USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Керівник обласного центру зайнятості йде з посади

20 Січня 2017 12:28
Керівник Волинського обласного центру зайнятості Раїса Кучмук сьогодні, 20-го січня, останній день на роботі. Відзавтра вона йде з посади за власним бажанням. Каже, що хоче відпочити та робить це для того, аби реформа в службі зайнятості в області швидше відбулася.

Про це йшлося під час прес-конференції в обласному центрі зайнятості з приводу змін у структурі.

«У житті кожної людини бувають такі повороти, настав він і в мене. От, держава продовжила мені трудову участь до 60 років, а я розраховувала до 55. То мені потрібно трохи перепочити, чи зайнятися іншою діяльність. Мене попросили, чи я йду за власним бажанням – питають люди, то я відповім – за власним бажанням. У мене є аргументи, що я маю цю посаду залишити, щоб у нас реформи розвивалися ще стрімкіше. Ми сьогодні з Обамою йдемо, тепер матиму більше часу читати», - розповіла пані Раїса.

Та запевнила, що свою активну громадську діяльність буде продовжувати.

«Мабуть, найближчим часом я скористаюся своїм страховим випадком й спробую набути статус безробітної. Але пройде ще трохи часу й ви про мене почуєте, я не та людина, яка заляже «на дно»,- запевнила Раїса Кучмук.

Наприкінці брифінгу вона подякувала всім за співпрацю.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Луцьк Показати IP 20 Січня 2017 12:44
Розумних людей цій владі не потрібно, а Кучмук ніколи ні під кого не стелилася. Нових вам злетів, Раїсо Євгенівно! І не слухайте тих відморозків, які зараз повилазять і поливатимуть все как*шками! Ви - достойна і самодостатня людина! Успіхів Вам!
555 Показати IP 20 Січня 2017 12:51
Шановна на голову ТГ мітить мабуть. Ні, тьотя Рая, не вийде. Відпочивайте вже. В тому, що реформи будуть розвиватися стрімкіше, чим більше старої гвардії піде на відпочинок - ні в кого сумніву нема.
Людмила Показати IP 20 Січня 2017 12:55
Хороша людина, гарний керівник. Бажаю успіхів
Опа Показати IP 20 Січня 2017 13:04
То вона разом з Обамою буде набувати статус безробітної?
Всезнайко Показати IP 20 Січня 2017 13:13
Накінець то...
думка Показати IP 20 Січня 2017 13:16
Загалом служба Центру зайнятості з самого верху дуже корумпована і не дарма самі головні не раз підпадали під арешти або гучні скандали з оборутками грошей. Кучмук хоче вчасно піти, щоб до неї не добрались і не посадили!
Теж бажаю успіхів Показати IP 20 Січня 2017 13:18
Раїса - віртуоз, радянська людина. Вона вміла показати "статистику" безробіття так, яка влаштовувала владу. Тобто, занижувала її щонайменше на 50%. Протрималась, завдяки радянському досвіду роботи.
колишня колега Показати IP 20 Січня 2017 13:23
Мудрий керівник йде... Раїса Євгенівна є сильним та впевненим керівником, людиною, яка завжди відчуває подих часу і вміє відстоювати свою позицію на різних рівнях. З нею було дуже цікаво та впевнено працювати, вона справжній наставник, надійна та розуміюча людина. Я переконана, що Раїса Євгенівна не зможе довго відпочивати і ми ще почуємо про її професійну діяльність на новому витку історії! Здоров'я та наснаги Вам, шановна Раїсо Євгенівно!!!
234 Показати IP 20 Січня 2017 13:32
нарешті, людина яка просто нічого не робила, просто отримувла гроші, осганній оплот "совіцької" системи, де ткуристичні стежки через любче?))))))ппросто був маразм
Тетяна Показати IP 20 Січня 2017 13:43
Яка хороша людина? Ні під кого не стелилася-це ви про кого??? Рая якраз і стелилася!!! А просто так нікому нічого не допомагала, виключно за грошову винагороду.
Німець з Ковеля. Показати IP 20 Січня 2017 13:51
Мудрішої Людини я не зустрічав.
волинянка Показати IP 20 Січня 2017 14:15
Думаю, що служба зайнятості дуже втратить від того, що такий сильний лідер і стратег, як Кучмук Раїса Євгенівна пішла з посади. Той, хто пише, що вона боїться, що до неї доберуться - зовсім її не знає, або просто заздрить її порядності та авторитету.
Анонім Показати IP 20 Січня 2017 15:05
Звідки така земельна ділянка? Загальна площа (м2):29200 З
Я Показати IP 20 Січня 2017 15:53
Наші писаки тільки і навчились, що обгаджувати достойних людей, бо самі одна непотріб, самі нічого не вміють, хіба що в ящиках сидіти і людей гімном поливати, отямтесь, не суди, судим не будеш! І де ж такий народ буде мати Божу благодать, вони морди свої позатикають, як та людина помре, і то живаки від гнояків ходять, а до пані Кучмук вам ДУЖЕ далеко, бо ви нед**мки!