USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ігор Поліщук переміг на виборах Луцького міського голови: дані паралельного підрахунку голосів

15 Листопада 2020 23:12
Ігор Поліщук набрав більшість голосів на виборах голови Луцької міської територіальної громади, впевнено перемігши при цьому Богдана Шибу.

Про це свідчать дані попереднього підрахунку голосів, отримані зі штабу одного з кандидатів.

Загалом за Ігоря Поліщука віддали голоси 23 989 виборців, що становить 54,53%. За Богдана Шибу проголосували 18 883 виборців, що становить 42,92% голосів. 2,55% бюлетенів були визнані недійсними (1121 одиниця).

Зазначимо, що в загальній кількості не враховані дані з дільниці № 71092, де зафіксували крадіжку бюлетенів, та з дільниці № 71097. Проте на остаточний розподіл голосів та визначення переможця вони не впливають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Суддя Дреддд Показати IP 15 Листопада 2020 23:23
Вітаємо...
Анонім Показати IP 15 Листопада 2020 23:34
Вітаю лучан з правильним рішенням!
Виборець Показати IP 15 Листопада 2020 23:47
Щастя, здоровля)
Лучанин Показати IP 15 Листопада 2020 23:54
54% - де тут "впевнено"?
Лучанка Показати IP 15 Листопада 2020 23:54
Щиро вітаємо!!!
МИКОЛАЙ Показати IP 16 Листопада 2020 00:23
ЦІЛКОМ ОЧІКУВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ! ТА ІНАКШЕ Й БУТИ НЕ МОГЛО! МОЇ ЩИРІ ВІТАННЯ З ПЕРЕМОГОЮ І НАЙКРАЩІ ПОБАЖАННЯ НОВОМУ ЛУЦЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ - І.І.ПОЛІЩУКУ! МОЇ ВТАННЯ І ЛУЧАНАМ, ВСІМ, БЕЗ ВИНЯТКУ! ЛУЦЬК ТЕПЕР З ГОЛОВОЮ... НОВООБРАНОМУ ГОЛОВІ ЗИЧУ ЗДОРОВ,Я, НАСНАГИ, ЩОБ ЗМІГ ЗРЕАЛІЗУВАТИ ВСІ СВОЇ ПРЕКРАСНІ ПЛАНИ ТА ОБІЦЯНКИ, ДАНІ ГРОМАДІ! ВСІМ ТИМ ВИБОРЦЯМ, КОТРІ ВІДДАЛИ СВОЇ ГОЛОСИ ЗА І.І.ПОЛІЩУКА, БАЖАЮ НЕ РОЗЧАРУВАТИСЬ У СВОЄМУ ВИБОРІ І В СВОЇХ СПОДІВАННЯХ! РЕШТІ ВИБОРЦІВ ЗИЧУ, В КІНЦЕВОМУ ПІДСУМКУ, ВТІШИТИСЬ ВІД РОЗУМІННЯ ТОГО, ЯК, СВОГО ЧАСУ, ВОНИ ПОМИЛЯЛИСЬ...
Катя Показати IP 16 Листопада 2020 01:01
Ура, вітаю від душі, от Вусенко зі своєю шворою пролетіли, так мріяли про теплі посади, дулю вам, маріонетки нещасні!
Мирон Показати IP 16 Листопада 2020 01:04
Є правда на світі, дорогу молодим, а не тому без'язикому душогубу.
Alex Показати IP 16 Листопада 2020 05:11
Вітаю з перемогою. Дякую всім хто проголосував
Суддя Лінч Показати IP 16 Листопада 2020 06:48
Чекаємо...
Лучанин Показати IP 16 Листопада 2020 07:22
Зі 250 тисяч мешканців міста проголосували 43 тисячі...
ABC до Лучанин Показати IP 16 Листопада 2020 13:58
Немає і луцьку 250. Трохи більше 200 аби набралося.
От до Лучанин Показати IP 16 Листопада 2020 14:59
По моєму тих хто мав обирати 170 тис. Але це все рівно 25 проц....
Луч... Показати IP 16 Листопада 2020 07:51
Шибу ми при владі вже бачили, побачим тепер Поліщука. Головне що наш місцевий а не присланий зі сходу, як це в нас буває. Ну і будем чекати на втілення в дію, реалізацію, його обіцянок, бо дуже гарно наобіцяв. Побачимо......
Лучани Показати IP 16 Листопада 2020 08:10
1/10 жителів виборчого округу нав'язала свою волю для 250-тисячної громади ! Справедливо ?
Лучанка до Лучани Показати IP 16 Листопада 2020 09:15
А чому ж та громада не прийшла і не проголосувала? Краще вдома сидіти і думати що все зміниться без вас і для вас. Дякую всім свідомим громадянам за вибір ЗА МАЙБУТНЄ!!!
Ігор луцький до Лучани Показати IP 16 Листопада 2020 09:29
Президента обрало 46% виборців України.Все згідно чинного законодавства.Хто йде на вибори,той собі обирає.Кому лінь піднятись з дивана,нехай далі сидить біля тєліка з пивасіком.
Анонім до Лучани Показати IP 16 Листопада 2020 13:23
Так, бо 90% 250-тисячної громади клали великий і товстий на вибори, а отже їм без різниці.
Петро Показати IP 16 Листопада 2020 08:24
За такої "явки в борців" результат буде дійсний?
Людмила до Петро Показати IP 16 Листопада 2020 10:39
