USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Гроші в бізнесі повинні працювати

19 Листопада 2014 18:45
Сьогодні малі і середні підприємства є двигунами прогресу в будь-якій економіці. Чим більше підприємців в країні, тим ефективніша і стійкіша її фінансова система. Щоб надати економіці імпульс розвитку, представникам МСБ необхідно вкладати у власний розвиток, а для цього потрібні надійні партнери та фінансова підтримка. Про те, як малому і середньому бізнесу максимально ефективно використовувати банківські депозити і отримати додатковий дохід, ми запитали у Олени Рудик, директора департаменту малого та середнього бізнесу ПУМБ.

Олена, як в нинішній складній економічній ситуації банки можуть допомогти середньому і малому бізнесу продовжувати розвиток?

Банк – це, першою чергою, сервісна організація, основне покликання якої - задоволення потреб клієнтів. Важливо, щоб банк міг запропонувати найбільш зручні і функціональні рішення з урахуванням масштабу бізнесу, споживчого профілю і галузевої приналежності клієнта. Як показує практика, основні потреби даного сегмента – це щоденне обслуговування (розрахунково-касові операції) фінансування і, звичайно ж - збереження і примноження коштів.

Які послуги з накопичення і примноження коштів пропонує клієнтам ПУМБ?

Формула успішного бізнесу – це вміння примножувати кошти. Один із способів збільшення доходів підприємства – розміщення вільних грошей на депозиті. З одного боку здається, що депозит найпростіший банківський продукт. Насправді ж – це потужний інструмент для розвитку бізнесу. Для малого та середнього бізнесу ПУМБ пропонує як класичні рішення - депозит «Стандартний» та депозит «З можливістю поповнення», так і широкий вибір депозитних програм, розроблених під різні ситуації в роботі бізнесу.

Опишіть ці програми?

З метою збереження тимчасово вільних коштів ПУМБ пропонує клієнтам депозит «Гнучкий», який працює за принципом депозитної лінії - кошти можна розміщувати траншами, з різним періодом, в залежності від потреб клієнта та його планів з використання коштів. Це дозволяє отримувати дохід на рівні стандартного депозиту – до 18,5% річних. У разі, якщо залишки на рахунку клієнта часто змінюються, ПУМБ (Ліцензія НБУ №8 від 06.10.2011 р.) пропонує послугу «Нарахування на стабільний залишок», яка дозволяє клієнту заробляти до 16% на стабільний залишок і до 5% на кошти на поточному рахунку, які перевищують стабільний залишок.

Які рішення ви можете запропонувати клієнту, який хоче достроково зняти кошти з депозиту і при цьому не втратити дохід?

Якщо клієнт не може чітко передбачити свої можливі витрати, використання депозиту з поповненням неефективне, тому що у випадку дострокового зняття частини суми, клієнти втрачають процентний дохід. Для таких підприємств у ПУМБа є вигідна пропозиція – «Дохідний рахунок», який дозволяє заробляти 8-9% річних залежно від суми залишків на рахунку клієнта. При цьому кошти завжди залишаються у вільному доступі. Таким чином, використовуючи широкий набір банківських інструментів, клієнти банку можуть ефективно управляти, накопичувати і примножувати свої кошти.

Нагадаємо, нещодавно Інформаційне агентство Волинські Новини публікувало поради щодо того, як правильно обрати банк для бізнесу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 2
ВОНО Показати IP 19 Листопада 2014 19:01
гроші і працюють і воюють. Так Ротшильд став Ротшильдом завдяки битві під Ватерлоо. Ви мабуть думаєте він воював? Ні все не так. Поки одні ложили голови він втілював в життя спекулятивні схеми побудовані на штучно створеній паніці. Його і зараз памятають. А полеглих давно вже забули,
Степан Бандера Показати IP 19 Листопада 2014 19:46
Реклама банку Ахметова на Волині - це дуже патріотично.

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus