USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Громадські активісти погрожують голові ОДА - Гунчику

10 Березня 2015 09:30
Декілька громадських організацій Володимир-Волинського району заявляють, що голова Волинської ОДА Володимир Гунчик нехтує їх думкою, та погрожують ініціювати звернення до Президента України Петра Порошенка про висловлення йому недовіри.

У листі, надісланому губернатору, йдеться про те, що з листопада 2014 року Володимир-Волинська РДА залишилася без голови, а район відповідно, без найвищого керівництва.

«Приймати важливі рішення, визначати основні напрямки розвитку району, залучати інвесторів немає кому. В таких умовах район приймав бюджет на 2015 рік, проводить мобілізаційну кампанію та приступатиме до весняної посівної», - зазначають активісти.

Володимиру Гунчику громадські організації також інкримінують те, що він, під час кадрового підбору на голову Володимир-Волинської РДА, йде на повідку у міського голови Володимира-Волинського Петра Саганюка та голови Володимир-Волинської районної ради Андрія Оніщука.

«Президент України Петро Порошенко декларував, що ми будемо жити по-новому. А нове можуть творити тільки люди, які тримають руку на пульсі громадської думки, користуються авторитетом у суспільстві і сповідують ідеали Революції гідності. Ми запропонували на голову Володимир-Волинської РДА від громадськості кандидатуру Оцалюк Людмили Михайлівни, але Ви чомусь вперто ігноруєте думку людей, які творили Революцію гідності, і на співбесіду в Адміністрацію Президента рекомендуєте інших персон. Нам відомо, що в Адміністрацію Президента на співбесіду їздили Сергій Юзефович, Ярослав Матвейчук, Тетяна Шибирин, Ігор Пальонка, В’ячеслав Католик. Вони її не пройшли. Днями ви розглядаєте кандидатуру людини, яка за професійними якостями може працювати не вище бухгалтера невеликого підприємства – бухгалтера управління агропромислового розвитку Володимир-Волинської райдержадміністрації Василець Наталії. Очевидно, усі вище названі особи висувалися до розгляду тандемом Саганюк П. Д. – Оніщук А. Ю., а Вами всліпу, на угоду цьому тандему підтримувалися. Чому?», - запитують губернатора активісти і застерігають не повторювати помилки свого попередника та не призначити на цю посаду випадкову особу, яка слугуватиме прикриванню оборудок місцевих князьків.

Громадські активіст висловлюють стурбованість тим, що голова ОДА свідомо не дослухаєтеся до думки простих людей, попри обіцянки проводити громадські слухання під час призначення на ключові посади в районі.

Координаційна рада громадських організацій Володимирщини, заявляє наступне: у разі нехтування думкою громадських організацій вони будуть змушені ініціювати звернення до Президента України Петра Порошенка про висловлення недовіри Володимиру Гунчику як голові ОДА.

