USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Губернатору Волині запропонували піти у відставку

29 Серпня 2014 10:49
Написати заяву про звільнення пропонують голові ОДА батьки мобілізованих у зону АТО волинян.

Про це у своєму виступі під час позачергового засідання облради 29 серпня оголосив представник батьків військовослужбовців Ярослав Мудрик, говорячи про звернення до Президента України.

З його слів, обласна влада бездіяльна щодо вирішення проблем військових-волинян, які беруть участь в АТО.

Він зазначив, що батьки та члени родин військових висловлюють недовіру голові облдержадміністрації Володимиру Гунчику та пропонують йому написати заяву про звільнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 54
555 Показати IP 29 Серпня 2014 10:52
А Пустовіту вони цього не пропонували?:) А той взагалі військовим був...:)))
учасник АТО до 555 Показати IP 29 Серпня 2014 11:08
Сьогодні це де***на ініціатива. Створення хаосу в державі закінчиться тисячами смертей невинних патріотів України. Путін від цього отримає задоволення, а ми просеремо державу
Галя Показати IP 29 Серпня 2014 10:53
Нашим людям кого не постав до влади - ніхто не вгодить. Люди ви задумайтесь хоч трішки????!!!!!
Корінний лучанин до Галя Показати IP 29 Серпня 2014 13:11
"КОГО НЕ ПОСТАВ ДО ВЛАДИ..." - ось такого точно не треба !!! Думай що пишеш! Народ повинен обирати, в КОНСТИТУЦІЇ написано, що носієм влади є НАРОД! Може це вашим окремим людям, це не підходить, бо є і такі у нас люди. НЕ Люди , як пишете, а правильніше ГРОМАДЯНИ УКРАЇНИ , ПАТРІОТИ не байдужі до того що відбувається в УКРАЇНІ і всіляко підтримують Армію та бійців , а влада часто-густо не дуже напрягається. Це ВАМ особисто слід задуматись.
Ігор Показати IP 29 Серпня 2014 10:53
Оба на.Його це не лякає він назад піде на завод він же співласник.А там тупими рабами-робітниками рулити буде ,як рулив.Дуполизи ще не місці чекають його. Друзі заберуть,головне у руля влади всі його любі друзі.Маємо те,що маємо
я Показати IP 29 Серпня 2014 10:54
а хто ви такі щоб це вирішувати? Президент призначив, він же і запропонує йому піти. Давайте Собуцького призначим - заживем )
Корінний лучанин до я Показати IP 29 Серпня 2014 13:14
Любий друже, читай КОНСТИТУЦІЮ, там написано хто це вирішує і хто є ноісієм ВЛАДИ.
333 до Корінний лучанин Показати IP 29 Серпня 2014 21:11
"носії" вже понаносили такого бардаку... і далі носять!!!
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 10:55
коментар було видалено
пенсіонер до Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 11:13
Заявивши на всю країну пропідготовку добровольців з Білорусії Гузь добавив ще одну місцину на карті стратегів Путіна для точкового бомбардування. Нахаль заяви були а добровольці десь пропали.
я Показати IP 29 Серпня 2014 10:56
А Данильчука з Похою в зами
а яким Показати IP 29 Серпня 2014 10:57
А яким кінцем Гунчик до міністерства оборони, щоб вирішувати питання військової служби? Не путайте палець з одним органом.
Сергій до а яким Показати IP 29 Серпня 2014 11:02
Ще землетрус в Японії на Гунчика повісьте
Петро Показати IP 29 Серпня 2014 11:01
коментар було видалено
Дьодік до Петро Показати IP 29 Серпня 2014 11:29
А чим не влаштовував Порошенка Пустовіт? (ри всіх його недоліках, Пустовіт людина здатна вислухати людей, здатна до компромісу, не хам.
Аліна Показати IP 29 Серпня 2014 11:09
Господи війна - біда а ви галасуєте за відставку. Це якомусь дурню вигідно і він підбурює народ. Завтра прийде Іванов Петров і він же буде недобрий. Криками війну не зупиниш. Клімчук недобрий Войтович поганий Пустовід тоже бека. Хто вам добрий. Не позорте Волинь. Потрібно шукати розумний вихід і бути дружніми в ці важкі дні. Не беріть париклад з Гузів іДанильчуків.
