USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Гречка – по 40 грн. Українців чекає здорожчання продуктів

4 Вересня 2017 09:30
Українцям варто готуватися до підвищення цін на продукти. Так, у вересні до 40 гривень за кілограм може злетіти вартість гречки. Проте триватиме така ситуація недовго – з появою нового врожаю ціни мають знову дещо знизитися.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.

На 20% до кінця року можуть подорожчати продукти із борщового набору, говориться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1". Уже зараз можна спостерігати додавання в ціні перцю, баклажанів і помідорів. На найбільших оптових ринках країни вартість баклажанів останнім часом зросла майже на 75%, а солодкого перцю - на 55%.

Поповзуть угору і ціни на м'ясо, наприклад, кілограм яловичини може здорожчати на 5 грн.

Як повідомлялося, вoсени знaчнo здopoжчaють куpятинa тa яйця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Сало Показати IP 4 Вересня 2017 09:48
Краще горілка по - 200грн. та сигарети по - 100грн. Чому лізете до продуктів харчування???????????????
123 до Сало Показати IP 4 Вересня 2017 10:08
Тому, що це називається інфляція, а пробують її стримати за рахунок зарплат та пенсій, як завжди на нас убогих.
12345 до 123 Показати IP 4 Вересня 2017 10:40
Це спланована акція. Якщо ви не забули то недавно відмінили регулювання цін на товари соцгрупи. Все по плану!
Ігор луцький до 12345 Показати IP 4 Вересня 2017 12:15
Геноцид українців йде по плану.Ще Сталін так спланував.
Анонім до Ігор луцький Показати IP 4 Вересня 2017 14:26
тине забувайся... що доноси сталін не сам писав..
777 Показати IP 4 Вересня 2017 09:56
Як завжди, піднімаємо ціни бистро, а спускаємо повільно. Ще б так із зарплатами було. І рвання до створення більше робочих мість... Оце тільки трішки відкрили вікно в європу, уявіть коли воно відкриється повністю... Скоро почнемо як у передачі "Світ на виворіт" жерти кору, коріння, і все що зловимо під ногами.
111 до 777 Показати IP 4 Вересня 2017 10:17
а телебачення буде розказувати яке воно корисне, і які страви з того всього можна приготувати - смажені таракани, запечені мишки, криски,і т.д. і тоді ж зникнуть бродячі собаки і коти ( а чим ми гірші корейців?) наш такий менталітет - нажертися найперш самому на тих цінах - не вспіли мінімальну підняти - як підняли ціни на все, ще не підняли пенсій - а знову те саме. Той пенсіонер як жив впроголодь - так і житиме.Чого в Європі не так?
ан Показати IP 4 Вересня 2017 10:36
тому що порошенко відпустив у вільне плавання ціни. дуже вже він переживає за олігархів що не дополучать свого прибутку . це жити по новому називається
Ау Показати IP 4 Вересня 2017 10:41
На..єра таке писати та створювати паніку... Зараз усі бігом марш в супермаркети скуповувати усю гречку. Бо ж не буде що їсти. Триндець... У нас же народ тупоголовий, без гречки свого життя не бачить. P.s. Шукайте та подавайте быльше позитиву.
Лучанин до Ау Показати IP 4 Вересня 2017 11:17