Під листом підписалися такі громадські організації: «Майдан Володимирщини», «Всеукраїнська люстрація. Волинь», «Правий сектор. Володимир», «Володимир-Волинська спілка промисловців і підприємців», «Союз українок».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
громада Показати IP 10 Березня 2015 09:47
А у більшості районів навіть не помічають є голова РДА чи ні і все добре працює як і повинно бути! А от у Володимирі мабуть хочуть когось свого швидко у крісло посадити і не треба тут про інвестиції співати, бо сам Президент сказав, що зараз не час розраховувати на інвестиції! Так що працюйте, якщо вмієте і не підбурюйте людей у такий скрутний час! Балаболи!!!
рожище Показати IP 10 Березня 2015 09:53
У Рожищенському районі вже доїздились. Призначили такого(у) голову що будь-здоров. Вчіться на чужих помилках...
876 до рожище Показати IP 13 Березня 2015 21:25
як призначили?а з громадою хтось радився?негайно громадська організація повинна виставити її з кабінету!
люстратор Показати IP 10 Березня 2015 10:03
Пас порвався мельник всрався.Хто такий гунчи і кошарук і уся їхня піз…..ія,гнати цих паскуд в шию бо думка і слова НАРОДУ для них не доходить. Дойде коли получать вила в дупу.
шурко Показати IP 10 Березня 2015 10:08
Мороза Руслана затвердити і буде толк
ОДА Показати IP 10 Березня 2015 10:10
Чайковська, якій не довіряють люди дуже вже хоче всім рулити. Поясніть чому 20 чоловік, які назвалися активістами повинні керувати районом та містом? Вигравайте вибори, ставайте головою і керуйте. А не так, що ми, масонська ложа, будемо всім керувати. Підтримую Гунчика, що не звертає увагу на купку крикунів.
Нуда до ОДА Показати IP 10 Березня 2015 10:36
От як Гунчика вибрали , так він і керує.
правдива до Нуда Показати IP 10 Березня 2015 11:11
Гунчика ніхто не обирав!:) Його призначив Президент! Голова ОДА призначається! То про що можна говорити з такими "писаками", що ні вчому ні бє ні мє?!:)
Орест до ОДА Показати IP 10 Березня 2015 13:50
Що за телепень написав??? Голву РДА призначають, а не обирають....
Ольга до ОДА Показати IP 10 Березня 2015 20:35
І якого милого ті придурковаті актівісти, які живуть у місті і не мають жодного відношення до села - будуть пхати свою півіцу на ту посаду? І коли вже ті люстратори всядуться і не будуть пхати свого носа куди не треба? 7 людей хоче поставити все місто і район на ноги! хто ви такі? Злодії в законі!!!!! Ще тільки підписа не вистачає тюрміяна залуського, як співголову кастраційного комітету! Ви сміхота міста, а не активісти!!!!
бригадир Показати IP 10 Березня 2015 10:49
Усіх хто підписав я знаю - рідки підари .... Яб ним знайшов місце на нарах ....
сказано до бригадир Показати IP 10 Березня 2015 14:31
Досить влучно!
Істинно так Показати IP 10 Березня 2015 11:03
Краще деякий час бути без Голови, ніж з Дурною головою.
Рожищанин Показати IP 10 Березня 2015 11:16
В Рожищі картина подібна: РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 48/2008-рп Про звільнення О.Савчука з посади голови Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області Звільнити САВЧУКА Олега Анатолійовича з посади голови Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області за неналежне виконання службових обов'язків. Президент України Віктор ЮЩЕНКО 7 лютого 2008 року РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 235/2015-рп Про призначення І.Гайворонської головою Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області Призначити ГАЙВОРОНСЬКУ Інну Михайлівну головою Рожищенської районної державної адміністрації Волинської області. Президент України Петро ПОРОШЕНКО 6 березня 2015 року Нічого дивного не було б, якби вони не були чоловіком та дружиною
Вася до Рожищанин Показати IP 10 Березня 2015 11:20
Ото фінти. Сімейний підряд з дерибану району узаконили!
А ндрій до Вася Показати IP 10 Березня 2015 11:39
Форма управління-династія,і започаткував її Гумнунчик!
875 до Рожищанин Показати IP 13 Березня 2015 21:34
ну а де рожищенська Самооборона яка так лад наводила в Рожищах що духу не хватило чи проплатили за мовчання?
ВОЛОДИМИРЧАНИН Показати IP 10 Березня 2015 11:31
Невже немає достойного серед тих люстраторів та бабів-союзянок, що вони солістку районної сцени пруть на голову РДА. Ось така у нас громадська рада, що аж соромно стає. немає гідних, давай тоді запхаємо жінку, яка тільки те й уміє, що циганам РБК здавати в оренду. Підтримую губернатора. а вам громадські активісти раджу не позорити своє місто та район своєю кандидатурою, яка достойна хіба на весіллях співати. охриніти можна...
Орест до ВОЛОДИМИРЧАНИН Показати IP 10 Березня 2015 13:53
Як такі розумні, то знайдіть когось достойного. Вмієте тільки язиком плескати і ду*у підлизувати!!!
дiдо Показати IP 10 Березня 2015 12:01
Ативисти-блазнi
Микола Показати IP 10 Березня 2015 12:03
Папа певно 10 разів вмре, але зробить все аби свого голову РДА вперти. Та бачу, що Порошенко не дурний раз ніхто з папиної команди не пройшов і в свій час йому вистачило розуму погнати Савчука. Старий втрачає хватку і немає людей.
закон до Микола Показати IP 10 Березня 2015 14:37
Савчука нiхто не гнав.Коли обираэться новий президент то усi голови РДА автоматично пишуть заяви про звiльнення.
Микола до закон Показати IP 10 Березня 2015 15:56
Савчук таку заяву не писав!
Анонім до закон Показати IP 11 Березня 2015 10:05
Прочитай уважно розпорядження про звільнення Савчука
люди бідні Показати IP 10 Березня 2015 12:17
коли ми вже з тими олігархами на місцях розберемося самі???скільки можна вже знущатися з села.
багатий люд до люди бідні Показати IP 10 Березня 2015 13:11
А хто олігарх?:) То скоріше "писаки" олігофрени!!!:)
Вася Показати IP 10 Березня 2015 12:32
А хто про те село дбає? Голова райради Оніщук живе в городі і по селах не їздить, Собіпан - городський, Верко - городский і половина депутатів городські пани. Їм шо є те село, шо його нема.
ага до Вася Показати IP 10 Березня 2015 14:43
Чайковська i Грек ночей недосипають все про село думають.
Олігарх з Володимира Показати IP 10 Березня 2015 12:49
Людка не пройде ні в Гунчика, ні в Порошенка. Взяла баба дурна тільки себе скомпроментувала на ціле місто і район. Ото будуть тепер підсміюватися прям в обличчя. Бо ейфорія від високого призначення пройде, і цю дурну ідею забудуть, а плітки лишаться,які тепер вже будуть не плітками а правдою прямо в очі! Як тепер їй, заміжній жінці, в очі подивитися людям, свекрусі, чоловікові, синам! Встидоття!
Паша до Олігарх з Володимира Показати IP 11 Березня 2015 19:47
Про який стид ви говорите? Чоловік прекрасно знає про коханця Едіка залуського, все місто теж знає.І що? очі не повилазили і совість на місті! це не саме страшне!
Анонім Показати IP 10 Березня 2015 14:41
Вже Гунчик не добрий. Гризли покійного Клімчука поки не загнали в могилу а тепер Гунчик? Оті розумахи що пишуть ви б справилися з роботою голови ОДА? Нє фік дєлать то тявкаєте.
123 до Анонім Показати IP 10 Березня 2015 15:58
Ото в нього страшна робота. Прирівняли гауляєтера прямо як до Обами. Сидить с*ку почухує і секретарку за цицьку смикає А покійний якби менше пив конячок та по саунах з коханками їздив то б ше довго прожив.
юзік Показати IP 10 Березня 2015 20:48
Треба того вуйка зі Старой Виживці , тільки вже з лотком яець тільки тухлих, насувати йому стільки їх, щоб він забув дорогу до білого дому ....
рожище до юзік Показати IP 10 Березня 2015 21:03
ми вже кілька лотків купили і чекаємо четверга,коли він приїде Савчукову в Рожище предсталяти.(по Рожищах він напевно ще не бігав)
оля Показати IP 10 Березня 2015 21:15
Активісти-артисти грайте але не перегравайте, хоча якщо заплачена нормальна сума то можна і далі дурнів клєїти.Усі вже знають що Василець -людина Діброви.