USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Хлопчик, якого збила автівка у Луцьку, помер

21 Серпня 2014 16:15
10-річний хлопчик, якого збила автівка у Луцьку, помер. Про це Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо з власних джерел.

Нагадаємо, трагедія трапилася 18 серпня. Водій, керуючи автомобілем марки «Шевроле Авео», рухаючись по проспекту Молоді в напрямку Відродження, допустив наїзд на дитину.

Зі слів свідків, хлопчик переходив дорогу пішохідним переходом. Тимчасом, у міліції цю інформацію спростовують, переконуючи, що дитина переходила у недозволеному місці. Поряд, як стверджують свідки, знаходилася припаркована машина. Водій, який допустив наїзд на дитину, їхав на величезній швидкості і не побачив малого. Свідки розповідають, що від удару, дитину відкинуло під інший автомобіль.

Постраждалий отримав важкі тілесні ушкодження, його госпіталізували до реанімаційного відділення. Хлопець кілька діб перебував у комі. Сьогодні, 21 серпня, він помер.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Луцик Показати IP 21 Серпня 2014 17:20
Яка скотина це зробила? Невже тихо житиме?
луцький до Луцик Показати IP 21 Серпня 2014 23:05
Скотина - це ти, що спекулююєш на чужому горю, пішоходе. А той, хто керує авто з головою ніколи так не крикне, бо добре знає, як неочікувано і нелогічно деколи поводять себе інші учасники дорожнього руху. Не суди...
біда Показати IP 21 Серпня 2014 17:22
саме старшне в житті - батькам ховати своїх дітей. Хай земля йому буде пухом, а батькам сил витримати таке горе. І питання - невже ті 10, хв які б зекономила та "воділа", вартують життя дитини?
лучанка Показати IP 21 Серпня 2014 17:37
Батькам велике горе ховати дітей. Ще й такого маленького хлопчинку. Щирі співчуття родині.
Немає слів Показати IP 21 Серпня 2014 18:09
Гарно казати автовбивцям: не бачив, або поза пішоходним переходом, або сам пережив психоемоційний стрес .... а дитини немає і ніхто, і ніщо її не замінить... Люди, куди ви так поспішаєте? І якою ціною отримуєте примарні блага...
Українка Показати IP 21 Серпня 2014 18:13
Українці!!! Водіть транспортні засоби тільки в тверезому стані. Не перевищуйте швидкість . Життя один раз дається. Їздити в п'яному стані та під дією наркотиків це біда для самого водія та суспільства. Потрібно бути уважними водіям і пішоходам на дорогах..
Знайка Показати IP 21 Серпня 2014 18:22
За кермом автівки була жінка з дітьми. Я живу поруч і не розумію чого їхати в час пік на великій швидкості по пр. МОЛОДІ, де багато пішохідних переходів і багато дітей навколо
Віктор Показати IP 21 Серпня 2014 18:22
В день автопригоді в новинах писали,що дитину збила жінка,в якої в салоні теж була дитина.......
555 Показати IP 21 Серпня 2014 19:19
Трагедія сталась на переході ? Чи поза? І * величезна * швидкість- це скільки? Все має бути точно. Від цього багато залежить.
SSS до 555 Показати IP 22 Серпня 2014 17:09
Що залежить?????????????? Дитини немає!!!!!!!!!!!!!!!! Ніякого виправдання немає тій жорстокій людині!!!!!!!!!!!!!!!
555 до SSS Показати IP 22 Серпня 2014 17:39
Згоден. Але кара має бути справедливою. Жорстокі люди чинять зло свідомо
Анонім до 555 Показати IP 23 Серпня 2014 00:29
Порядні люди, котрі вчинили зло "несвідомо" так себе не ведуть!!!
Знайома Показати IP 21 Серпня 2014 19:44
Дуже жаль хлопчика! Платон, був дуже сонячною і доброю дитиною. Велике горе для сім'ї, близьких, друзів і просто знайомих.((((( Щиро переживали за нього і до останнього не втрачали надії. Щирі співчуття родині.
Лучанка Показати IP 21 Серпня 2014 19:48
Нема більшого горя - як батькам ховати дітей.
Ірина Показати IP 21 Серпня 2014 20:14
Можливо, хтось знає коли і де буде похорон? Дуже-дуже шкода... Співчуття батькам, бабусі, сестричці.
Анонім до Ірина Показати IP 23 Серпня 2014 00:32
Завтра об 11.00 хлопчика будуть виносити з будинку.
Ольга Показати IP 21 Серпня 2014 20:29
Царство Небесне цьому ангелятку і щирі співчуття сім'ї. А до водіїв вже не раз зверталась і ще раз хочу звернутись: Не літайте по вулицям населених пунктів, не порушуйте правила дорожнього руху, адже якими трагічними бувають наслідки такої безвідповідальності. Я сама водій і не раз самій хочеться зупинити таких горе-воділ і так дати по мозгам, щоб кров'ю вмився. Шкода, що ці коментарі не читають ті, кого це стосується.
))) Показати IP 22 Серпня 2014 00:32
Таня, Юра, держитесь.
( Показати IP 22 Серпня 2014 09:33
Нет слов! Горе непосильное, потерять ребенка! Родителям терпения, скорблю вместе с Вами. Один случай, миг, и жизнь перевернулась....
Яся Показати IP 22 Серпня 2014 10:05
Маленьке сонечко... Бідні батьки... А наша міліція як завжди. Давай звинуватимо дитину-пішохода.
Лучанин Показати IP 22 Серпня 2014 10:32
Дуже шкода дитину... дуже... А вбивця має понести покарання... Якщо і дитина переходила дорогу поза пішохідним переходом, то водій все рівно буде винуватий через те, що мав можливість уникнути ДТП (їхавши б з безпечною швидкістю і вчасно загальмувавши)... але цю можливість не використав і ДТП не уникнув... Ні дощу, ні туману не було (на які часто списують вину водіїв-гонщиків)... Тому відмазатися буде практично нереально... Питання буде лише в мірі покарання... (реальне/умовне)... але те що вону буде - ФАКТ... дуже шкода дитину...
вадим Показати IP 22 Серпня 2014 11:01
Я його друг і мені дуже шкода Платона.
Водійка Показати IP 22 Серпня 2014 14:08
Господи- упокій маленьку душу! Дай батькам сили!плачу.................