USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Лучан закликають «скинутися» на Patio di Fiori: реакція соцмереж. ОНОВЛЕНО

28 Липня 2017 12:05
Флешмоб #я_з_патіо у соціальній мережі Facebook на підтримку власника згорілого готельно-ресторанного комплексу Patio di Fiori Володимира Пащенка розпочав колишній перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев. Зауважимо, заклад був застрахований в компанії АХА і за інцидент власник отримає компенсацію.

Деякі чиновники та бізнесмени підтримали ініціативу: написали співчутливі пости у соцмережах з хештегом я_з_патіо та придбали сертифікати на 250 грн, які планують витратити у відновленому ресторані. Проте багатьох лучан обурив флешмоб, адже екс-чиновники і підприємці закликають «скинутися» ресторатору.

До Тараса Яковлева уже приєдналися екс-радник міського голови Богдан Гончарук, член «Самооборони Волині», підприємець Олександр Ніколайчук, обіцяли долучитися низка чиновників, піарників, медійників та бізнесменів.
Тим часом громадський діяч Ілля Токаренко написав:
Згодом ще й додав фото з пропозицією збирати кошти «йому на море».
Думки коментаторів у соцмережі розділилися. До прикладу, коментарі в одній з найбільших Facebook-груп міста «Наш Луцьк»:
Окрім того, пропонують альтернативний флешмоб та використовують хештег я_не_з_патіо.
Нагадаємо, 26 липня у ресторані була пожежа. Власники зазнали збитків, проте комплекс виявився застрахованим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 47
Анонім Показати IP 28 Липня 2017 12:10
До д*пи той сертифікат
Оригінал тут Показати IP 28 Липня 2017 12:11
кон**ні скидальщікі
Анонім Показати IP 28 Липня 2017 12:13
До одного місця ті сертифікати
Турист Показати IP 28 Липня 2017 12:23
Скиньтесь мені, - я хочу собі ресторан побудувати.
Дмитро Показати IP 28 Липня 2017 12:25
Що за шизофренія, господа "сочуствующие"? Щось атовцями, чи погорільцями з багатодітних родин - ви так не переймались?! Жах. Страна контрастов, блін: скудоумні, скиньтесь ще на один маєток чуваку, мерс, яхту... Соціопримітивщина!!! Країною переймайтесь, правдолюби, а не животами і дерибаном!
ruf Показати IP 28 Липня 2017 12:29
Я НЕ З ПАТІО
Вік Показати IP 28 Липня 2017 12:35
Да да скидайтеся...можливо йому не хвата грошей на відпочинок на якомусь курорті куди він поїхав) Якщо побудував такий шикарний ресторан той знайде за що його поремонтувати) Хай він вам скинеться можливо у декого набагато більша потреба у цих коштах...!
Luchanka Показати IP 28 Липня 2017 12:37
ЛЮДИ!!!!! Кому Пащенко допоміг? Чому зарплати не виплачували робітникам? і тд і тп.Готель застрахований!!!! Виплата буде. Зберіться допомогти хворим діткам!!!!! Що Ви за статті пишете, журналісти? невже не можна написати , що дитина потребує допомоги, давайте проведемо флешмод?
Люди, ви ЩО!!!! Показати IP 28 Липня 2017 12:46
Тупі???????? краще ті гроші діткам на лікування віддайте, сам розберебеться, не бідний далеко....
Ірина Показати IP 28 Липня 2017 12:55
Виробництво шоколаду впало на третину,давайте ще й тому скинемось.І давайте разом з військовим податком введемо податок,щоб падло,коли проб'є колесо на "Бентлі" не витрачав свої чесно вкрадені гроші,а українці вже й не таке терпіли ,в них і так забагато грошей(каже НБУ)...
Володимир Показати IP 28 Липня 2017 12:57
Поле чудес або по іншому - країна дурнів. Немає слів...
Сергій Показати IP 28 Липня 2017 13:16
Багато згоріло автівок )))Так давайте їм скинемось на нові лексуси₽)))
Влентина Показати IP 28 Липня 2017 13:18
Скинутися, певно, пропонують ті їдуни, які там розважалися за спи....ені у міста гроші. Ну-ну, чекаємо ще хто доєднається до ідіотизму - давайте, чуваки, паліть себе, а ми подивимося: хто дерибанив місто! Так, шобла з міськради всі часів, рєже-рєже ... народ жде!!!
Я Показати IP 28 Липня 2017 13:22
Гоните?Скидатись?Мені нема за що купити на зиму курточку,або хоча б на штани назбирати..скинтесь,дам реквізити..,люди ви що,дійсно на сірники скинутись,щоб допалити їх,наглість немає меж,он скільки хворих є...позорисько тим хто це придумав!!!
х Показати IP 28 Липня 2017 13:24
Хіба на бензин скінутись...
о до х Показати IP 28 Липня 2017 14:36
як що щоб більше спалити то в мене 3 літи вже є, можу подарувати
Ірина Показати IP 28 Липня 2017 13:37
Скинемось Лапіну на новий "AMAROK"(гроші приносьте налом в пункти прийому бурштину,вони йому передадуть),і поставити скриню в МРЕВ на Х5 Вороніну.
ОЛЕГ Показати IP 28 Липня 2017 13:41
коментар було видалено
Буська Показати IP 28 Липня 2017 13:42
А давайте Яковлеву на мозок скинемось?
Вася до Буська Показати IP 28 Липня 2017 14:10
так, і ще Ніколайчуку, Гончаруку на мозок дайте грошей!
Дід Панас до Вася Показати IP 28 Липня 2017 15:17
Вася ти красава! 100%