123 Показати IP 29 Серпня 2014 11:09
"Пан" Гунчик веде себе не відповідно займаній посаді. Ігнорувати звернення громадян (за кошт яких і отримує зп) не нормально. Губернатор має оперативно реагувати на усі звернення, а не "увімкнути начальника" і сидіти на "троні". Вважаю, що не місце йому на "губернаторському кріслі", тим більше, що ніяких питань він не вирішує...
працівник до 123 Показати IP 29 Серпня 2014 13:10
Та на фіг йому ця зарплата-це какаю Він накрав стільки, що до гробу його і його синочкам вистачить.Бо більш нікому нема. Онуків Бог не посилає
123у Показати IP 29 Серпня 2014 11:23
Це все початок виборчої компанії, і вся ця метушня на руку Москві та Путіну. Так не будьте пятою колоною Москви.
Андрій Показати IP 29 Серпня 2014 11:35
Голові ОДА сказати:"Мене не цікавить ваша 51-а бригада".По-моєму,це не прибавляє автритету найвищому представнику президента в області.Як що немає що сказати,краще помовчати.
він до Андрій Показати IP 29 Серпня 2014 11:44
Відео із цими словами в студію, а так це просто розкачування свободою човна в якому ми всі не випливе ніхто.отакх пару коментаторів і не треба росян провоаторів.
22 Показати IP 29 Серпня 2014 11:44
ГУНЧИК ІДИ У ВІДСТАВКУ
22 Показати IP 29 Серпня 2014 11:44
ГУНЧИК ІДИ У ВІДСТАВКУ
22 Показати IP 29 Серпня 2014 11:44
ГУНЧИК ІДИ У ВІДСТАВКУ
22 Показати IP 29 Серпня 2014 11:44
ГУНЧИК ІДИ У ВІДСТАВКУ
Гунчик до 22 Показати IP 29 Серпня 2014 11:47
не діждетесь!!!!
3 Показати IP 29 Серпня 2014 11:46
ГУНЧИК ТИ ГІРШИЙ КЛІМЧУКА
2 Показати IP 29 Серпня 2014 11:47
ГУНЧИК ПРИПИНИ РЕПРЕСІЇ СТОСОВНО ГОЛОВИ ВОЛИСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ВОЛИНСЬКІ ПАТРІОТИ КРАСУЛІ
8 Показати IP 29 Серпня 2014 11:50
КРАСУЛЯ СПРАВЖНЙ ПАТРІОТ 27 СЕРПНЯ 2014 РОКУ ДО ОБЛАСНОЇ МІЛІЦІЇ ЛЮДИ ПРИЙШЛИ НА ПІДРИМКУ КРАСУЛІ ЗА ВІДСТАВКУ ГУНЧИКА
1 Показати IP 29 Серпня 2014 11:52
НАМ НЕ ТРЕБА ТАКІ ГУБЕРНАТОРИ ЯК ФРАНЦУЗ КЛІМЧУК БАШКАЛЕНКО БОНДАР РОМАНЮК ПУСТОВІТ ГУНЧИК
123 до 1 Показати IP 29 Серпня 2014 11:54
Нам нікого не треба
1 Показати IP 29 Серпня 2014 11:57
НАМ ПОТРІБЕН СПРАВЖНІЙ ПАТРІОТ ЩОБ КЕРУВАВ ОБЛАСТЮ
5 Показати IP 29 Серпня 2014 11:59
ПИРОЖИК МОЖЕ КЕРУВАТИ ОБЛАСТЮ
ur100 до 5 Показати IP 29 Серпня 2014 14:18
да где же такого дурака найти?
22 Показати IP 29 Серпня 2014 12:01
ВОЛИНЯНИ БУЛИ Б ЗАДОВОЛЕНІ ЯКБИ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРИЗНАЧИЛИ ЗАМІСТЬ ГУНЧИКА КРАСУЛЮ ГУБЕРНАТОРОМ
22 Показати IP 29 Серпня 2014 12:05
КРАСУЛЯ ПАТРІОТ
віто до 22 Показати IP 29 Серпня 2014 12:55
Він ідіот, а не патріот. Патріоти - ті, хто б*ється та гине на війні, та ті, хто їм допомагає.
