Керівник Камінь-Каширського РВП потрапив у ДТП на службовому авто
Керівник Камінь-Каширського районного відділу поліції ГУНП у Волинській області Сергій Редько потрапив у ДТП на службовому авто під час виконання службових обов’язків.
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.
Інформацію підтвердили у пресслужбі ГУНП у Волинській області, повідомивши, що під час обгону водійка Renault Megane в’їхала у службове авто. Автомобілі отримали незначні ушкодження. Постраждалих у ДТП немає.
Наразі вирішують питання про складання на винуватицю ДТП протоколу за ст. 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).
Натомість Сергій Редько освідувався на місці ДТП та в медичному закладі, але алкоголю у його крові виявлено не було.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Фото ілюстративне
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.
Інформацію підтвердили у пресслужбі ГУНП у Волинській області, повідомивши, що під час обгону водійка Renault Megane в’їхала у службове авто. Автомобілі отримали незначні ушкодження. Постраждалих у ДТП немає.
Наразі вирішують питання про складання на винуватицю ДТП протоколу за ст. 124 КУпАП (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна).
Натомість Сергій Редько освідувався на місці ДТП та в медичному закладі, але алкоголю у його крові виявлено не було.
Олександр ЗЕЛІНСЬКИЙ
Фото ілюстративне
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 3
!
Показати IP
22 Жовтня 2021 15:57
покушение как на чефира.
Всім
Показати IP
22 Жовтня 2021 19:33
Ось кому треба на самокатах пересуватися !!!
Микола
Показати IP
16 Листопада 2021 14:30
А чому Сергій Редько освідувався на алкоголь, а не "порушниця"? Не дивно?
На Волині попрощалися з 20-річним Героєм Валентином Агеєнком
Сьогодні 09:19
Сьогодні 09:19
У «Резерв+» тимчасово не працюють деякі сервіси. Що відомо
Сьогодні 09:03
Сьогодні 09:03
Смерть дитини в Olympic Village: ексдиректорку дитячого табору затримали в Чорногорії
Сьогодні 08:46
Сьогодні 08:46
60% молодих британців хотіли б повернення країни у ЄС
Сьогодні 08:29
Сьогодні 08:29
Бухгалтер, який мав бути художником: довгожитель із Волині – про воєнне дитинство і весільні гуляння
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12

Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.