USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

«Гражданскіх – атсєчь!»: як Порошенко організовував свій візит у Білій Церкві

29 Січня 2019 16:17
Під час візиту в Білу Церкву Петро Порошенко російською мовою у грубій формі роздавав вказівки своїм підлеглим, наголошуючи, що він повинен йти посеред військових, а не цивільних.

Відео інциденту опублікували у соціальних мережах, пише ВолиньUa.

На відеозаписі чути, як Порошенко роздає вказівки своїм підлеглим щодо організації його візиту, наполягаючи,що він повинен йти серед військових 72-ї бригади, які саме повернулись з передової.

"Гражданских – отсечь! Подтянуть личный состав, я пойду в середине«, – чути на опублікованому відео.


У коментарях під відео користувачі зазначають, що «оскільки військові повернулися ще за 3 дні до приїзду Порошенка, то їх для цього сюжету знову посадили у вагони потягу і ніби зустрічали. «Гражданську» масовку з сіл навколишніх по 600 грн звозили».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Трикаш Лена Показати IP 29 Січня 2019 16:28
Кошмар ужас
скептик Показати IP 29 Січня 2019 17:00
capo di tutti capo
Анонім Показати IP 29 Січня 2019 17:05
"массовик-затейник" а не головнокомандувач
72 Показати IP 29 Січня 2019 17:05
Як гарно зустрыли легендарну 72 -у бригаду в Б.Церкві ,і прямий ефір на трьох каналах і рушники щастя і піша хода від залізничного вокзалу до військової частини І вручення медалей ,орденів, ордерів на квартири. То 14 омбр ніхто не зустрів ні президент ні губернатор ні міська влада, складається шо вони приїхали з передової ІНКОГНІТО чи як СЗЧ.
Таня Строцюк до 72 Показати IP 29 Січня 2019 19:12
Воїни переможці, до Берліна дійшли ????
про Показати IP 29 Січня 2019 17:11
хоровод
Анонім Показати IP 29 Січня 2019 17:19
Думаеш а хто в нас дійсно клоун?!
Джексон до Анонім Показати IP 31 Січня 2019 22:15
патріотічній непотріб!
стас до Анонім Показати IP 1 Лютого 2019 23:40
НАРОД.
Виборець Показати IP 29 Січня 2019 20:03
Президент розмовляє на "мові окупанта"???
Навуходоносор Показати IP 29 Січня 2019 20:05
Двуликий Янус...
анонім Показати IP 30 Січня 2019 10:59
думаю саме головне щоб закінилась війна. він і став президентом бо обіцяв за тиждень її закінчити. А вийшло що і не закінчив і людей біднішими в рази зробив і відправив за кордон
торчин Показати IP 30 Січня 2019 12:16
ну і тварь ти петя!!!!!!
Гном до торчин Показати IP 31 Січня 2019 10:46
а хто на твою думку не тварь? хто приведе Україну до процвітання?
торчин до Гном Показати IP 31 Січня 2019 12:47
незнаю але і ти незнаєш
владимир Показати IP 30 Січня 2019 19:59
А ты сомневался ???
Віталій Показати IP 31 Січня 2019 10:43
Петя так ти ж клоун,а не Зеленський
Гном Показати IP 31 Січня 2019 10:45
Хочу сказати наступне, пам*ятаєте Революцію Гідності, за кого було віддано Ваш голос на президентських виборах? Напевно за Пороха. Але знову ми всі чимось недовольні. Прийде новий-ми знову будемо жалітися і кричати владу геть. До чого веду, давайте не будемо носитися як всраний віник і дочекаємося хоч якихось результатів.
Веч до Гном Показати IP 2 Лютого 2019 23:51
Тебе мало результатов?
Гном до Веч Показати IP 5 Лютого 2019 09:48
Хто з попередніх 4 президентів зробив декомунізацію, армію,безвіз?Скажи мені?
торчин до Гном Показати IP 6 Лютого 2019 08:43
я не комуніст і їх не підтримував але при комунізмі будували заводи мости параходи і дороги ми ще ті їхні добили до ям все вище перечислене прихватизоване повним сертифікати на ринках, армії нема є фейк хужа ніж при януковичі будь він проклят це міждународні дослідження, безвіззззз і томосссс собі в дупу ми бачимо до чого вони привили країну.
торчин Показати IP 31 Січня 2019 12:43
в Рівному зписують дані паспорта і по 1000 гр. роздають від пороша
Гном до торчин Показати IP 31 Січня 2019 16:57
так не давайте паспорт нікому і не беріть 1000гр. в кожного ж своя голова на плечах є. Пам*ятаю, ще як за ющенка-януковича пайкі роздавали. Ведуться на таке тільки пенсіонери і дурні,
Анонім до торчин Показати IP 1 Лютого 2019 11:52
украденными у народа деньгами оплачивает голоса народа, для того, чтобы воровать у этого же народа. ТА ВІН ПАТРІЙОТ!
Серега Показати IP 1 Лютого 2019 14:38
надеюсь дождемся когда этого баругу реально засадят за граты , а не как яныка
Донбасс Показати IP 1 Лютого 2019 18:31
молодец петя!!! стрижёт рэвлюционэрив гидности как баранов. просто красавчик. )))
торчин25 до Донбасс Показати IP 3 Лютого 2019 09:21
якась правда тут є