USD 39.65 39.95
  • USD 39.65 39.95
  • EUR 39.83 40.20
  • PLN 9.76 9.95

Кабмін бере під контроль ціни на продукти і ліки

15 Квітня 2020 11:29
Кабінет міністрів знову займеться державним регулюванням цін на соціальні продукти, лікарські засоби і медичні вироби.

Про це повідомив глава Національної Ради економічного розвитку Олексій Дорошенко у Facebook.

«З 15 квітня моніторинг буде поширений на 10 продуктів, 8 фармпрепаратів та 2 медичних товари. Якщо ціна в торгівлі на них планує підвищуватися, то заклад торгівлі через електронну форму зобов’язаний буде повідомляти про це в Держспоживнагляд», – написав Дорошенко.

За його словами, держава буде вивчати причини зростання цін в роздрібних магазинах і аптеках і зможе реагувати на це, якщо ціни будуть необґрунтованими.

Під державне регулювання підпадають гречка, цукор, борошно пшеничне в/с, вітчизняні макарони, молоко 2,5% в плівці, житньо-пшеничний хліб, курячі яйця 1 категорії, курка в тушках, вершкове масло 72,5% і мінеральна вода без газу.

Також держава зможе регулювати продаж медичних масок і рукавичок, як засобів індивідуального захисту під час пандемії коронавірусу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Долар Показати IP 15 Квітня 2020 11:40
Аж страшно стало!
Да до Долар Показати IP 15 Квітня 2020 15:17
Раз цей Кабмін за ціни взявся, значить простим людям ж*па буде ...
Валерй Показати IP 15 Квітня 2020 11:58
Беруть під контроль коли вже ціни давно підвищені.......
Лучанин Показати IP 15 Квітня 2020 12:00
Не вірю.
@ Показати IP 15 Квітня 2020 12:24
То ж і так усе давно під контролем! і продукти і ліки ! останні в десятки разів дорожчі ніж за кордоном!
о Показати IP 15 Квітня 2020 12:25
то контролювтимуть уже підвищені ціни? щоб ще більш не піднімали? та вони і так космос!!!
Ян Показати IP 15 Квітня 2020 12:50
Не називайте ,,то щось,, маслом !
Кулемет Показати IP 15 Квітня 2020 15:01
Слухайте люди..Вам не вгодиш..То ви волали, що чому держава не регулює ціни. Зараз взялись за контроль, і знов вам щось не так. Навколо одні фахівці. Чому ви ще не в раді, хоча б в міській?
Народна прокуратура Показати IP 15 Квітня 2020 15:34
"Куда вы рветесь, горячие эстонские парни?" Вже місяць люди говорять про зловживання монополістів-торгових центрів, а уряд тільки зараз це побачив? Хотілось би почути каяття Яценюка, який ліквідував в Україні інспекцію з контролю за цінами і санстанцію!!!
довбень до Народна прокуратура Показати IP 15 Квітня 2020 18:32
А скільки після Яценюка урядів помінялось! І що -як поганому танцору.... А тобі як свеурусі-невістки дома не має,але штани іі остались.....