USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Групу бойовиків, які збили український гелікоптер, знищили

29 Травня 2014 16:48
Силовики знищили групу бойовиків, які збили український вертоліт МІ-8 під Слов'янськом.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Нацгвардії, - повідомляє «Українська правда».

"У відповідь на дії терористів силами АТО було здійснено артилерійський та авіаційний обстріл території, з якої вівся вогонь, в результаті - група злочинців, причетних до обстрілу, була знищена", - сказано в повідомленні.

Як відомо, в четвер близько 12:30, поблизу міста Слов’янськ Донецької області, в районі проведення АТО, після розвантаження продуктів харчування та висадки зміни на четвертому блок-посту, та повертаючись в зворотному напрямку, гелікоптер МІ-8 Національної гвардії України попав під обстріл та був підбитий.

Нацгвардія стверджує, що загинули 12 людей, серед них генерал Кульчицький. Один військовослужбовець вижив, але залишається у важкому стані.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Травня 2014 16:53
а теплові ловушки лінь було відстрелити при взльоті ?
Дмитро до НЕЛУЧАНИН Показати IP 29 Травня 2014 17:45
Для ПЗРК теплові ловушки до одного місця
НЕЛУЧАНИН до Дмитро Показати IP 29 Травня 2014 17:56
грамотєй ! в ПЗРК використовують теплові головки самонаведення, які попадають в теплові ловушки. вчи матчасть, синок
пан Показати IP 29 Травня 2014 17:25
Чергова пуля. А чому не пишите про в.ч. в Луганську, яка вчора здалася? Для ПС буде робота.
Дончанин Показати IP 29 Травня 2014 17:33
Генерал и двенадцать человек свиты завозили продуты питания на блокпост? НЕ ВЕРЮ!
Українець до Дончанин Показати IP 29 Травня 2014 19:00
коментар було видалено
Олег Показати IP 29 Травня 2014 17:48
Це тільки слова...
Не БЮТмен Показати IP 29 Травня 2014 18:44
А що, ліньки було їх знищити до того як вони збили гвинтокрил?????
Дончанин до Не БЮТмен Показати IP 29 Травня 2014 19:37
А хоть один из "двухсот спартанцев" Стрелкова погиб за это время?
1221 до Дончанин Показати IP 29 Травня 2014 20:12
коментар було видалено
поправка до Дончанин Показати IP 30 Травня 2014 07:28
Не 'двухсот спартанцев', а 'двухсот засранцев'
Анонім до Не БЮТмен Показати IP 29 Травня 2014 21:49
Так судячи з реальних фактів їх і розстріляли до того як вертоліт злетів. Вгадайте хто стріляв?
Анонім до Анонім Показати IP 29 Травня 2014 21:50
В сенсі не "групу бойовиків", а тих то мав бути в вертольоті. Відволікся на коментарі.
читачл Показати IP 29 Травня 2014 21:05
люди добрі.навіть в такий важкий час.як сьогодні.постараймося лишатися людьми!
Українець до читачл Показати IP 29 Травня 2014 22:46
Які добрі люди? Сидить , поганяло дончанин, і обс**ає все, що пов'язане з україною, з українською моаою, тролить за російські копійки, а саме потім буде під чеченцями гнити, воно ж не розуміє, як воно своє собаче життя закінчить. В них навіть мозок проросійський. У вас і то нє так і ето, а вот люді стрєлка герої.Слава Україні.
я до Українець Показати IP 30 Травня 2014 09:08
Ось скільки читаю коментарі Дончанина, але не бачу від нього щоб він о"сирав ВСЕ, що пов"язане з Україною.Він відстоює СВОЮ правду, свою думку, свою землю, свою історію. А на майдані звикли - Хто не з нами, той проти нас. Потрібно розуміти, що майдан це не ВСЯ Україна, і є люди які не погоджуються з думкою псевдо-революціонерів. Звикніть вже до того, що не всі вірять словам правого сектору, активістам майдану та яценюкам з порошенко
До українця Показати IP 30 Травня 2014 06:05
Чеченці воювали проти Росії разом з правим сектором, а тепер хочете довести, що вони воюють один проти другого. Не вірю!!! І мені соромно, шо я живу з таким українцем на одній землі, який підтримує і восхваляє те що з таких гвинтокрилів бомблять дитячі садочки, лікарні, школи, житлові будинки. Сором!!!!