USD 27.4 27.6
  • USD 27.4 27.6
  • EUR 31 31.34
  • PLN 7.1 7.22

Збили український гелікоптер, більше 10 військових загинули

Глава Верховної Ради та виконувач обов'язків президента України Олександр Турчинов під час засідання парламенту повідомив про те, що терористи збили гелікоптер з українськими військовими у Слов'янську на Донеччині, - пише ТСН.

Гелікоптер перевозив продукти і боєприпаси силовиків на гору Карачун. Терористи збили його переносним зенітно-ракетним комплексом. 14 українських силовиків загинули внаслідок події, заявив Турчинов з трибуни парламенту.

Загибель українських героїв у Раді вшанували хвилиною мовчання.

Також військовий журналіст Аркадій Бабченко на своїй сторінці у соцмережі написав про те, що чув два вибухи, а гелікоптер збили одразу після зльоту.

"Вертушку, на яку мене жодного разу так і не взяли, збили. За моєю інформацією, вона дійшла до гори Карачун, там розвантажилася, злетіла і після зльоту її збили. Вистежували, мабуть. Було два вибухи - один у повітрі, другий при падінні. Наскільки можна зрозуміти, ніхто не вижив. Льотчиків шкода. Хороші мужики були. Ввічливі, коректні. Шкода", - написав Бабченко у Facebook.

Інформація уточнюється.
Загрузка...
Коментарів: 19
дідо Показати IP 29 Травня 2014 13:55
Йде війна.гинуть люди, а кремлівські провокатори підбурюють сімї військовослужбовців.
vekelka до дідо Показати IP 29 Травня 2014 13:58
коли ВОЛИНЬ заборонить тих комуняк і пр ???? звертайтесь в суд не сидіть...........
до валерки до vekelka Показати IP 30 Травня 2014 08:12
ти що нанюхався, причому тут комуняки і пр
Олег Показати IP 29 Травня 2014 13:55
Отож!
vekelka Показати IP 29 Травня 2014 13:56
що роблять наші органи ??? скільки можна. за що отримують гроші ??? всіх розігнати якщо не справляються
yolka до vekelka Показати IP 29 Травня 2014 13:58
А от вони саме за свої органи і думають!!!
влада Показати IP 29 Травня 2014 14:09
боротьба за владу гроші розкіш довела що гинуть люди мирні яких зобов"язують битись неможуть навести порядок
лучанка Показати IP 29 Травня 2014 14:19
Нехай східняки самі себе захищають. Скільки наші чоловіки, брати мають гинути за тих, хто нас називає бандерівцями та люто ненавидить?
Кішка до лучанка Показати IP 29 Травня 2014 14:42
То ви за федералізацію? Бо ваш пост про це говорить.Воїни захищають не Схід чи Захід.А Батьківщину....А ви "Лучако"-теж сепаратист, якщо примаєте той поділ, ось...
Кішка до лучанка Показати IP 29 Травня 2014 14:42
Або путінський троль, скоріш за все...
Кішці від лучанки до Кішка Показати IP 29 Травня 2014 15:15
Не вам судити хто я є. А вам раджу не сидіти за компом і писати коментарі, а показати свою любов до Батьківщини відвойовуючи Східну Україну.
Волинь до Кішці від лучанки Показати IP 29 Травня 2014 16:01
Тобто вам можна писати дебільні коментарі, а Кішці реальні - ні? То ви не тільки сепаратка, а й шовіністка (якщо знаєте значення слова)?
Волинь до лучанка Показати IP 29 Травня 2014 16:31
В результаті події загинуло 12 чоловік – шість військовослужбовців Національної гвардії України, включаючи екіпаж гелікоптеру, та шість – представників спецпідрозділу МВС України. Впевнена, що там був не один східняк...Знаю, що полковник Бульдович - з Сумщини, генерал Кульчицький - з Миколаївщини..Кращі з кращих..А загинули за таких сепаратів, як Лучанка..Шкода...
НЕЛУЧАНИН до лучанка Показати IP 29 Травня 2014 21:41
сидіти і чекати, коли та наволоч прийде сюди ?
Олег Показати IP 29 Травня 2014 15:07
То вже скільки вертольотів там назбивали?
Штірліц до Олег Показати IP 29 Травня 2014 16:05
мінімум 5
Кішка до Штірліц Показати IP 29 Травня 2014 16:33
коментар було видалено
Штірліц до Кішка Показати IP 29 Травня 2014 17:18
шановна, я що, радію що іх збивають??