USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку горіло авто члена громадської ради при ОДА

21 Листопада 2016 08:17
Автомобіль члена громадської ради при Волинській ОДА Бориса Дєчєва горів в ніч на 21 листопада.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі.

"Цікаво, кому я перейшов дорогу? Шкода машинку. Довго заробляв на неї і так швидко її спалили. Згоріла за 3 хвилини. Пожежні приїхали за 1,5 хвилини. Всім дякую, цирк закінчився", - йдеться в дописі.

Попри усі намагання загасити автомобіль - воно вщент згоріло. Попередньо, Борис Дєчєв пересувався на позашляховику марки Jeep, тож вочевидь саме воно згоріло цієї ночі.

Борис Дєчєв є головою ГО «Федерація важкої атлетики міста Луцька» та заступником голови ГО "Безпека Волині". Влітку він долучився до складу громадської ради при Волинській ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Пожежник Показати IP 21 Листопада 2016 08:32
Чим заробив на таке авто,бідака ти наш.Щось швидко ми приїхали.
петро задниця Показати IP 21 Листопада 2016 08:45
бляха, та що це робиться? в 90ті і то було тихіше
ПРАВДОРУБ Показати IP 21 Листопада 2016 08:59
Боря не криви душею....Цю машину, як інші машини, ти "заробив" на "поїздках" на Сході,та, ще на "охороні" Волинських лісів..Цікаво лише від кого!!???))))Окрім того, автомобіль цей, як і інші, "твої" авто ввезені в Україну незаконо та незареєстровані в Україні. На всіх них "липові "номера. Окрім того не забувай про борги, які всеодно потрібно повертати....
Дякуемо за майдан Показати IP 21 Листопада 2016 09:00
Горiло авто, палало Довкруг активисто скакало
777 Показати IP 21 Листопада 2016 09:29
А не потрібно ставити авто на тротуарі і на газоні.
арбітр Показати IP 21 Листопада 2016 09:38
Що приходить даремно, те довго не служить. Як прийшло, так і пішло. Чорт дав, Бог забрав.
Активіст Показати IP 21 Листопада 2016 09:42
Як прийшло, так і пішло...
д. Вася Показати IP 21 Листопада 2016 09:54
Заголовок можна було б назвати просто "Згоріло авто члена"
Клас до д. Вася Показати IP 21 Листопада 2016 10:04
заголовок просто прекрасний
111 Показати IP 21 Листопада 2016 10:32
У ЛУЦЬКУ ГОРІЛО АВТО ЧЛЕНА ))))
Петро Показати IP 21 Листопада 2016 10:46
А за житло теж борги потрібно віддавати, правильний ти наш!
Fireman Показати IP 21 Листопада 2016 11:01
Чого салон не згорів?
Я в шоці Показати IP 21 Листопада 2016 20:01
Останнім часом стільки підпалів! І відразу гівном всіх поливають, а палії у нас святі!