22 Показати IP 29 Серпня 2014 12:05
ГУЗЬ ДАНИЛЬЧУК ТЕЖ НЕ ПОГАНІ ГОЛОВИ ОДА БУЛИ Б
Анонім до 22 Показати IP 29 Серпня 2014 12:25
Де і ким вони працювали?
Лучанин Показати IP 29 Серпня 2014 12:06
Досить робити на Волині провокації, та дестабілізувати ситуацію. Будь-які такі дії тільки на руку сепаратистам, та ворогу. Редакція ВН, вам взагалі б рекомендував, по менше таких статей викладати. Всі прекрасно , що на Волині є також продажні місцеві, продажні "активісти", які також зацікавлені в деескалацію на Західній України, зокрема і на Волині.
786 Показати IP 29 Серпня 2014 12:28
Гузя в губернатори. У нього вишиванка є.
не розумний Показати IP 29 Серпня 2014 12:33
з Гунчиком зробити теж, що і з Башкаленком. А потім повторювати з кожним наступним губернатором, директорами шкіл, водіями тролейбусів, продавцями морозива та солодкої вати, працівниками супермаркетів. Ура МИ переможимо, бо вміємо голосно протестувати і більше нічого. Бо МИ - ІДІОТИ.
віто до модератора Показати IP 29 Серпня 2014 12:58
Введіть реєстрацію для коментаторів.
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 13:13
А чого? У нас же демократія.Молодці ВН,хай говорять ,а толку з цього хто нас дурних слухає.Кому ми потрібні.Хто був при владі той і далі буде.Їх тільки треба брати за ноги і викидати,як паршивих котів. Тільки народний гнів може це зробити.А так ще пока вони нас не бояться.Мало два майдани буде третій
22 у Показати IP 29 Серпня 2014 13:18
красулі бубна та в губернатори
c Показати IP 29 Серпня 2014 13:57
до АНДРІЯ. КОЛИСЬ ОДИН ЧИНОВНИК В КОВЕЛІ СКАЗАВ АФГАНЦЮ..Я ВАС ТУДИ НЕ ПОСИЛАВ..НА ДРУГИЙ ДЕНЬ БУВ ЗВІЛЬНЕНИЙ.[це відносно фрази про 51бригаду
Анна Показати IP 29 Серпня 2014 14:00
І Гунчику, і Пустовіту, і Порошенку нелегко. Тому що Україна ніколи ще не була у стані війни. А тут ще стара ніким не змінена система: кумівська, олігархічно-бандитська, яку змінити було ніколи. Кожному, хто не прийде буде важко. Вони стараються, як можуть. Але кожен наступний буде кращим.
совсть до дибіла №1 Показати IP 29 Серпня 2014 15:34
таких як Клімчук Х*Р знайдете. КЕРУЙТЕ,КЕРУЙТЕ!
UA Показати IP 30 Серпня 2014 00:16
Скільки можна говорити адміністраторам?! Губерній і губернаторів у нас немає!Голова,очільник.
Знаемо Показати IP 30 Серпня 2014 00:27
Якщо гузі пиріжки прийдуть на трон то пора збиратись з ціеІ області а гунчик може дуже легко і просто вирішувати любе питання для області так як давно працював з президентом нашої держави якого ми обрали у першому турі і йому видніше кого призначати на Волинь
Спостерігач до Знаемо Показати IP 26 Листопада 2015 20:52
Нехай Гузь розкаже, що він доброго зробив для Волині. А може, як з своїм Яценюком обікрав українців. А то він на інтрижках вилазить й тримається при владі. Люди ждуть реальних кроків до покращення життя.
888 Показати IP 30 Серпня 2014 07:32
УСІМ ,НЕ ПРАЦЮВАВ З ПРЕЗИДЕНТОМ А РОЗКРАДАВ УКРАЇНУ І ГРАБИВ НАРОД, ВИБИРАТИ БУДЕ НАРОД УКРАЇНИ А НАЗНАЧАТИ В РАССЄЮ ДО ДВУХ МУДАКІВ .
2 Показати IP 30 Серпня 2014 13:00
ГУНЧИКА У ВІДСТАВКУ ПИРОЖИКА ГУБЕРНАТОРО М ПРИЗНАЧИТИ