USD 39.75 40.04
  • USD 39.75 40.04
  • EUR 39.80 40.10
  • PLN 9.85 10.00

Ігор Гузь лідирує на 19-му окрузі

27 Жовтня 2014 08:14
За попередніми результатами перемогу у 19-му мажоритарному окрузі здобуває висуванець «Народного фронту» Ігор Гузь.

Так, за результатами підрахунку по 17 дільницях Любомльського району Ігор Гузь впевнено лідирує. Друге місце у цьому районі за теперішнім народним депутатом від ВО «Свобода» Євгеном Мельником. На третьому місці Андрій Оніщук від «Батьківщина», на четвертому – волонтер Костянтин Зінкевич, а на п’ятому висуванець від Радикальної партії Віктор Ярема.

Щодо Володимир-Волинського району, то тут теж перше місце за Ігорем Гузем. Друге за Костянтином Зінкевичом. Третє між собою ділять самовисуванець Микола Юнак та Андрій Оніщук, на четвертому – Євген Мельник. У самому Володимирі-Волинському перше місце ділять Ігор Гузь та Костянтин Зінкевич, друге Євген Мельник та Микола Юнак.

Дані по Нововолинську та Іваничівському району станом на 23.30 поки відсутні.

Згідно з інформацію з соцмереж, за станом на 5:00 паралельний підрахунок 100% голосів виборців, проведений штабом Ігоря Гузя, показав наступні результати:

29,97% Ігор Гузь - "Народний Фронт"

16,38% Костянтин Зінкевич - самовисуванець

10,35% Євген Мельник - ВО "Свобода"

8,82% Микола Юнак - самовисуванець

7,71% Юрій Гупало - самовисуванець

7,16% Віктор Ярема - Радикальна партія Ляшка
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
ВолодимирВ Показати IP 27 Жовтня 2014 08:22
Ну що тут казати - як мізків у таких проголосувавших не було, так і не буде!!! Волиняки як завжди, як у тому мультику: "отличаются "умом" и "сообразительностью"!:) Щоб такого неробу обрати у ВР... Не дивно що так Україну ковбасить стільки років...:(
лучани до ВолодимирВ Показати IP 27 Жовтня 2014 08:27
Шановний, треба поважати вибір інших, а не обзивати . Це совковий менталітет займатися критиканством. Хто заважав іншим кандидатам рекламувати себе ?
Таня до лучани Показати IP 27 Жовтня 2014 14:58
Фікція! Хай чекає Гузь коктейль молотова в хату за підробробку. Не може такого бути! В нього рейтингу не було, а тут він лідирує???Кого ви дурете?!!!
володимир до ВолодимирВ Показати IP 27 Жовтня 2014 08:37
Володимир обирає депутата , а не мецената. Слава Гузю !
dddd до володимир Показати IP 27 Жовтня 2014 13:22
коментар було видалено
Виборець до ВолодимирВ Показати IP 27 Жовтня 2014 08:45
Гузь не пішов на вибори по іншим округам ,труханув конкуренцію створити Івахівам і т. д. Мельник і так нормальний представник від ,,Свободи".Гузь - ЛОХ.
------ до Виборець Показати IP 27 Жовтня 2014 09:19
Гузь продав попередній свій округ Івахіву. Взяв бабло і пішов на інший. Не виключаю, що там йому допоміг той же Івахів. Способів є достатньо.
Волинянин Показати IP 27 Жовтня 2014 08:26
Це треба застрілитися усім полішукам, Гузь депутат
спецаташе Єремеєва Показати IP 27 Жовтня 2014 08:27
По Маневицькому округу з великим відривом від своїх опонентів переміг Ігор Єремеєв. Скирда залишилась далеко позаду, а харківський полішук і хабарник Веніславський в глибокій жопі. Слава Єремеєву!!! Слава його виборчому штабу!!! Слава героїчному маневицькому електорату!!! Слава Україні!!! Героям Слава!!!
думка до спецаташе Єремеєва Показати IP 27 Жовтня 2014 08:38
Полішуки , які недавно тільки лєніна позбулися, і за лося проголосують.Аби гарно наобіцяв і пару гривень показав.
Петро до думка Показати IP 27 Жовтня 2014 08:49
Цілком з вами згоден.Які тупі люди!!!
жу-жу до думка Показати IP 27 Жовтня 2014 09:22
Маневичі є Маневичі... В них це в крові. Голосувати за того, хто наживається на війні (згадати лише ціни на пальне - вигравав тендери через підставні фірми та забезпечення неякісним одягом військових в АТО). Не хочеться більше коментувати. Полішучня продажна.
цікаво Показати IP 27 Жовтня 2014 08:31
А хто перемагає по 20 округу?
123 до цікаво Показати IP 27 Жовтня 2014 08:52
Звичайно ж Мартиняк.Волиняки ніколи розумом не блищали.Селюки без мізків.
безголовим Показати IP 27 Жовтня 2014 08:31
...дурнi бо бiднi,бiднi бо дурнi!!!!!!
лучанин Показати IP 27 Жовтня 2014 09:57
В любомлі та в-волинському віднині нема людей нормальних(дуже мало лишилося) треба бути ідіотом щоб гузя обрати. Щоб ви подуріли всі зі своїм новоспеченим депутатом. 19 округ потрібно визнати обмежено діэздатними, тому що тільки такі олігофрени в своїй більшості можуть за такого ж проголосувати. Я раніше боявся радикалів зі свободи. А тепер бачу що треба третину області боятися бо там тільки обмежені живуть.... Жах...
жах не те слов до лучанин Показати IP 27 Жовтня 2014 10:34
Нововолинськ здавна славися як "Новонаркоманськ", а тепер певно щей Іваничі і любомль також вколоті і весь час перебувають... під психотропами якимись. 20, 21, 23 округи то просто продажна селюшня з яких нічого не візьмеш. Діти в АТО воюють а вони продались за 100-200(хто як) щоб їхніх же дітей і далі після цих виборів відстрілювали...
хех Показати IP 27 Жовтня 2014 10:06
От д*біли,вибравші гуся
маша Показати IP 27 Жовтня 2014 10:34
Що правда то правда.Як можна було вибрати гузя ту брехливу вискочку,який тільки вміє що брехати,зраджувати,обіцяти і ніколи не виконувати.Який саме голосніше кричав Україна понад усе ,а на майдані у Києві був лише раз на показ.коли розтрілювали хлопців ця с*ка вдома в теплі сиділа .Кров наших Героїв на його руках теж він від неї не відмиється і ті хто його вибрав теж так само як їх побратим цуценюка.Напевно ніколи не буде наша Україна лавна та вільна поки будуть обирати брехунів. Слава Україні .Героям слава Гузя на калиму.***
вибори на окрузі сфа Показати IP 27 Жовтня 2014 13:24
треба терміново до суду,-нам гузя непотрібно!!!!
ця Показати IP 27 Жовтня 2014 20:25
Собарлюга засцяла йти до Ради через Ковель зза рудого Стьопи. Ганьба бувшому депутату Волиньради- Ура НАРОДНОМУУУУ гузююю.
вячеслав Показати IP 27 Жовтня 2014 21:15
завжди у смітник вспіє