяний, народився: 19 липня 1953 року в м. Луцьк (вік 67 років). Мірча Луческу, народився: 29 липня 1945 року в м. Бухарест (вік 75 років).
12-34 Показати IP 15 Серпня 2020 19:04
Тлумак, спорт директор, воротар Літовченко і більша половина захисту на вихід і скоріше про це забути, зробивши висновки.