Вася до Буська Показати IP 28 Липня 2017 14:14
і ця людина працювала першим заступником міського голови! - який ЖАХ!!
дмитро до Буська Показати IP 28 Липня 2017 14:21
яякщо його немає мозку то в аптеці не купиш
Гарбуз. до Буська Показати IP 28 Липня 2017 15:05
Дуже хороша ідея))) люто плюсую) Хоча чого нема, того вже не купиш...
Куська до буська до Буська Показати IP 28 Липня 2017 19:56
В нас в селі як будуть колоти свиню, можна Яковлеву мозок запропонувати. Хоча нащо йому стільки? Там ще на кількох держслужбовців хватить.
лучанка Показати IP 28 Липня 2017 14:12
а наххіба скидатись?? вони застраховані! страховка все покриє!!
лучанка Показати IP 28 Липня 2017 15:16
О Господи, до чого додумались у ворюги згорів готель,то ви йому скиньтесь. Та чи ви вже з розуму всі повиходили,видно так. Я живу на пенсію1500 грн,не живу, а виживаю, за 50 років стажу.Все життя працювала чесно,не крала. І не маю нічого.Ну,звичайно квартиру заробила за совета купити змогла кооперативну,бо на будівництві одержувала гроші непогані.Ми найбідніші люди серед усіх країн Європи.А ви посадіть його за те,де він взяв стільки грошей цей готель побудувати. А це ж не останній маєток у нього.У нього ще є квартири ,машини,віли. За ним тюрма плаче,а ви йому скиньтеся.Довго ще ми будемо терпіти таких ворюг.Це такі правлять нами дурнуватими. А все тому,що ми дозволяємо ворам і бандитам нами управляти.
Саня Показати IP 28 Липня 2017 15:44
не факт, що отримає... див. розділ 18 договору )
бомж Показати IP 28 Липня 2017 16:48
Дивна пропозиція. Може краще нехай стане в центрі міста з скринькою? І напише: "скиньтесь на ресторан"? Позичить в Сірка очі.
КОТ БАЗИЛИО Показати IP 28 Липня 2017 17:02
пока живут на свете дураки, обманом жить нам, стало быть, с руки.
Ната Показати IP 28 Липня 2017 18:28
Позориськи. На ліки скидайтеся хворим людям, дітям, які не в змозі оплатити лікарняні рецепти.
Мирон Показати IP 28 Липня 2017 19:38
Але пика в того Яковлева, можна злякатись.
ВОВК до Мирон Показати IP 28 Липня 2017 21:32
я думав шо то бомженя на фото. Купи злидень лезо і пику поголи краще.
Оце да...... Показати IP 28 Липня 2017 21:03
Всі,хто закликав скинутись на ресторан і демонстративно сфотографувалися з сертифікатами мабуть,до кінця не зрозуміли як вони себе засвітили,як опустилися нижче плінтуса в очах громади.А ти,Ніколайчук.... Ми про тебе були кращої думки.Ти опозорив самооборонівський рух...........
Ось вам!!! Показати IP 28 Липня 2017 21:11
А по П:ЗДАКУ давайте їм скінемся,біднягам!!!
Світлана Показати IP 28 Липня 2017 22:32
Я не розумію тих людей, які закликають купувати сертифікат для швидкого оновлення ресторану. Це не є така необхідність , коли страхова компанія компенсує виплати . Допоможіть краще тим хто цього дійсно потребує. А в Луцьку таких закладів багато, будинок немовляти, будинок похилих людей в Теремно, та реабілітаційне відділення для тих патріотів України які повернулися з зони АТО в Ліпінах. Там дійсно потребуть допомоги, покажіть в цих місьцях панове чиновники свою креативність. До речі на сайті Рожищанського дитячого будинку ви знайдете цілий список речей які потребують ці дітки, і це є просто необхідність в буденних речах таких як одяг, взуття, та продукти харчування.
жижа Показати IP 28 Липня 2017 23:16
Это не Тарасик, а какой-то совестливый **лан
FBI Показати IP 29 Липня 2017 00:59
Зараз ця Пачка гріє ж**у і не одну на морі.на кол їх расхітетілі соц імущества.проведіть аудит по Тріаді і ко.
Кума до FBI Показати IP 29 Липня 2017 08:02
Не на морі, а в Трускавці у Ріксусі, бо їм дуже болить Україна
Олександр Показати IP 29 Липня 2017 11:07
коментар було видалено
страхова АХА Показати IP 29 Липня 2017 17:45
для тих, хто не в курсі - власник дружина - Олена Віталіївна, а майно застраховане на 1 053 000 грн, - безумовна франшиза 50 000, до виплати при найкращих обставинах 1 003 000 грн, що при курсі 26, не дуже й розживешся....
Патріот до страхова АХА Показати IP 2 Серпня 2017 15:31
До чого тут "не дуже й розживешся"?Хіба на страховці розживаються?Страховка-покриває витрати за спалене майно!
Вован Сидорович Показати IP 29 Липня 2017 20:30
Ідея гарна це як талони на пальне ,заклад був хороший сервіс ок хоча сам там був 2 рази . Чого ми такі злі всі, давайте допоможемо
Я до Вован Сидорович Показати IP 29 Липня 2017 23:51
Маєш багато грошей?Дай мені,або перахуй в інтернат,допомагати треба бідним людям,я не розумію,це що,світ перевернувся,чи розуму і людяності в людей нема?
Паша Показати IP 31 Липня 2017 12:35
А ще йому може на зарплату працівникам скинутися?
Василь Олександрович Показати IP 31 Липня 2017 12:37
Гарна ідея. Але краще б скинувся той, хто спалив
j Показати IP 6 Серпня 2017 19:29
Скиньтеся мені на айфон!