USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

«І ви – дівчинка, яка посміхається під час війни»: Тищенко виступив із дивною промовою. Відео

4 Лютого 2022 11:37
Нардеп від «Слуги народу» Микола Тищенко потрапив у конфуз під час виступу у Київраді. Депутат від партії президента Володимира Зеленського зокрема допустив сексистські висловлювання.

Тищенко, звертаючись до однієї з депутаток, назвав її «дівчинкою, яка посміхається сьогодні під час війни», пише НВ.

У своїй промові Тищенко, коментуючи створення районних рад у столиці, сказав таке:

«Ви всі розумно, що... І ми це розуміємо... Так, ми всі розумно ставимося до події, і ви, дівчинка, яка сьогодні посміхається під час війни, народний депутат, який посміхається.

Читати ще: «Христос воскрес!» Тищенко на Різдво привітав українців із Великоднем

Тому кияни не згодні, щоб ними хтось керував, кияни сьогодні мають бажання жити у столиці, яка є прикладом.

Щоб сьогодні ми бачили відповіді, чули, що до тих, які сьогодні чомусь в Києві є в нас стовпчики, які сьогодні не дають можливості паркуватися киянам. Ви руйнуєте бізнес сьогодні. Ось які наполегливі проблеми сьогодні треба вирішувати».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Людина Показати IP 4 Лютого 2022 12:24
Так чим образив?
Петро Показати IP 4 Лютого 2022 12:25
Боже ж мій, що за ідіот!!!!
Лучанка Показати IP 4 Лютого 2022 12:47
А гуляння влаштовувати до дня народження своєї дружини в період війни для нього нормально??? А тут вже посміхатися не можна??? Боже, який дурень і пень!
Клава Показати IP 4 Лютого 2022 13:04
екс-нардеп Мусійчук: "Певне, порошок неякісний завезли".. Глеваха відпочиває..
Зелена скумбрія по 8 Показати IP 4 Лютого 2022 13:15
М'ясо по 20 теж треба вміти знайти!
Євросоюз Показати IP 4 Лютого 2022 13:33
Цікаво, це важка синтетика так впливає, чи травма голови в дитинстві? Воно ж неадекватне.
125 Показати IP 4 Лютого 2022 14:39
так як же ми можемо краще жити, якщо країною керують ось такі особини?
Читатель Показати IP 4 Лютого 2022 14:48
Холёный, загорелый, рыло наел.
санітар Показати IP 4 Лютого 2022 16:21
Депутат з рекетира, який замішаний у вбивстві. Тому інтелект трохи вищий, ніж в амеби звичайної чи інфузорії-туфельки. Нинішній склад ВР України піде в небуття і память про неї заросте кропивою і чортополохом.
гость Показати IP 5 Лютого 2022 12:36
она видать дешёвого сала с гречкой поела у тыщенка