USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Вибори мера Луцька: порахували половину дільниць, лідирує Поліщук

26 Жовтня 2020 08:49
Відповідно до даних обрахунку 54 дільниць з 110 впевнену перемогу в першому турі виборів міського голови Луцька здобуває радник міського голови Ігор Поліщук.

Про це свідчать дані паралельного підрахунку голосів. Станом на 8:40 хвилин обраховано 99 980 бюлетів з 54 дільниць. Голоси розділились наступним чином:

Ігор Поліщук – 33,93%

Богдан Шиба – 12,97%

Юрій Моклиця – 12,84%

Алла Надточій – 10,51%

Роман Бондарук – 7,94%

Микола Федік – 6,92%

Ірина Чебелюк – 5,69%

Мельник Євген – 3,35%

Віктор Грисюк – 1,77%

Артур Мартіросян – 1,72%

Дмитро Глазунов – 1,42%

Підрахунок голосів триває, офіційні результати – згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
виборець Показати IP 26 Жовтня 2020 08:56
Ну що ж - топимо за Моклицю, щоб того недо... Шибу викинув з перегонів і не допустив у другий тур!
лучанин до виборець Показати IP 26 Жовтня 2020 09:21
З Моклиці голова,як з **я молоток!
Хех до лучанин Показати IP 26 Жовтня 2020 09:29
А з кого,голова?
Петро до лучанин Показати IP 26 Жовтня 2020 09:46
В кожного "молотка" має бути своя "головка", іначе до "виборів" - зась..
Хех до виборець Показати IP 26 Жовтня 2020 09:28
Отож..
санітар Показати IP 26 Жовтня 2020 09:01
Упустили одного кандидата - рехформатора медицини.
Василь Показати IP 26 Жовтня 2020 09:04
І знову вибори!!
ЗА МАЙБУТНЄ!!! Показати IP 26 Жовтня 2020 09:28
Ти читати вмієш? порахували половину- ПОЛІЩУК переможе у першому турі!!! всі інші пролітають...
Алекс до ЗА МАЙБУТНЄ!!! Показати IP 26 Жовтня 2020 09:49
У першому турі ніяк не може перемогти. Буде другий тур
Остап Вакарчук Показати IP 26 Жовтня 2020 09:35
Це про що говорить, а говорить це про те, що в Україні на місцевих виборах проголосувало всього 37% виборців, а значить фактично вибори провалені. 63% громадян України не прийшли на дільниці вони у великому відчаю (тут і коронавірус нідочого). Не вірять люди нікому: ні Зеленському, ні Уряду, ні виборам та цим чиновникам, які після виборів у місцеву владу, завтра прийдуть і наведуть лад в країні. Вже 30 років скоро буде як Україна незалежна, а срач, бардак, корупція всюди від Сходу до Заходу, від Півночі до Півдня. А хамство чиновників та наплювацьке ставлення до народу аж зашкалює в Україні.
& до Остап Вакарчук Показати IP 26 Жовтня 2020 18:04
Приємно читати адекватні коментарі
Отакої Показати IP 26 Жовтня 2020 09:53
Який ще паралельний підрахунок,може ще перпендикулярний.Чекаємо офіційних даних.
124 Показати IP 26 Жовтня 2020 10:06
Шиба виродок хлопців загубив, не покаявся, думає забули шибонутий.
факт до 124 Показати IP 26 Жовтня 2020 10:45
Чим можеш підтвердити свої слова? Факти маєш? Інакше можеш загриміти " в нє столь отдальонниє мєста".За наклеп.Зрозумів? Так,що тримай язик за зубами.
321 Показати IP 26 Жовтня 2020 11:08
шиба - це дно. Хто завгодно, тільки не це...
Олександр Показати IP 26 Жовтня 2020 11:48
Найцікавіше те, що 12% - за Шибу... Ніби він не був тут мером. Просто абсурд
Дід Жора Показати IP 26 Жовтня 2020 12:49
За шибу голосувати, що за пороха.... Риба гниє з голови.... достатньо згадати як при шибі сиділи в листопаді без опалення 33 та 40 квартали..... без опалення та гарячої води... Тоді активно і пішла "фішка" встановлювати бойдери нагрівання води, як альтернативу, щоб не гріти в каструлях воду ШИБА - ЦЕ 10 РОКІВ В МИНУЛЕ КРОК!!!!!!!
Я Показати IP 26 Жовтня 2020 13:22
Шиба це вже історія,нехай сидить дома старенький думає уси зстиг помолодшає!(максимум назад до Турійська)!зараз час молодих і енергійних Людей!
Муза Показати IP 26 Жовтня 2020 19:52
Народ, потрібно мудрих вибирати, тих хто любить Україну своє місто. А вік немає значення. Правду і роботу хочеться побачити розвиток міста...
Пенсія Показати IP 28 Жовтня 2020 09:54
Чому ви дивуєтеся такому відсотку у пришибка? Все ж логічно, явка виборців низька, більшість голосуючих - пенсіонери, хто голосував вдома теж вибирали шибу, бо більше нікого не знають, от вам і результат.