«Каналізаційна» проблема у Світязі – найголовніша?
![](/resize/450x299/r/files/news/2008/09-20/1605-1u.jpg)
Представники влади у Шацькому районі, а саме – Світязький сільський голова Микола Цвид і голова Шацької районної ради Ольга Сахарук – вважають першочерговим питанням будівництвом у селі Світязь системи каналізації. Про це 19 вересня інформує репортер «Волинських Новин».
Чи не найголовнішою проблемою озера, та, зокрема, села Світязь, як вважає місцева влада, є будівництво очисних споруд і каналізаційної мережі. За твердженням Світязького сільського голови, якщо кошторисна вартість цього у цінах минулого року становила 14,6 мільйона гривень, то зараз – майже 20 мільйонів гривень. «Якщо кожен рік вкладати по півмільйона (що робиться зараз -«ВН»), то нам треба буде 40 років», – стверджує пан Цвид. За його словами, сільська рада не готова вкласти таку суму. «Ми готові вкладати 10%, 15%, 20%, але в нас є багато інших соціальних об’єктів», – бідкається голова Світязької сільради.
На думку Миколи Цвида, вирішенням проблеми може стати пайова участь у будівництві каналізації села не лише влади різного рівня, а й підприємців. З ними, за твердженням голови сільради Світязя, такі розмови вже відбувалися. Підключення до каналізаційної мережі теж буде платним
«Першим питанням у нас є каналізування. Каналізування всієї прибережної смуги не тільки навколо озера Світязь, а й озера Пісочне, де знаходиться багато баз відпочинку, зокрема санаторій «Лісова пісня»», – розповіла під час засідання прес-клубу Волиньради голова Шацької райради Ольга Сахарук. За її словами, в перспективі «каналізування» – не лише село Світязь, а й село Пульмо (там буде простіше, оскільки не настільки розвинений відпочинок).
«У Шацьку – друга черга очисних запрацювала. На часі – село Світязь. Якщо у Шацьку на дольовій участі це було зробити було простіше, оскільки більшість баз відпочинку належать юридичним особам, то у Світязі про дольову участь можна буде говорити набагато важче, адже там насправді дуже багато баз відпочинку належать фізичним особам», – вважає голова Шацької райради. За словами пані Сахарук, це питання є актуальним і щодо озера Пісочне, оскільки поблизу нього деякі очисні споруди – застарілі і потребують реконструкції.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Чи не найголовнішою проблемою озера, та, зокрема, села Світязь, як вважає місцева влада, є будівництво очисних споруд і каналізаційної мережі. За твердженням Світязького сільського голови, якщо кошторисна вартість цього у цінах минулого року становила 14,6 мільйона гривень, то зараз – майже 20 мільйонів гривень. «Якщо кожен рік вкладати по півмільйона (що робиться зараз -«ВН»), то нам треба буде 40 років», – стверджує пан Цвид. За його словами, сільська рада не готова вкласти таку суму. «Ми готові вкладати 10%, 15%, 20%, але в нас є багато інших соціальних об’єктів», – бідкається голова Світязької сільради.
На думку Миколи Цвида, вирішенням проблеми може стати пайова участь у будівництві каналізації села не лише влади різного рівня, а й підприємців. З ними, за твердженням голови сільради Світязя, такі розмови вже відбувалися. Підключення до каналізаційної мережі теж буде платним
«Першим питанням у нас є каналізування. Каналізування всієї прибережної смуги не тільки навколо озера Світязь, а й озера Пісочне, де знаходиться багато баз відпочинку, зокрема санаторій «Лісова пісня»», – розповіла під час засідання прес-клубу Волиньради голова Шацької райради Ольга Сахарук. За її словами, в перспективі «каналізування» – не лише село Світязь, а й село Пульмо (там буде простіше, оскільки не настільки розвинений відпочинок).
«У Шацьку – друга черга очисних запрацювала. На часі – село Світязь. Якщо у Шацьку на дольовій участі це було зробити було простіше, оскільки більшість баз відпочинку належать юридичним особам, то у Світязі про дольову участь можна буде говорити набагато важче, адже там насправді дуже багато баз відпочинку належать фізичним особам», – вважає голова Шацької райради. За словами пані Сахарук, це питання є актуальним і щодо озера Пісочне, оскільки поблизу нього деякі очисні споруди – застарілі і потребують реконструкції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Замало еротики: учені з'ясували, чому на Олімпійських іграх давніх греків не було плавання
Сьогодні 00:33
Сьогодні 00:33
27 липня: свята, події, факти. День медичного працівника в Україні, а в Америці продано перший гамбургер![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Бразилії вперше у світі зафіксована смерть людини від вірусу, що передається мошками
26 Липня 2024 23:45
26 Липня 2024 23:45
До історичного музею на Волині передали піддужні дзвіночки XIX – XX століть
26 Липня 2024 23:27
26 Липня 2024 23:27
Лучанин, який убив знайомого перед очима в його дитини, сяде на 10 років
26 Липня 2024 23:08
26 Липня 2024 23:08
Працюють майже 60%: в Естонії зросла зайнятість українців з тимчасовим захистом
26 Липня 2024 22:49
26 Липня 2024 22:49
Волинські поліцейські розшукали наркоторговця, який втік у Польщу
26 Липня 2024 22:31
26 Липня 2024 22:31
Британія розроблятиме далекобійні ракети для протидії ядерній зброї Росії, – The Times
26 Липня 2024 22:12
26 Липня 2024 22:12
Їхав на злочин на чужій машині: у луцькому суді намагалися зняти арешт транспортного засобу
26 Липня 2024 21:54
![](/public/images/logo.png)
26 Липня 2024 21:54
Допомагав загарбникам «зомбувати» жителів Куп’янська: СБУ затримала колаборанта
26 Липня 2024 21:36
26 Липня 2024 21:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.