USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Кіровоград хочуть перейменувати в Інгульськ всупереч волі мешканців

23 Грудня 2015 22:50
Попри те, що більшість мешканців Кіровограду підтримали назву Єлисаветград, комітет ВРУ з питань державного будівництва та місцевого самоврядування підтримав перейменування обласного центру на Інгульськ

Про це повідомив у Фейсбуці журналіст Андрій Сайчук.

Єлизаветграда не буде! Комітет ВР підтримав нову назву- замість Кіровограда- Інгульськ!

Опубліковано Andrii Saichuk 23 грудня 2015 р.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, лучани вимагали не перейменовувати Кіровоград на Єлисаветград. Відповідну петицію Президенту подали з Луцька.

В розділі “Електронні петиції” офіційного інтернет-представництва Президента України з’явилася петиція, подана від імені студентської молоді, аспірантів та молодих науковців Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

Згодом стало відомо, що більшість мешканців Кіровограда хоче назвати своє місто Єлисаветградом. Відповідне опитування провели 25 жовтня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
132 Показати IP 23 Грудня 2015 23:07
Якої волі - яких мешканців? Єлісоветград? Згоден на таку постидну назву, якщо те утворення, що ся іменує РФ прийме історичну назву - московія. Тоді буде чесно
Марина до 132 Показати IP 24 Грудня 2015 19:42
Згодна
Роман Показати IP 23 Грудня 2015 23:22
Какой ещё "Елисаветград"? Может ещё Путинград? Декоменизация и декацапизация должна проходить параллельно, если мы хотим прогресса, а не топтаний на месте...! Заниматься процессом смены названий городов, улиц и др. должны историки, филологи и при условии, если они патриоты СВОЕЙ страны, а не СОСЕДНЕЙ...! А выносить эти вопросы на "всенародное обсуждение" глупо! Где был народ, когда десятилетиями лицезрел названия, прославляющие его угнетателей и убийц...? Раболепствовал и терпел! Вот перетерпит и на этот раз!
Андрей до Роман Показати IP 24 Грудня 2015 14:58
Это ИСТОРИЯ!!! и воля жителей города!!!! и мнение нужно уважать!!!!
Марина до Роман Показати IP 24 Грудня 2015 19:41
А Вы типа всю жизнь протестовали, да?
Синигами Показати IP 23 Грудня 2015 23:30
Администрация сайта вам не стыдно такие провокационные названия статей размещать?? Какая еще воля мешканцев если по закону переименованием должны заниматься ВР или местные избранные органы власти?? А когда этот город москали называли именем красного маньяка по вашему референдум проводили??
Роман до Синигами Показати IP 23 Грудня 2015 23:40
Администрацию сайта, действительно, неплохо бы "пролюстрировать" на наличие сторонников "руського мира" (а точнее - руськой войны!). Подтекст названия говорит сам за себя...!!!
Анонім Показати IP 23 Грудня 2015 23:41
люди наче подурiли.?!
гость 84 Показати IP 23 Грудня 2015 23:44
Как корабль назавеш так он и поплывет, ингул умирающая река. пускай киев переименуют в злотопыль
Гоги Показати IP 23 Грудня 2015 23:55
Согласно Конституции народ хозяин,а не132-е,Романы.Синигами.
Анонім Показати IP 24 Грудня 2015 01:26
коментар було видалено
Анонім Показати IP 24 Грудня 2015 08:16
при чому тут лучани до Кіровограда?
Андрей до Анонім Показати IP 24 Грудня 2015 15:00
полностью согласен при чём тут Лучани))))
111 Показати IP 24 Грудня 2015 08:19
РЕЧКОВОНЮЧЕНСК - прикольное название, почему его не выбрали? А вообще как зае"ли эти все переименования, я теперь не знаю свой город вообще...где какая улица? Народные избранники - ВАМ БОЛЬШЕ ДЕЛАТЬ НЕХ.. (читай "нечего"), у нас в стране пенсионеры нищие, цены больше чем в Европе, а зарплаты как в странах третьего мира, где-то там в джунглях, абориген получает в месяц больше чем наши дипломированные специалисты.... КАК говорил герой Голобородько в сериале "Слуга народа", - "... как же все они заб""ли... п**дЯт и п**дят, п**дЯт и п**дят..." Удачного всем дня!
222 Показати IP 24 Грудня 2015 08:28
Може ще розглянемо варіанти - Біянськ або Сугоклеїнськ... а може Київ перейменуємо Скомороховськ (є така річка в Києві)?!
Жорж Показати IP 24 Грудня 2015 09:05
Та Вы ничего там не перепутали жители соседних областей,назовите Ваши города таким названием.
аноним Показати IP 24 Грудня 2015 09:15
Ну вот какое всем дело до того, как хотят назвать свой город кировоградцы. ..Уже несколько десятилетий жители думают его переименовать в Елисаветград...Подчеркиваю! В честь святой Елисаветы,а не царицы московитянской. В ее честь была названа крепость,которая и основала город. Это история нашего города.Почему мы должны жить какими-то ингульцами (что нам чуждо) ,вместо того, чтобы называться своим собственным именем???
Хлоп Показати IP 24 Грудня 2015 09:42
По аналогии Луцк нужно жителям Кировограда называть Стырь:))
Студент Показати IP 24 Грудня 2015 11:02
И при чем здесь какие-то лучане до переименования Кировограда??? Сидели бы себе в в своей волынке и решали собственные проблемы. Жители Кировограда высказали свое мнение и чужое мнение им не нужно.
Дуже Злий Добродій Показати IP 24 Грудня 2015 11:59
Які вашу маму лучани??? Зовсім дах поїхав??! Якого дідька вони у своєму Луцьку крякають щось у сторону мого міста?!! До чого тут цариця ЄлиЗавета?! 140 років це місто знали як ЄлиСаветград, поважали і називали маленьким Парижем! З яких пір думка навіть не сусіднього міста має більшу вагу, ніж думка більшості жителів Кіровограда??? І - більшість - це ще дуже м'яко кажучи! 35 тисяч проти 4 - це тільки офіційні цифри!! Затуліть свої пельки, озабочені Єлизаветою, і заглядайте собі під носа, а не нам в тарілку!!! Я патріот своєї країни з вищою освітою, а не сільський дурень, і не хочу жити в якомусь Болотянську. ЄЛИСАВЕТГРАД - солідна і горда назва. Завидно - сопіть мовчки в хустинку.
Кіровоградка Показати IP 24 Грудня 2015 19:03
Я не розумію логіку такої демократії... Навіщо було проводити референдум для мешканців міста? Вносити назву "Єлисаветград" у список назв, поданих для вибору, якщо хтось вгорі чи збоку не дозволяє людям зробити свій вибір? Потрібно було розтлумачити людям, що Єлисаветграду не буде і обирайте, любі мешканці, іншу назву для свого міста. Я впевнена, що в такому випадку вибіром людей міг стати Златопіль чи Благомир або Кропивницький. Але не Інгульськ.... Ця назва вганяє в депресію, як і вигляд одноіменної річки. А нам з цим жити...