USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Хлопець вживав наркотики у центрі Луцька

5 Травня 2018 22:17
У Луцьку виявили хлопця з речовинами, схожими на наркотичні, повідомили у патрульній поліції Волині.

5 травня при відпрацюванні в пішому порядку центру міста, патрульні виявили на вулиці 8 Березня, в ботанічному саду, підозрілого молодика.

Підійшовши ближче, помітили, що той вживає наркотичні речовини.

При ньому були речовини, схожі на коноплю і амфетамін.

30-річного лучанина затримали і охороняли місце події до прибуття слідчо-оперативної групи.

Поліцейські відправили речовини на експертизу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 5 Травня 2018 22:35
Дивно,на кожному кроці ці притрушені вживають,а зловили в центрі,одного,раз на рік,дуже дивно.Пройдіться в вечері в любому дворі,потрусіт і о чудо,ви назбираєте коноплі кілограм з 10.
Еее до Анонім Показати IP 6 Травня 2018 10:12
Дааа.. конопля це тяжелезний наркотик.. Ти бухай, бий, забивай, збивай... Але не кури конопель, бо це наркотик.
Анонім до Еее Показати IP 6 Травня 2018 11:14
????Чоловіче,кидай курити
Еее до Анонім Показати IP 6 Травня 2018 13:00
Не твоэ собаче дiло!
Vb Показати IP 6 Травня 2018 01:35
В Ботанічному саду біля Сапалаївки за Палацом учнівської молоді під кожним кущем як не наркомани тусуються (нюхають, курять) то алкашня кучкується. А поруч заклад для дітей!?
Ага до Vb Показати IP 6 Травня 2018 10:19
Наркомани вже давно не курять! Ви про програму для наркозалежних чули? Якщо нi, прийдiть на вул Янки Купала i побачите, шо таке наркоман!
Кіт Показати IP 6 Травня 2018 12:36
Так містер смерть узаконила наркотики, то що ви ще хочете, куріть собі травку і балдійте.