USD 39.50 39.82
  • USD 39.50 39.82
  • EUR 39.67 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Гунчик і Романюк - у всеукраїнському антирейтингу безвідповідальних керівників

22 Липня 2015 14:21
Всеукраїнський портал «Слово і діло» визначили, що в антирейтингу відповідальності голів облдержадміністрацій і міських голів обласних центрів, волинські посадовці більше обіцяють, ніж виконують. Журналісти аналізували рівень виконаних обіцянок представниками влади і сформували особистий рейтинг їхньої безвідповідальності.

Про результати антирейтингу повідомили під час підсумкової конференції голови облдержадміністрації Володимира Гунчика сьогодні, 22-го липня, в будівлі облради.

Згідно із дослідженням «Слово і діло», волинський губернатор не виконує свої обіцянки лише на 3%. Більше чверті своїх обіцянок не виконує Луцький міський голова Микола Романюк – 36% невиконання.

Антирейтинг показує, що найбільше безвідповідальними в Україні є голови Кіровоградської та Чернівецької облдержадміінстарцій – 50% безвідповідальності. Щодо міських голів обласних центрів, то найбільше безвідповідальності в Чернігівського міського голови Олександра Соколова - 61%.

Натомість, голов Харківської ОДА - Ігор Райнін з усіх посадовців найстаранніше виконує свої обіцянки – 65%, а найменше «тріпло» з мерів –Тернопільський міський голова Сергій Надал.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Анонім Показати IP 22 Липня 2015 14:24
найменше «тріпло» - це КЛАСНО сказано
Анонім до Анонім Показати IP 22 Липня 2015 16:22
автор путає відповідальність і безвідповідальність... ось так і промивають мізки, напевно в кисельова вчився...
PR Показати IP 22 Липня 2015 14:29
На тиху радість ВН...
Анонім Показати IP 22 Липня 2015 15:24
теж мені "незалежний" портал! до слова, 36 % - це нормальний показник! ВН як проффесіонали перекрутили інфо на свій лад!
Хлоп до Анонім Показати IP 22 Липня 2015 16:32
Ну не можуть же вони насправді написати, що по виконаним обіцянкам Романюк на першому місці серед мерів. Також сноску на сторінку сайту дати не можуть, бо "соромно":))
ВВВ Показати IP 22 Липня 2015 16:20
автор, з якого пту вас вигнали? там же пише БЕЗвідповідальність, а в Гунчика вона 0%, значить він на 100% відповідальний. Що ви там курите??? що так перекручуєте факти
Геній до ВВВ Показати IP 22 Липня 2015 16:38
То певно Світлана Головачук відписується. Шо ВИ курите, коли у статті чітко вказано, що "волинський губернатор не виконує свої обіцянки лише на 3%", тобто, відніміть від 100 3 і отримаєте ваші бажані 97% виконаних обіцянок. ЧИТАЙТЕ УВАЖНО І тихеееееееенько повчайте, неуки...
експерт Показати IP 22 Липня 2015 16:25
Що можна буде згадати про Гунчика? Звичайний функціонер совково-радянського розливу. Під вічне ниття про благо народу добився суттєвих благ для себе. Складальник російських автомобілів. Життя вдалось, чого не скажеш про добру пам'ять по ньому. Так і залишиться стирчати в шерензі інших будяків-чортополохів, яким давно треба бути на смітнику історії.
Хлоп до експерт Показати IP 22 Липня 2015 17:00
Що можна буде згадати про експерта? Не функціонер, благ не добився для себе, російські автомобілі не складав, життя не вдалося, в шерензі будяків-чортополохів не стирчав - залишить добру пам'ять справжнього сину українського народу!
Василь до експерт Показати IP 22 Липня 2015 18:27
Таки твоя правда,чоловіче повний нуль.
Рая до експерт Показати IP 22 Липня 2015 23:02
А що можна буде згадати про вас? Експерт-клацання та написання брудо-коментарiв?
Знаючий Показати IP 22 Липня 2015 23:44
Для чого оцей негатив? Певно є люди, які спеціально сидять і "строчать" бруд, а самі нічого не втнули в житті . В такий складний для України і українців час не треба все розхитувати із середини , а варто задуматись, як кожен із нас себе веде. Бо з такими підходами Європи нам не бачити ніколи.