Європейський Союз боїться надавати Волині замало коштів?
![](/resize/450x600/r/files/news/2008/11-25/3336-1u.jpg)
Заступник голови Волинської ОДА Василь Байцим під час круглого столу 25 листопада торкнувся проблеми фінансування Європейським Союзом проектів в Україні, – повідомляє репортер «Волинських Новин».
За словами пана Байцима, якщо раніше ЄС спрямовував свої кошти лише на так звані «м’які» проекти в Україні, то планується, що в майбутньому будуть реалізовуватися «жорсткі» проекти, які передбачають капітальні вкладення, спорудження різних об’єктів, закупівлю техніки, обладнання тощо.
Проте зараз Волині «рано робити ставку на «жорсткі» проекти», – вважає Василь Байцим, хоча все до того йде. Як стверджує заступник голови облдержадміністрації, якщо раніше з Волині подавалися заявки на отримання кількох тисяч євро, то зараз представники ЄС волинській владі кажуть, що проекти з кошторисом менш ніж 300 тисяч євро просто не будуть прийматися. «Ми вже виходимо на проекти вартістю мільйони євро», – зазначив Василь Байцим.
Проте представники Європейського Союзу, за твердженням пана Байцима, дуже обережно ставляться до фінансування заходів, які реалізовують держадміністрації. Найкраще ж європейці довіряють громадським організаціям та місцевим радам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
За словами пана Байцима, якщо раніше ЄС спрямовував свої кошти лише на так звані «м’які» проекти в Україні, то планується, що в майбутньому будуть реалізовуватися «жорсткі» проекти, які передбачають капітальні вкладення, спорудження різних об’єктів, закупівлю техніки, обладнання тощо.
Проте зараз Волині «рано робити ставку на «жорсткі» проекти», – вважає Василь Байцим, хоча все до того йде. Як стверджує заступник голови облдержадміністрації, якщо раніше з Волині подавалися заявки на отримання кількох тисяч євро, то зараз представники ЄС волинській владі кажуть, що проекти з кошторисом менш ніж 300 тисяч євро просто не будуть прийматися. «Ми вже виходимо на проекти вартістю мільйони євро», – зазначив Василь Байцим.
Проте представники Європейського Союзу, за твердженням пана Байцима, дуже обережно ставляться до фінансування заходів, які реалізовують держадміністрації. Найкраще ж європейці довіряють громадським організаціям та місцевим радам.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722045122)
Анонім
Показати IP
25 Листопада 2008 14:33
Байциму вже точно довіряти ніхто не буде! Вот Грицюк - інша справа. Подивіться в його чесне [вирізано - цензура] і відразу повна довира ;-)
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.