USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Гузь і Лапін отримали компенсацію за оренду житла в Києві

25 Січня 2016 10:57
Депутати отримали компенсацію за оренду житла в Києві. Серед 177 нардепів зі списку є і народні обранці з Волині - Ігор Гузь, Ігор Лапін та Юрій Савчук.

Як інформують наші столичні колеги з УНІАН, на сайті Верховної Ради з'явився список депутатів, які отримали компенсацію за оренду житла у грудні минулого року.



Журналіст Денис Казанський пише, що серед депутатів, які отримали компенсацію, чимало мільйонерів, зокрема - закарпатський олігарх Михайло Ланьо, і партнер Бориса Колеснікова мільйонер Денис Омельянович, і власник ФК "Зоря" мільйонер Геллер, і брати Добкіни та Олександр Вілкул, який нещодавно витратив мільйони на передвиборчу кампанію в Дніпрі.

"Але поза конкуренцією - син аграрного олігарха Вадатурського, статки якого оцінюються під мільярд доларів. Уявляю, як він поспішає до каси, щоб отримати 10 тисяч гривень компенсації за квартиру", - написав журналіст.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в 2016 році зарплати нардепів зростуть майже в два рази. Зазначалося, що найбільше зростання заробітної плати в 2016 році передбачено держбюджетом для депутатів ВРУ - зі 113 мільйонів гривень у 2015-му до 218 мільйонів гривень в 2016-му.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
лучани Показати IP 25 Січня 2016 11:04
Все законно. Які проблеми? В луцьку багато людей з достатком оформляють субсидії, і не соромляться.
Вова Показати IP 25 Січня 2016 11:24
Одна з причин чому страшно за Україну, тому що такі як Гузь стають депутатами
Елементарно до Вова Показати IP 25 Січня 2016 12:44
Тому, що ми любим дуже гроші і продаємся за 200 грн. голосуючи за гузя чи лапіна.
Саша до Елементарно Показати IP 26 Січня 2016 12:55
+100500!!! Сьогодні 200 грн., а завтра з голою ж*пою.
олег до Вова Показати IP 25 Січня 2016 21:16
лапін нажився на бурштині і має компенсацію а савчук зі своїм кримінальним прошлим теж хай скаже чим займався після навчання у 9 школі у Б класі а потім переїхав з вулиці коперніка де проживав на тодішній проспект карла маркса і перейшов у закічувати 18 школу як займався криміналом а зараз білий і пухнастий? і ось таким компенсують
Савчук Показати IP 25 Січня 2016 11:26
А я?! А я?! Я також отримав, чому про мене не написали!??? Я обідився
сусіда до Савчук Показати IP 25 Січня 2016 21:21
а клікуха * ИНДЕЕЦ * нікому ні чого не говорить?
Олесь Показати IP 25 Січня 2016 11:31
Це ВСЕ що довірливим виборцям варто знати про цих *********Вллинських..... На фоні їхньої "діяльності"._====Помилка року!===== Дві помилки......
лучанка Показати IP 25 Січня 2016 11:37
Ось це дуже правильно у нас в Луцьку всі бізнесмени, забезпечені люди, які працюють неоформлені, або за кордононм , мають субсидії.А люди,які чесно працюють не мають, бо в них не виходить при мізерній то зарплататі. Чого бідний,бо дурний, а чого дурний, бо бідний.
123 Показати IP 25 Січня 2016 11:46
да нічього зовсім нічього незмінилось в цій країні
Виборець Показати IP 25 Січня 2016 11:51
Гузю ! Коли шахтарам зарплату заплатять. А то як ми починаєм страйкувати, нас обзивають сепарами та кремлівськими посібниками. ВІДДАЙТЕ ВАЖКО ЗАРОБЛЕНІ ГРОШІ...
Дмитро до Виборець Показати IP 25 Січня 2016 15:46
да ніколи бо бачив він вас на одному місці ....
олесь Показати IP 25 Січня 2016 12:38
коментар було видалено
oksa Показати IP 25 Січня 2016 16:34
запроданці, фу, аж гидко слухати, що в країні де батьки не мають за що лікувати дітей (бо у нас безкоштовна медицина), такі нещасні люди отримують компенсації, бо ж напевно живуть на мінімальну з/п!!!
До гузька Показати IP 25 Січня 2016 23:57
Пройдоха ти пройдоха немита
Марта Показати IP 26 Січня 2016 09:32
Та поки ми не навчимось відрізняти зерно від полови , так і житемемо.Біда наша ще в тому ,що тої полови багато , за якою раціональних зерняток не видно, чи просто не хочемо бачити.Тому постійно вибираємо брехливих політиканів .
сірий кіт Показати IP 26 Січня 2016 12:59
Ну що тут дивного? Було б дивно, якби вони відмовились її отримати. Хоча, сказати по-правді, могли б віддати на лікування котрійсь хворій дитині - все-таки, хоч щось корисне зробили б.
Пушкарьова Показати IP 26 Січня 2016 14:53
От ви мені скажіть, якого ...................ходити в ВРУ у військовій формі. Зачем ця показуха. Тож бурштина наотмивав, на одяг мало б вистачити.