USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

За кого ймовірно проголосують волиняни на виборах Президента України. ВІДЕО

29 Березня 2014 08:00
Загальноукраїнське соціологічне опитування показало, що більшість громадян бачать майбутнім Президентом України Петра Порошенка, нижче у рейтингу популярності - Віталій Кличко. Частково це збігається з баченням волинян.

Під час опитування, яке провело Інформаційне агентство Волинські Новини, на запитання «За якого із кандидатів у президенти Ви проголосуєте під час виборів 25 травня 2014?», наші читачі більшість голосів віддали на підтримку Петра Порошенка, за якого проголосували понад 3.5 тисячі людей.

Ми опитали перехожих у Луцьку, що думають про президентські вибори вони, а також кому планують віддати свої голоси на найближчих президентських виборах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Луцьк Показати IP 29 Березня 2014 08:10
Вже в п'яте приходиться вибирати з кількох нерозумних - розумнішого. Коли будемо вибирати з розумних - найрозумнішого господаря нашоі країни? ( В.Ш.)
поРОШЕНко )))) Показати IP 29 Березня 2014 08:30
будемо їздити на г*вно промі і податок на ввоз нормальних авто далі буде високим. не слухайте ніяких олігархів у владу. заказуха. його на Грушевського ще 1 грудня послали
таки да шалом до поРОШЕНко )))) Показати IP 29 Березня 2014 13:14
б.. ще краще і ця тиграюля з порошенком найбільш рейтингові. ми що в ізраілі щоб поміж двох євреїв вибирати. Я за Яроша який не є але то наша революція.
))) до таки да шалом Показати IP 29 Березня 2014 13:58
однозначно краще російський шпіон, ніж оте б*дло з косою або в шоколаді.
Макс Показати IP 29 Березня 2014 08:40
Повністю згідний! Такий непотріб.. Де достойні нові обличчя?!!!
Тыко Вона Показати IP 29 Березня 2014 08:47
Тыко Вона спасе Украину!!!
Украина Показати IP 29 Березня 2014 08:50
Из всех претендентов в президенты, 99,9% открытые евреи, остальные скрытые они же... Слава Украине! Кто не скаче - той москаль! Мы здобулы!
Микола Весняний Показати IP 29 Березня 2014 08:53
Треба бізнес відлучити від влади. Якщо успішний бізнесмен - займайся бізнесом без політики. бізнес без політики.
Тико не ВОНА Показати IP 29 Березня 2014 09:07
Тико ВОНА зажене УКРАЇНУ Г...вно і нас всіх.
++ до Тико не ВОНА Показати IP 29 Березня 2014 09:16
"ВОНА" вже має план порятунку країни - кожен зможе повідомляти про злочини + прийняття закону про превентивне затримання. Країна стане суцільним ГУЛАГом. Лукашенка і Путіна переплюне. А Аваков буде всіляко сприяти цьому. Сеня мовчки буде гризти морквинку, яку вона йому кине. Та можливо щось і іншим дістанеться за вірну службу. СПАСИ ГОСПОДИ УКРАЇНУ ВІД НЕЇ.
Анонім Показати IP 29 Березня 2014 09:40
А потім всі проголусують за Добкіна)
Рома до Анонім Показати IP 29 Березня 2014 09:51
Больше и не за кого! Остается только Добкин.Он не будет украину рвать на две части
Анонім до Рома Показати IP 29 Березня 2014 10:16
Є Царев теж достойний кандидат.
Рома до Анонім Показати IP 29 Березня 2014 12:29
Согласен на все 100%
уточнення до Анонім Показати IP 29 Березня 2014 18:29
коментар було видалено
титушко до Рома Показати IP 29 Березня 2014 11:54
коментар було видалено
))) до Анонім Показати IP 29 Березня 2014 13:57
так, це шанс для країни. якщо його підтримає схід, ми можемо виплисти з того дикого лайна між пєтєю та юлею. Україно, вітаю тебе. Ти дожилася.
Olha Показати IP 29 Березня 2014 09:46
Так ,пардон,б*длу України назначили вибори поза законом і назначають президента.який смердить трупом і в крові -Порошенко(розмова ПАЕТ з ЕШТОН).Вибір б*дла бандитів і ЄС і США не цікавить.Їхній президент України -трупак Порошенко.А замовниця убивств Тимошенко-прем'єр.
Рома до Olha Показати IP 29 Березня 2014 09:53
И это правда !
поц Показати IP 29 Березня 2014 09:54
в добкина замicць нацгвардii буде тiтушкогвардiя.....ото дамо москалям перцю!!!
??? до поц Показати IP 29 Березня 2014 10:07
А про Рабиновича чому забули? Будемо мати зарплати і пенсії як в Ізраїлі. Жити будемо довго і щасливо. Та і Допа з Гепою будуть при посадах.
я Показати IP 29 Березня 2014 14:42
Моя думка. По-перше, не Тимошенко - це вчорашній день. Говорила вчора з ріднею з Донецька. У них там свої погляди. Я буду голосувати за Порошенко, тому що його підтримують родичі на сході.Від Яроша вони в жахові і я теж. Це моя думка.
Igorock Показати IP 29 Березня 2014 15:18
З усіх вищеназваних кандидатів лише Царьов під час усього ганебного перевороту, вів себе як справжній чоловік, від початку і до кінця. Хоча звісно США вже обрало президента України, але поборотися варто.
шмайсер до Igorock Показати IP 29 Березня 2014 16:43
Я уэю з попередніх кОментів. Дурдом відпочиваэ. Щоб голосувати за допу і шарікова з прізвищем царьов - це взагалі -клініка. Для одного - 'текст па дедільному напісан', інший - українофоб і кацапський прихвостень.А я все думаю, хто ж вибрав яйцепадного проффесора? І бачу, що багата ще Україна на д *білів. Нажаль
Azaz до Igorock Показати IP 31 Березня 2014 06:00
Ага. Царьов-українофоб і Допа-сепаратист. Давай вже назад повернемо Захарченка і Пшонку і поставим памятник Януковоща в центрі Львова - ото радість буде.
не скажу Показати IP 6 Квітня 2014 00:47
тільки Ольга Богомолець