USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ігор Палиця прокоментував свою нову посаду в облраді

27 Листопада 2015 12:37
Ігор Палиця, якого вчора обрали головою облради, подякував колегам за довіру та заявив, що насамперед збирається помирити тих, хто пройшов у раду від різних політичних сил. Адже, на його думку, рада має працювати тільки в економічних питаннях. Нагадаємо, Ігор Палиця є членом політради «Українського об'єднання патріотів – «УКРОП».

«Для мене це - приємна новина, що мені повірили депутати й довірили цю посаду. Перемога є, я задоволений тим, що нашій політичній силі й мені повірили. Будемо надалі працювати. Основне – це «зшити» нашу обласну раду, повністю забрати звідси політику. Так, я хочу, щоб тут не було політики, щоб усі партії працювали тільки по економічних питаннях - для виборців, для області, для тих, хто їм повірив. Тому для мене насамперед важливо помирити тих, хто йшов по різних політичних силах – тільки на благо регіону і тих, хто нас обрав», - сказав Ігор Палиця.



ЧИТАТИ ЩЕ: ОСВІТЯНИ В ОБЛРАДІ: ВРАЖЕННЯ І ПЛАНИ

Нагадаємо, новообрана Волинська обласна рада провелала перше засідання вчора, 26 листопада, у повному складі – 64 депутати. Головою облради обрали Ігоря Палицю - за нього віддали голоси 39 із 64 депутатів.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Земляк Показати IP 27 Листопада 2015 13:00
Розумна позиція, підтримую. З першого дня видно, що людина знає, що треба робити. А ви чули за 2 роки про позицію Гунчака??? Хто чув, проінформуйте.
Valusha Показати IP 27 Листопада 2015 13:01
Думаю теж не зміниться, може бути і гірше. Судячи з прогнозів проекту бюджету грошей на освіту нааабагато менше, а позашкілля - взагалі може зникнути. Ось так
456 Показати IP 27 Листопада 2015 15:20
Палиця сильний і вольовий чоловік, все у нього вийде. Але кого взяли у заступники, це жах
Полісся Показати IP 27 Листопада 2015 15:24
Надіюсь він покаже Саакашвілі як потрібно працювати.. не тільки на словах ай на ділі. Як стверджував на програмі Савіка Шустера)))
Юр Показати IP 27 Листопада 2015 16:23
Тепер Лукашук точно не втримається
не пацик Показати IP 27 Листопада 2015 18:18
Все він може і все зроби на краще. А команду він готував давно і вона в нього е , Успіхів- здоровья -наснаги !
Анонім Показати IP 27 Листопада 2015 20:50
Палкін, так тримати. Построй цих у*одів, застав їх працювати на Україну.
Н.Турчин Показати IP 28 Листопада 2015 09:29
Во время работы И.П. в Одесской ОГА мы видели в нем не только справедливого и мудрого руководителя, но и доброго и отзывчивого человека. Вспоминаю как был организован благотворительный концерт в Одесском оперном театре. Мы собирали деньги на покупку автомбиля скорой медпомощи для зоны АТО. Так вот, из всех собранных денег 80% нам дал Игорь Петрович. И при этом никто об этом не знал. Он даже не прокоментировал в СМИ..., не говоря уже о каком-то "пиаре". Уважаемый И.П., удачи Вам...!!! Вы настоящий...!!! Волыни очень повезло...
Ирина Котляр Показати IP 28 Листопада 2015 11:05
Ув Волынцы! Как Вам повезло!
ЗОСИМ Показати IP 28 Листопада 2015 13:44
Тебе-СТАРИК.Зами у ПАЛИЦІ НЕ професіонали. ЦЕ ФАКТ. ЩО він буде робити з ними7 Мабуть лише до виборів у верховну РАДУ. БО ж точно піде на округ у МАНЕВИЧАХ..На сесіі розпливчато на мекнув...
Олекса Показати IP 28 Листопада 2015 21:14
Потужний керівник це приблизно 50 % у вирішені проблемних питань. Решта за уржавним апаратом. Сподіваюсь в Президента хватить розуму не "тролити " Волинь!
СУ БОТНИК Показати IP 28 Листопада 2015 21:59
ДО Б.ВИБОРЦЯ---чоловіче1 ВСІ ВОНИ одним миром помазані.ПРОДАЛИ честь і совість.АРГАМЕДОН ГРЯДЕ.Накрадені мільярди полетять в тартари.ШКОДА лише невинних діток буде.Сумно але до цього йде.Путін підштовхуе світ до прірви. НА ніч невеселі такі моі роздуми1
віктор Показати IP 28 Листопада 2015 23:11
команда у Ігоря Петровича є, тільки для чого в ній корупціонерка Ліпич зрозуміти не можу. Я їй особисто платив, коли вчився в політесі, донька у СНУ вчиться теж та сама історія.
Волинянин Показати IP 29 Листопада 2015 11:48
Герої майдану та війни на сход, віддали своє життя та здоров'я, зате щоб бізнес відокремити від влади, Палиця веде один із самих багатих бізнесів Волині, обрання його у владу, для лобіювання власних бізнес інтересів, це зрада демократичних принципів, відмова від заробітної плати це відмова для ньго декілька разів пообідати , Не СХУДНЕ.
Анонім Показати IP 29 Листопада 2015 12:25
Ігор Палиця молодець!!!!!!!
ЛІЦЕІСТ Показати IP 29 Листопада 2015 14:45
Чому пана голови облради ПАЛИЦІ вчора не було на ЗАМКОВІЙ площі 7 Назапалення Свічки памяті прислав лише свого зама ПИРІЖКА.Що-не захотів там лоб в лоб зустрітись із РОМАНЮКОМ і ГУНЧИКОМ.Нехороше вчинив.З НЕБЕС голодоморці це бачать і не схвалюють.
КАТЕРИНА Показати IP 30 Листопада 2015 13:03
ВСЕ-ТАКИ....ДЕ БУВ пан новий голова облради ПАЛИЦЯ у суботу що не прийшов на ЗАМКОВУ ПЛОЩУ на мітинг-реквіем7 ЕВРЕІВ память вшановують украінці а іх соплемінник наших замучених голодом не удосужився.ЯК ЦЕ РОЗУМІТИ777 111....Хто дасть відповідь 7 ВІН сам чи хоч прес-служба його 7