А як має бути? Звичайно, дійсний. Треба поважати один одного. Чому мають вибори не відбутися? Чому мають страждати ті хто прийшли на вибори і ще раз йти туди? Через те що комусь ліньки було піднятися і сходити проголосувати?! Вибори відбулися! Переможець є! Вітаємо! А тим кому ліньки , хай і далі відпочивають.
монтан Показати IP 16 Листопада 2020 08:27
Нарешті вибрали достойного, справжнього керманича міста ! А ШИБАнуті тепер хай гавкають! Шавка гнавкає , а караван іде !! ВІТАЮ З ПЕРЕМОГОЮ !!!
додік до монтан Показати IP 16 Листопада 2020 12:56
Одразу видно "достойників" і їхню "достойну" мову...
Жах ! Показати IP 16 Листопада 2020 08:29
Важку ношу взяв на свої плечі,,,,бажаю здоровья,витримки,успіхів!
Старий Лучеськ Показати IP 16 Листопада 2020 08:55
Оо, аж майже 24 тисячі. А яка кількість громадян має право голосу?
Правда Показати IP 16 Листопада 2020 14:12
Всіх так цікавить така низька явка, частина не пішла бо хворіє, другі ізолюються і оберігаються, іншим не підходили обрані фінальні кандидати, прийшли ті хто чітко знали за кого віддають голос. Горе активістка з 2012 року яка зробила піар на ДТП своєї доньки, з часом довела старого діда до смерті, потім пригрілась біля Яковлєва якого потім і туранула втиснувшись першою в списку, а спалена машина через дєлішкі чоловіка і піар на її посяганні на життя, на сесії не ходила, бюджет обікрала, поліпшила своє матеріальне становище, розвелася фіктивно з чоловіком заради приховання його незаконних доходів,було ще енергоощадне місто і куби і святий наставник « зроби сам» і поливання брудом команди Романюка а то їм же доведення нею його до передчасної смерті тими маніпуляціями і ще чим, судова тяганина, все забули як рота дерла хто там по вагонах як шльондри скачуть а вона свята самопоміч не зрадить. Все по шаблону. Тепер було замість енергоощадного дерева типу садила, гілочку тримала а раби рили землю, очолення штабу ЄС і Яковлєва знов переступила, себе першою в список і опа, на передачах знову натякала про погрози, це вже стратегія якою ця горе особа досягає цілей, дурні вірять в чесність такої брехливої чорноротоі. Забули за сумки луі вітон, пальта, туфлі, телефони... А нікого не цікавило що жіночка будучи безробітною і щей фу бідненька розведена та не соромиться в коментах людям писати як чоловіку привіти передає, а той ще й зірка новин як виявилось, вміє пістолетом користуватись, небідно досить одягається, купила дороге авто, з останнім айфоном в руках Вам дорогі розказує про свою чесність. А ще не так давно засмоктана бігала з листівками аби її помітили. Язиком впусту брехати та ще й уміло тут можна позаздрити щоб так чесати. Її завдання було провести голодного шибанутого який загавнив місто і привів до влади сцикопіхоту і жіночок низькоі відповідальності, а про всі його заслуги перед Всевишнім він зверху і розбереться, а ті всі що так нагло брешуть матимуть гріх і вони себе самі наказують за що колись діти згадають, мізки треба мати, шанувати своє коріння і пам’ятати що кожен прийшов сюди не просто так. А те що це питання набагато глибше, шиба маріонетка. А ця вусенко по фамілії чоловіка далі живе в громад шлюбі що весь час бореться за своє майбутнє вже думаю хату добудовує за ті котлети які так яро відпрацьовує. На слідуючий виборах чекаємо вусенко в інших партіях де шанс попадання до кори ця більший. Хто як би не полоскав тут, людство заслуговує на ту владу яка їм дана, все в порівнянні
Ракета просто до Правда Показати IP 16 Листопада 2020 15:06
Просто ракета
Інквизиція Показати IP 16 Листопада 2020 14:47
Вітаю лучан з правильним вибором а Ігора Поліщука з перемогою!
до Правди Показати IP 16 Листопада 2020 14:50
Цілком підтримую, то просто шушара, піна, яка спливла і не тоне, але Бог їм суддя, тим брехунам, Поліщук переміг без всяких оббріхувань інших, на відміну від тих маріонеток, уявляю, як жовчю сходять, посад то не бачити вже тепленьких.
Наше місто Показати IP 16 Листопада 2020 22:42
Вітаю Вас з перемогою! ГОНІТЬ ТИХ ДОНКЦЬКІХ !!!!