USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Керівництво Волиньради обіцяє зменшити собі премії

3 Березня 2014 15:44
Бюджет Волині, який планують прийняти під час найближчої сесії облради, обіцяють зробити максимально економним.
Про це під час прес-конференції керівництва обласної ради, що відбулася 3 березня, розповів голова Волиньради Валентин Вітер.
З його слів, у проекті бюджету області на 2014 рік зарплата керівників облради лишиться у межах норм, проте, якщо раніше передбачалася премія у розмірі 70-100% від зарплати, то у цьому році її обсяг обмежений 30%.
Окрім цього, зменшилася сума коштів, передбачених на купівлю бензину для діяльності керівництва облради.
«Як заступник голови ради, я отримував 140 літрів, цього року я почав отримувати 100 літрів бензину на місяць», – повідомив Валентин Вітер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
lutchanka Показати IP 3 Березня 2014 16:00
А за що ПРЕМІЇ?!!! У нас що настільки все добре і ради так успішно працюють, що заслуговують на премії? З повагою ставлюсь до працівників рад, але має бути зарплата і не треба займатись словоблуддям - маленька зарплата, а добавки. премії і т.ін. перевищують саму зарплату.
Джулія Показати IP 3 Березня 2014 16:13
В Європі МІНІСТРИ велосипедами пересуватись не соромляться, а наші чиновники ображено кривлять губки, що їм бензини менше вділяти стали.
лучанин Показати IP 3 Березня 2014 16:15
Волоцюги, що дорвались! 1200 грн і ні гривнею більше! Поживіть як прості людина на таку зарплату! І кожен місяць свої доходи обнародуйте!! А то хто встиг нахапався сидить і тихенько веде бізнес! Оніщук(екс заступник голови адміністрації - і при Бондарі і при Климчуку...) за які гроші відкрив нотаріальну контору?!?!?!
Анонім Показати IP 3 Березня 2014 16:21
коментар було видалено
Лучанин Показати IP 3 Березня 2014 16:37
Заробітна плата в голови обласної ради 16 тис гривень, волиняни мають знати правду, треба зменшити вдвічі, і треба взагалі відмовитися від премій та бензину, заробітні плати у два рази вищі ніж в ОДА, від персональних авто теж треба відмовитися. Де справедливість?
Вітеру Показати IP 3 Березня 2014 16:39
Нічого собі, скільки бензину спалював...
Саша Показати IP 3 Березня 2014 17:10
Онищук при любой власти находит тёплые места и за портфель держится,то Корольчук возьмёт то ещё кто-то,пора уже таким Деятелям на пенсию!
kfghgnh Показати IP 3 Березня 2014 17:25
А не забагато вам, ще й премії. а попробуйте прожити на ставку мінімальну. да і ще влада нова буде тарифи піднімати. ЗАДОВБАЛИ! без премії СЛАБО?????????????????????????????? ЛІЗУТЬ ВСІ ДО КОРИТА.
Лучанин Показати IP 3 Березня 2014 17:30
У голови обласної ради є 500 літрів бензину на місяць, а на апарат ради витрачається на рік понад 6 мільйонів гривень народних грошей. Чи потрібно все це? Може людям роздати у вигляді допомоги чи ліків купити для онкохворих!
Лучани Показати IP 3 Березня 2014 17:43
Бюджет перед прийняттям оголосити на народному віче за сцени!!!!!!!!!
лучанКА до Лучани Показати IP 3 Березня 2014 20:24
Вибачайте - но такого ніколи не буде, немає такого в жодній країні світу! Досить вже тої маячні про "народовладдя"! Не смішіть людей!!!
Нік Показати IP 3 Березня 2014 18:05
Які премії? Зменшили на трошки і піаряться.Ви зовсім їх зніміть або розкажіть на майдані за що вам їх давати.
Педагог Показати IP 3 Березня 2014 19:21
А 10%, як у вчителів, слабо? Їх взагалі можна і на мінімалку посадити, щоб знали як прості роботяги виживають! Зажерлися вже!!! За який х.. зарплата 16 тисяч???
громада Показати IP 3 Березня 2014 20:22
"От сессии до сессии - живут ребята весело". Це гасло ціх нероб в раді, які нічого не роблять, а отримують...ого-го!!! Ганьба!!!
100 літрів Показати IP 4 Березня 2014 10:55
100 літрів? Автомайдан нехай возить - швидка бензину немає, аварійні служби. От візьми і віддай їм.