USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Збили український гелікоптер, більше 10 військових загинули

29 Травня 2014 13:49
Глава Верховної Ради та виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов під час засідання парламенту повідомив про те, що терористи збили гелікоптер з українськими військовими у Слов'янську на Донеччині, - пише ТСН.

Гелікоптер перевозив продукти і боєприпаси силовиків на гору Карачун. Терористи збили його переносним зенітно-ракетним комплексом. 14 українських силовиків загинули внаслідок події, заявив Турчинов з трибуни парламенту.

Загибель українських героїв у Раді вшанували хвилиною мовчання.

Також військовий журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці у соцмережі написав про те, що чув два вибухи, а гелікоптер збили одразу після зльоту.

"Вертушку, на яку мене жодного разу так і не взяли, збили. За моєю інформацією, вона дійшла до гори Карачун, там розвантажилася, злетіла і після зльоту її збили. Вистежували, мабуть. Було два вибухи - один у повітрі, другий при падінні. Наскільки можна зрозуміти, ніхто не вижив. Льотчиків шкода. Хороші мужики були. Ввічливі, коректні. Шкода", - написав Бабченко у Facebook.

Інформація уточнюється.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
дідо Показати IP 29 Травня 2014 13:55
Йде війна.гинуть люди, а кремлівські провокатори підбурюють сімї військовослужбовців.
vekelka до дідо Показати IP 29 Травня 2014 13:58
коли ВОЛИНЬ заборонить тих комуняк і пр ???? звертайтесь в суд не сидіть...........
до валерки до vekelka Показати IP 30 Травня 2014 08:12
ти що нанюхався, причому тут комуняки і пр
Олег Показати IP 29 Травня 2014 13:55
Отож!
vekelka Показати IP 29 Травня 2014 13:56
що роблять наші органи ??? скільки можна. за що отримують гроші ??? всіх розігнати якщо не справляються
yolka до vekelka Показати IP 29 Травня 2014 13:58
А от вони саме за свої органи і думають!!!
влада Показати IP 29 Травня 2014 14:09
боротьба за владу гроші розкіш довела що гинуть люди мирні яких зобов"язують битись неможуть навести порядок
лучанка Показати IP 29 Травня 2014 14:19
Нехай східняки самі себе захищають. Скільки наші чоловіки, брати мають гинути за тих, хто нас називає бандерівцями та люто ненавидить?
Кішка до лучанка Показати IP 29 Травня 2014 14:42
То ви за федералізацію? Бо ваш пост про це говорить.Воїни захищають не Схід чи Захід.А Батьківщину....А ви "Лучако"-теж сепаратист, якщо примаєте той поділ, ось...
Кішка до лучанка Показати IP 29 Травня 2014 14:42
Або путінський троль, скоріш за все...
Кішці від лучанки до Кішка Показати IP 29 Травня 2014 15:15
Не вам судити хто я є. А вам раджу не сидіти за компом і писати коментарі, а показати свою любов до Батьківщини відвойовуючи Східну Україну.
Волинь до Кішці від лучанки Показати IP 29 Травня 2014 16:01
Тобто вам можна писати дебільні коментарі, а Кішці реальні - ні? То ви не тільки сепаратка, а й шовіністка (якщо знаєте значення слова)?
Волинь до лучанка Показати IP 29 Травня 2014 16:31
В результаті події загинуло 12 чоловік – шість військовослужбовців Національної гвардії України, включаючи екіпаж гелікоптеру, та шість – представників спецпідрозділу МВС України. Впевнена, що там був не один східняк...Знаю, що полковник Бульдович - з Сумщини, генерал Кульчицький - з Миколаївщини..Кращі з кращих..А загинули за таких сепаратів, як Лучанка..Шкода...
НЕЛУЧАНИН до лучанка Показати IP 29 Травня 2014 21:41
сидіти і чекати, коли та наволоч прийде сюди ?
Олег Показати IP 29 Травня 2014 15:07
То вже скільки вертольотів там назбивали?
Штірліц до Олег Показати IP 29 Травня 2014 16:05
мінімум 5
Кішка до Штірліц Показати IP 29 Травня 2014 16:33
коментар було видалено
Штірліц до Кішка Показати IP 29 Травня 2014 17:18
шановна, я що, радію що іх збивають??