USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Хто, окрім працівників військкомату, вручатиме повістки лучанам

22 Січня 2015 15:28
Відтепер мобілізованим лучанам повістки вручатимуть правоохоронці, комунальники та педагоги, зокрема вчителі з фізичної культури та дисципліни «Захист Вітчизни».

Про це під час засідання виконавчого комітету 21 січня повідомила начальник відділу оборонно-мобілізаційної і режимно-секретної роботи Луцької міської ради Ніна Бенесько.

З її слів, часто трапляється так, що луцькі військовозобов’язані ховаються від працівників військкоматів або не відкривають їм двері. Тому до завдання сповіщати майбутніх захисників про мобілізацію до Збройних Сил України долучили виконавчі органи міських рад. Таким чином, у обласному центрі Волині працюватимуть спеціальні групи, до складу яких входитимуть комунальники, вчителі та міліціонери, які й займатимуться врученням повісток.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Андрей Воронов Показати IP 22 Січня 2015 15:32
А коммунальникам та вчителям, що двері не можна не відкрити? Клоуни
26 см достоинства Показати IP 22 Січня 2015 15:41
Вон гляньте як уроди роблять парад полонених і ті ж самі МИРНІ жителі бють наших хлопців.....то питається за кого іти життя віддавати....
Андрей Воронов до 26 см достоинства Показати IP 22 Січня 2015 15:42
Ты, по моему, ошибся статьей
діагноз до 26 см достоинства Показати IP 22 Січня 2015 19:52
26 см це обвід голови? мікроцефал і т.д.
Волинь Показати IP 22 Січня 2015 16:02
Наведіть порядок зі своїми пузатими генералами, з військовими пенсіонерами, котрі живуть як ті піявки , за рахунок народу України, запитайте їх, за що їм держава платила і платить щомісяця гроші, поверніть довіру громадян України до армії, і тоді не треба буде когось за вуха тягнути на захист Вітчизни. А то вся робота воєнкоматів виглядає як саботаж, як диверсія. І розбиріться з ХАБАРНИКАМИ у ВІЙСЬКОМАТАХ.
ВДВ до Волинь Показати IP 22 Січня 2015 16:48
А що - військовий пенсіонер не служив і коли був час(його роки) не захищав, не служив і коли прийшов час вийшов на пенсію на тих самих умовах як і всі пенсіонери? Що ви вже несете?! А з приводу довіри - то йди служити і повертай довіру!!!
ВОНО до ВДВ Показати IP 22 Січня 2015 17:39
гарно примазались - в 40 літ на пенсію, а як війна то вони в 41 уже *пенсіонери-каліки* від непомірного вживання горілки
ВДВ до ВОНО Показати IP 22 Січня 2015 18:06
Не знаю як зараз, а в свій час походи у чергування, тижні без вихідних, навчання, відрядження, чергування у лісі... да що тобі пояснювати - тобі і так не зрозуміти!!! А от вояки різні є: такі що служать службу, а є і пристосуванці, штабісти, замполіти... а тут вони вже не нюхаючи пороху поробили собі пенсії і...?! Так що не треба всіх під ону гребінку! Йди послужи справжню службу, а потім про пенсію військового тут співай!!!
рр до ВОНО Показати IP 22 Січня 2015 21:30
Прикінь, у Рашкі підводники-атомники йдуть на пенсію у 35 років. Заздришь?
іваап Показати IP 22 Січня 2015 16:20
ну так нехай ідуть вчителі захисту вітчизни в армію. мають відповідну підготовку.
Анонім до іваап Показати IP 22 Січня 2015 16:29
Не знаєш-не говори. Луцькі вчителі військової підготовки там уже побували....
мосвіч 412 Показати IP 22 Січня 2015 18:49
якщо треба то треба. нема чого плакатись дітки. вчителі хай вчать діток а той хто може давити гада ВПЕРЕД!!!!!!!!!!!!!
НН до мосвіч 412 Показати IP 22 Січня 2015 21:27
а ти не хо?
мосвіч 412 Показати IP 22 Січня 2015 18:52
ну що Лучанє запсикали. Не позортесь, отримали виклик, ВПЕРЕД!!!!! Давити москальських терористів.
луцький Показати IP 22 Січня 2015 19:05
мосвічів 412 у перед, тільки після тебе підуть!:)
Анонім Показати IP 22 Січня 2015 19:15
А шо, в нас вiйна? Кого кошмаримо?
Анонім до Анонім Показати IP 22 Січня 2015 20:15
український народ кошмарять. яка ж це війна, коли торгують із росією, купуючи там вугілля, електрику, газ і випрошують скидки да відстрочки по оплаті. якщо війна - нехай порошенко закриває свої заводи в росії, які платять податки в російський бюджет і фінансують російську армію. нехай вводить військовий стан і оголошує війну росії. і нехай відправляє своїх дітей на фронт, якщо йому так хочеться воювати. аналогічно турчинов і т.п. кролики.
справедлива Показати IP 24 Січня 2015 09:53
Якщо йти воювати то треба знати за що! Хай воюють східні хлопці в першу чергу,захищають своі квартири і будинки,а не відсижуватись на орендованих квартирах,а наші західні чоловіки мають іти на смерть!!!! Не справедливо!!!!!!!!65