USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Гунчик запевняє, що не ображав матерів військових

29 Серпня 2014 13:55
Звинувачення у нехтуванні долею 51-ї окремої моторизованої бригади та образі матерів військовослужбовців заперечив голова облдержадміністрації.

Бурхливо реагували на присутність Володимира Гунчика у президії присутні під час позачергової сесії облради 29 серпня матері мобілізованих волинян.

«Ми одного разу приїхали на зустріч з цим, не можу сказати, що губернатором. Він сказав, що його взагалі не цікавить 51 бригада, він нас виштовхав», - розповіла матір одного з військових Марія Вірна.

Жінка підійшла до Володимира Гунчика, який займає місце в президії облради, та голосно вимагала його відставки. Присутні родичі військових підтримали її скандуванням «ганьба» на адресу голови ОДА.
Своєю чергою, голова облдержадміністрації виправдовувався, що ніколи такого не говорив і 95% часу щодня присвячує проблемам 51-ї ОМБ, кожного з бійців якої назвав своїм братом.

З його слів, це перша бригада, яка опинилася на фронті і почала захищати інтереси України, тому не можна говорити про неї негативні речі.

«Я відповідаю за свої слова, я такого не говорив», - запевнив присутніх голова ОДА.

Під час його виступу чулися вигуки «брехун» з боку матерів військовослужбовців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Навіщо Показати IP 29 Серпня 2014 14:15
Навіщо ви обібрехуєте людину. Невже Вам за це заплатили і Ви спекулюєте на здоровї та житті солдат
olesya до Навіщо Показати IP 29 Серпня 2014 17:27
Невже Ви не вірите бідним матерям,а вірите людині,яка так жорстоко обманює і не по-людськи поводиться з простим народом,піариться, що він голова адміністрації (подивіться відео, як він приймав людей, що приїхали відстоювати своїх голів РДА), а потім виправдовується?Нам брехали 23 роки,замилювали очі, залякували,а за правду карали.Досить!Це він спекулює,виправдовуючись.
Анна Показати IP 29 Серпня 2014 14:24
Гунчику нелегко. Побули б ви на його місці. Це не Французу. Бондарю, Клімчуку. Ц е ВІЙНА.
Андрій до Анна Показати IP 29 Серпня 2014 14:58
А матерям чиї діти на війні легко?Для них можна знайти слова розради чи ні?Не вигорожуйте Гунчика,потрібно в першу чергу бути Людиною.Ми вже всі бачили як він втікав від людей і перебігав дорогу на червоне світло.Така людина не додає авторитету президента...
olesya до Анна Показати IP 29 Серпня 2014 16:43
Нелегко всім,особливо мобілізованим та їх родинам.В першу чергу ЛЮДИНОЮ потрібно бути.Що це за губернатор,коли він від народу вітікає.Теперішній народ зовсім не такий.Його обманути важко.Своїми діями він його ще більше озлоблює.
вова Показати IP 29 Серпня 2014 14:25
а вони такі е всім ганьба кричати будуть
Олена Показати IP 29 Серпня 2014 15:24
матері, чиї сини там воюють від тих слів плакали, прийшли по допомогу до губернатора , а їх просто грубо образили .На їхні проблеми Гунчику наплювати -головне у нього завдання розставити швиденько свої кадри,щоб бабло капало, а тут не дають-от і біситься.... .
olesya до Олена Показати IP 29 Серпня 2014 16:57
Ми повинні не допустити, щоб він формував свою команду,це не "європейський зразок"(за його словами).Потрібно прислухатись до думки громадян, а не швидкими темпами звільняти керівників районів та інших структур і призначати своїх, не порадившись з громадою кожного району, при чому не прокоментувавши причину звільнення.Люди прийшли на руїни, взяли на себе таку важку ношу,а сьогодні нехтуючи ними, звільняти?
Valun Показати IP 29 Серпня 2014 15:37
Краще вибачився б перед матерями за дурну брякнуту фразу. Хоча те,що йому байдуже все крім своїх інтересів давно відомо.
olesya Показати IP 29 Серпня 2014 16:37
Що тут вибачатися?!Якщо в людини немає нічого людського, то матерям не заспокоять душу його вибачення. Такі люди не повинні бути при владі ні одного дня. Війна в країні, а він,не встигши сісти в крісло, кадровою політикою займається.Що вертаються часи януковські?Ганьба такому губернатору!!!!
Оля до olesya Показати IP 29 Серпня 2014 16:41
Правильно. А,що робити цим матерЯм,яких убили на Сході, Йому легко його синочки біля нього.Хай себе поставить на їх місце. І пооробує жити з таким горем.Це не губернатор.Що йому ще треба було.Накрав,набрав, полацейським був на автозаводі.Невже нема молодих не заангажовваних людей, в яких не було рильце в кріслах чиновників.Що ж буде нове чи краще,коли всі ці самі при владв і далі рвуться до влади і ті ж самі будуть без винятку
olesya до Оля Показати IP 29 Серпня 2014 16:48
Чиновники,які керували і служили банді януковича,(навіть не варто писати його прізвище з великої літери), не можуть керувати далі, томущо більшість з них "перевертні", від яких добра не чекати!
Ті Показати IP 29 Серпня 2014 17:08
Він на заводі був деректором до людей не виходив і їх не слухав . Хочете зараз щоб людей слухав. Наївні.Бидлом був таким і лишився.
olesya до Ті Показати IP 29 Серпня 2014 17:32
Таких треба гнати, поки не пізно, а він ще областю керує.Його інтелект по відношенню до п.Пустовіта на нулю!
НАПОП до olesya Показати IP 29 Серпня 2014 22:25
Треба Пуставіта повернути на зад!?
olesya до НАПОП Показати IP 29 Серпня 2014 22:47
Потрібно керівника-патріота, який би вболівав за долю волинян, а не по хамськи випирав з кабінету чи втікав від народу.
Олік до olesya Показати IP 29 Серпня 2014 22:53
Навіщо міняти голів рда?Вони ж тільки призначені, вже є якісь напрацювання.Після майдану не прийшли керувати регіонали чи комуністи.Знову гра партій.