Ігоря Поліщука обрали головою Волинського відділення Асоціації міст України
Луцького міського голову Ігоря Поліщука обрали головою Волинського регіонального відділення Асоціації міст України.
Про це повідомляють на сайті міської ради.
Це сталося під час засідання загальних зборів організації, на які завітав виконавчий директор АСУ Олександр Слобожан. З присутніми він поділився напрацюваннями Асоціації та розповів про її роль на Всеукраїнському рівні. Після чого привітав новообраного голову Волинського регіонального відділення АСУ.Ігор Поліщук подякував Олександру Слобожану та колегам за довіру, зазначивши, що сьогодні час певної розгубленості та розбалансованості центральної влади: «Коли ми бачимо відсутність чіткого курсу розвитку нашої держави, то відповідальність і роль органів місцевого самоврядування зростає дуже сильно. Зростає і наша відповідальність, як лідерів громад, як тих, кому люди довірили представляти інтереси та розвивати громади. Сьогодні місцеве самоврядування взяло на себе основну роботу з протидії коронавірусу та соціально-економічного розвитку. Ми наближаємо життя наших громад до високого рівня, до європейських стандартів».Він побажав колегам мудрості, виваженості та впевненості у прийняті правильних рішень на благо громад. «Ми повинні бути об’єднаними в прагненні бачити успішними наші громади та робити сильним місцеве самоврядування», - резюмував Ігор Поліщук.
Відтепер луцький міський голова входить до складу Правління Асоціації міст України та представлятиме інтереси громад Волині на Всеукраїнському рівні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляють на сайті міської ради.
Це сталося під час засідання загальних зборів організації, на які завітав виконавчий директор АСУ Олександр Слобожан. З присутніми він поділився напрацюваннями Асоціації та розповів про її роль на Всеукраїнському рівні. Після чого привітав новообраного голову Волинського регіонального відділення АСУ.Ігор Поліщук подякував Олександру Слобожану та колегам за довіру, зазначивши, що сьогодні час певної розгубленості та розбалансованості центральної влади: «Коли ми бачимо відсутність чіткого курсу розвитку нашої держави, то відповідальність і роль органів місцевого самоврядування зростає дуже сильно. Зростає і наша відповідальність, як лідерів громад, як тих, кому люди довірили представляти інтереси та розвивати громади. Сьогодні місцеве самоврядування взяло на себе основну роботу з протидії коронавірусу та соціально-економічного розвитку. Ми наближаємо життя наших громад до високого рівня, до європейських стандартів».Він побажав колегам мудрості, виваженості та впевненості у прийняті правильних рішень на благо громад. «Ми повинні бути об’єднаними в прагненні бачити успішними наші громади та робити сильним місцеве самоврядування», - резюмував Ігор Поліщук.
Відтепер луцький міський голова входить до складу Правління Асоціації міст України та представлятиме інтереси громад Волині на Всеукраїнському рівні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
«У мене немає чужих дітей і чужих воїнів», – волонтерка Мама Лора з Волині, яка чекає доньку та сина з фронту
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
У ліцеї на Волині відремонтують дев’ять кабінетів
Сьогодні 06:20
Сьогодні 06:20
У волинському храмі під час дослідження ікони XIX століття виявили два давніші приховані образи
Сьогодні 00:14
Сьогодні 00:14
28 червня: свята, події, факти. День Конституції України, почалася битва під Берестечком
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Етнічні українці в Молдові зможуть легше отримати громадянство України
27 Червня 2026 23:45
27 Червня 2026 23:45
У Луцьку на 5 років забрали права у водія, якого вдруге спіймали під кайфом
27 Червня 2026 23:17
27 Червня 2026 23:17

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.