USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.10 39.45
  • PLN 9.71 9.93

«Хто дав право звозити масовку шкільними автобусами?» – волинський атовець про приїзд Порошенка

15 Січня 2019 13:23
Волинський атовець Ігор Рицко обурився тим, що масовку для Петра Порошенка, який 15 січня приїхав до Луцька, звозили шкільними автобусами.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадаємо, згідно з розпорядженням голови Волинської ОДА Олександра Савченка до Луцька мали привезти близько 2500 осіб.

Пасажирські автобуси, у тому числі шкільні, з людьми з різних районів області з’їхалися до обласного центру перед приїздом Порошенка. Аби приховати цей факт, людей висаджували не в центрі міста, де планується зустріч з гарантом, а на вулицях Набережній та Шевченка.

«Ось так за вказівкою члена БПП голови ОДА Олександра Савченка примусово звозять з області «електорат 55+» на показову масовку для Порошенка.

Запитання до керівництва області: хто вам дав право використовувати шкільні автобуси для перевезення масовки??? Огидно було дивитись, як «електорат 55+» повибігали з автобусів з табуретками», - йдеться у дописі Ігоря Рицка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Коментар Показати IP 15 Січня 2019 13:29
А чим везти людей підводами? Чи може найняти люкс таксі , а пан Рицко?
волинянка до Коментар Показати IP 15 Січня 2019 18:33
Чому ж підводами їхати? Є ж автобусне сполучення з кожним районом.... Є маршрутки, рейсові автобуси, дизеь-поїзди і т.д., тобто оплачуваний громадський транспорт.... Хотілося би подивитись, скільки би тої "масовки" було без "організовано-примусово-безкоштовного" підвезення? Скільки би тих бажаючих побачити і почути "гаранта" було насправді?
аяяй Показати IP 15 Січня 2019 13:29
а поліції на кожному кроці!боіться влада свій народ
оййойой до аяяй Показати IP 15 Січня 2019 21:06
Не лестіть собі, не так "боїться", як "відділяється" (або тримає традиційну відстань, якщо хочете). А пану Рицку можу задати питання у відповідь - "а хто взагалі і в кого тут збирався питати дозволу"? Влада в народу? Не смішіть, будь ласка) Якщо люди дозволяють з собою таке робити (звозити хто-зна куди без запитування згоди, щоб послухати чергового "харанта") - то що їм скажеш. Звозять їх, за їхні ж бюджетні кошти, і будуть возити. Поки будуть це дозволяти)
Петро 2 Показати IP 15 Січня 2019 13:35
В Ківерцях те ж саме - шкільні автобуси та багато інших!
Читач Показати IP 15 Січня 2019 13:48
Шкільні автобуси мають возити ШКОЛЯРІВ, а не масовку. Це все за НАШІ ГРОШІ, за гроші платників податків. Радянський союз живіший за усіх!
громадян ніхто Показати IP 15 Січня 2019 14:35
красава Рицько що не побоявся. хай своїм ходом добирались би...
Лучанин Показати IP 15 Січня 2019 15:17
Ганьба владі.
Иван Показати IP 15 Січня 2019 15:32
Прежде чем "пук*ть" в эфир про "право використовувати шкільні автобуси" НУЖНО найти/сообщить про то: А есть ли запрет на использование школьных автобусов для использования не по назначению.
волинянка до Иван Показати IP 15 Січня 2019 19:13
звичайно що є заборона на використання шкільних автобусів не за призначенням під час навчального процесу...а сьогодні звичайний робочий день у школах всіх районів області.... шкільні автобуси з сьомої ранку і до пятої-шостої вечора повинні були бути на своїх робочих маршрутах, робочих місцях, повинні були підвозити дітей до шкіл, розвозити дітей зі шкіл.... і вам, Іване, перш , ніж "пук*ть", треба було поцікавитись у відділах освіти районів, в обласному відділі освіти, чи мали вони право давати шкільні автобуси в оренду під час навчального процесу, чи законно це, чи була оформленна така оренда шкільних автобусів, незаконна, і хто її оплачував.... перш, ніж "пук*ть", поцікавтесь про це у пані Плахотної ...
Anonymous до волинянка Показати IP 16 Січня 2019 00:01
А канікули, випадково, не продовжували, у зв'язку з карантином?
волинянка до Anonymous Показати IP 16 Січня 2019 20:34
...канікули продовжили лише у Луцьку.... райони працюють... чогось мені здається, що й на продовження канікул у Луцьку не стільки карантин вплинув... а саме отой приїзд....
777 Показати IP 15 Січня 2019 19:39
да вы и дали право этой власти делать что угодно. на майдане.забыли уже?
таксист Показати IP 16 Січня 2019 11:58
а скільки ще подібних буде