USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Готель Patio di Fiori вже успішно відновив роботу

13 Вересня 2017 15:11
Готель-ресторанний комплекс Patio di Fiori через півтора місяці після пожежі відновив роботу.

Про це розповіла керуюча готельно-ресторанним комплексом Юлія Барковська, передає Волинь24.

З її слів, готель відкрився у неділю, 10 вересня.

Наразі працюють чотири номери-стандарт, але протягом наступних двох тижнів повинен запрацювати весь готель. «Після пожежі ми все відреставрували», - каже керуюча.

Пожежа у луцькому ресторані, який належить світському леву і ресторатору Володимиру Пащенку, сталася у ніч на 24 липня цього року. Обставини загоряння досі розслідує поліція, зокрема, підозрюють підпал.

Після інциденту колишній перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев запустив у мережі "креативний" флешмоб на підтримку власника згорілого готельно-ресторанного комплексу Володимира Пащенка. Багатьох лучан така акція обурила, адже екс-чиновники і підприємці закликали скинутися на відбудову ресторану, а не на благодійність чи тим, хто дійсно цього потребує.

Мешканці будинку, який знаходиться поруч зі згорілим закладом, стверджували, що його власник медіамагнат Пащенко місяцями боргував і не виплачував місяцями зарплату працівникам ресторану.

Зауважимо, заклад був застрахований у компанії АХА і за інцидент власник мав отримати компенсацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Вова Показати IP 13 Вересня 2017 15:24
Отримати страховку завжди так спокусливо)))
Лучанин Показати IP 13 Вересня 2017 15:25
Сам палю, сам гуляю, сам стелюся, сам гуляю
Ахахах) Показати IP 13 Вересня 2017 16:00
Світський лев))))) Ахаха )))) я під столом))))
ахах Показати IP 13 Вересня 2017 16:22
Маю надію, що той "світський лeв" розрахувався з будівeльниками за рeставрацію
Иван Показати IP 13 Вересня 2017 16:27
Мы очень рады! где можно записаться в очередь на посещение сего крутейшего виппп-ресторана?!! возьму смокинг в прокат
123 Показати IP 13 Вересня 2017 16:39
Светский лев . он же фельдмаршал . он же ресторатор.он же медиамагнат. он же уездный предводитель каманчей.
123 Показати IP 13 Вересня 2017 16:41
Светский лев . он же фельдмаршал . он же ресторатор.он же медиамагнат. он же уездный предводитель каманчей.
Ха ха ха Показати IP 13 Вересня 2017 16:56
Світський лев - це так тепер називають альфонсів? :)
cc Показати IP 13 Вересня 2017 17:10
стаття - ржу не можу!!!!
Любі свині Показати IP 13 Вересня 2017 17:23
Це з розряду "Нестер - хаус" в с. Світязь. Реклама там на електронному табло - в слові з 3-х букв 3 помилки. А ще уміляє "вілла у Василя", залізна будка з простроченими пиріжками "Піцца Челентано", задрипана кафешка "Тамерлан"... Звідки тяга до заморських слів? Навідь і красивих. Назви ж не відповідають змісту. А "скотському" - ой, вибачте - "світському" леву пораджу перненазвати свою забігайлівку , наприклад : " Патіо на кострищі", або " Недопалена паста". Щось в такому роді.
Шпига Показати IP 13 Вересня 2017 19:16
То ще міліція стара підпалила, за те що активіс пащенко під час ревулюції палив МВС! Обраточка!
Нудить Показати IP 13 Вересня 2017 19:20
Скільки можна писати про цю особу , нудить . лев вже підтоптаний , ресторан ...вже прокис , краще підемо в Хатинку, Гусар ...смачно і затишно . чисто . Чого про нього писати , може він комусь постійно допомагає , відбудовує місто ? Один з тих , хто створює місту шкандальний імідж.Набридло
Лапін пі.......тух Показати IP 13 Вересня 2017 19:21
Самооборона не палила патіо, і ще не получала за підпал гроші, пащенко говорить що страховка не перераховує гроші , чекайте!
Патіо Показати IP 13 Вересня 2017 23:45
Не лев, общипаний пітух! Так йому більше личить