USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Підсумки першого дня фестивалю пива та м'яса: кілька тисяч гостей смакували у Луцькому замку. ФОТО

1 Жовтня 2016 21:43
Лучанам та гостям міста припала до смаку ідея фестивалю пива та м’яса. Під кінець першого дня заходу організатори нарахували кілька тисяч відвідувачів та були задоволені тим, як відбувається свято.

Перший фестиваль пива та м’яса стартував сьогодні, 1 жовтня, у Луцькому замку. Захід триватиме два дні. За цей час організатори обіцяють багато хмільного, смачного та веселого.

Загалом, на фестивалі представили понад 20 підприємств: броварень, виробників м’ясної та гастрономічної продукції. Цікаво, що цього разу було багато міні-броварень з різних куточків України, представляли оригінальне крафтове пиво, яке виготовляють в обмеженій кількості.

Як розповіла прес-секретар фесту Владислава Жорняк, учасники, які традиційно задіяні в інших гастрономічних заходах, і тут зібрали своїх поціновувачів. Вона додає, що є багато новеньких «частувальників» зі Львова, Івано-Франківська, Хмельницької області – вони зібрали меншу аудиторію, проте мають нагоду заслужити довіру аудиторії до завтра.

«Загалом, ми задоволені тим, як минув перший день фесту. В неділю, 2 жовтня, ми очікуємо, що прийде ще більше людей, тому завтра з 11 ранку до 21 вечора чекаємо усіх, хто не зміг завітати сьогодні, а всім, кому сподобалось запрошуємо знову», - підсумовує Владислава Жорняк.
Гості фестивалю були задоволені атмосферою, а також вибором пива та «до пива». Проте частина відвідувачів додавали, що частуватись тут - недешеве задоволення. Так, в середньому, на фестивалі одній людині поїсти та спробувати пива коштувало від 200 гривень.

«Я прийшов сюди з дружиною та сином. За кілька годин не помітив, як витратив майже 1000 гривень», - розповідає лучанин Максим.

Шанувальникам пива та м’яса також пропонували взяти участь у різноманітних конкурсах та послухати музику у виконанні відомих гуртів та виконавців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
З октоберфесту Показати IP 1 Жовтня 2016 21:55
Задумка класна, бракує колориту, реклами, класного пива і дівчат з глибокими декольте
Перехожий до З октоберфесту Показати IP 1 Жовтня 2016 22:42
Щодо реклами - 100%. Я, наприклад, не знав про захід.
Відвідувач Показати IP 1 Жовтня 2016 22:37
Задумка справді непогана, але не доопрацьована на мою думку, щось я не бачила тих веселощів, які обіцяли організатори...м'ясо страшного дороге, а Карабас продає пиво в стаканах по 0.33л незважаючи на те,що на ціннику пише 0,5л(
43 до Відвідувач Показати IP 2 Жовтня 2016 08:59
Карабас потрібно оминати десятою дорогою, пиво у них взагалі мо....ча
Іринка до 43 Показати IP 2 Жовтня 2016 16:12
100% в Карабасі, що пиво, що власник Була - просто "г".))))))
Марія Василівна Показати IP 1 Жовтня 2016 22:53
Дуже шкода,що в нас в Україні зараз не поважають власних законів.Мерія міста Луцька та облдержадміністрація які дали дозвіл на проведення отої попойки в Луцькому замку знають,але порушують закон України про продаж і розпиття спиртних напоїв.Пункт 15.2 цього закону забороняє розпиття спиртних напоїв в закладах культури(яким є Луцький замок) та громадських місцях.Думаю що скоро ми ще побачимо на нашій мерії рекламу броварні сина пана Романюка "Карабас Барабас":)У Європі за такі речі саджають чиновників у тюрму і з позором звільняють з роботи,а в нас за порушення власних законів і за безплатне пиво пишуть чиновникам диферамби.
Ну Показати IP 2 Жовтня 2016 00:22
мені - не дуже. були до 18.30. Музика-жах, їда-нічим не відрізняється від ФУД фесту. То-навіщо цей дубль???
Василь Марійович Показати IP 2 Жовтня 2016 00:35
Може я чогось не розумію. А це не в нас війна, гинуть люди, стають каліками, хлопців на передовій рабами зробили, всі з жахом чекають нових платіжок за комуналку..?. Список можна продовжувати нескінчено. Може Луцьк вже в Європі, а війна там в Україні?
Іринка Показати IP 2 Жовтня 2016 08:36
А мені сподобалось. Так дорого. Та пила і їла стільки скільки могла собі дозволити. Відпочила супер,та це напевно, тому що компанія у нас була класна.
лучанин до Іринка Показати IP 2 Жовтня 2016 11:11
..сподобалось бо за рахунок спонсора)))
Анонім до лучанин Показати IP 5 Жовтня 2016 11:02
Да за рахунок спонсора. Я його вже не міняю 9 років і щасливі разом.
Анонім до лучанин Показати IP 5 Жовтня 2016 11:05
Я зі своїм спонсором вже 9 років і 2 гарних дітей маю. Заздріть мовчки
Лучанин до Іринка Показати IP 2 Жовтня 2016 16:15
Іринка, менше їж, а то п'ята точка на табуретку не вміститься.
Анонім до Лучанин Показати IP 5 Жовтня 2016 11:00
Ви за мою 5 точку не переживайте. Я сама про неї подбаю.
123 Показати IP 2 Жовтня 2016 17:48
Постная х*рня какая то... Жизнь повернулась спиной, в пивной!
Юрій Показати IP 3 Жовтня 2016 10:31
Фото панянки з двома келихами темного описує весь дух фесту... Пиво але якось не велесо)
Панянка з двома кели до Юрій Показати IP 4 Жовтня 2016 15:33
Моє обличчя, коли я веселюсь наповну ;)
Юрій до Панянка з двома кели Показати IP 8 Жовтня 2016 09:56
Боюсь спитати, як же ж виглядає Ваша посмішка коли Вам не до вподоби..
Ласунка Показати IP 16 Жовтня 2016 19:59
А нам з друзями сподобалось. Дорого як завжди на всяких фестах, зате блін дуууже смачно. Пиво і м*ясо таки було)) Найбільше сподались ковбаски гриль забіяки з темним пивом не пам*ятаю вже кого Х) Чоловік взагалі в захваті - ще б трохи дешевше і фестиваль був би самим улюбленим)