USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Коли в Луцьку з’явиться гаряча вода?

26 Травня 2015 09:09
Уже тиждень як лучанам відключили гарячу воду, оскільки ДКП «Луцьктепло» боргує НАК «Нафтогаз» за газопостачання.

Якщо ж лучани не виплатять борги за тепло – гарячої води не буде, попередив міськой голова Микола Романюк під час оперативної наради сьогодні, 26 травня.

Нагадаємо, 20 травня відключили газ. Виконувач обов’язків директора ДКП «Луцьктепло» Артур Василевський

повідомив, що заборгованість підприємства за газ становить 58,6 мільйона гривень. З них 20 мільйонів - борги минулих років.

Крім того, за електроенергію підприємство боргує 3,8 мільйона, а «Луцькводоканалу» винне 6,6 мільйона. Зі слів Артура Василевського, головна причина таких боргів – несплата населення. Лучани не заплатили за послуги підприємства 40,8 мільйона гривень.

Крім того, є борги бюджетних установ – закладів освіти, медицини. Ця ситуація склалася тому, що субвенція з держбюджету розподілена так, що за тепло ці заклади платять протягом року.

Проте, основний боржник - населення. Зі слів Артура Василевського, 89% своєчасно сплачують, в Луцьку є злісні боржники, які вже винні «Луцьктеплу» по 40-50 тисяч гривень. З його слів, підприємство і позови подавало, і листівки розклеювало, та вибити ці борги не надто вдається.

У зв’язку з ситуацією, в якій опинилося підприємство, працівників перевели на 3-денний робочий тиждень.

Міський голова Микола Романюк повідомив, що цього року Нафтогаз нещадно відключає міста від газопостачання:

«Нафтогаз» не звертає уваги ні на що. Відключили Вінницю, Рівне, Житомир, Івано-Франківськ. Зараз шукають шляхи вирішення проблеми. Але кінцевого варіанту вирішення проблеми я не знаю. Зараз запитають: коли буде гаряча вода?

Не раніше четверга – це точно. Але якщо лучани не повернуть борги – гарячої води не буде», - пояснив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 68
лучани Показати IP 26 Травня 2015 09:12
Продати борги колекторам, а ті вже знайдуть метод повернути вкрадене.
!!! до лучани Показати IP 26 Травня 2015 11:02
дурник, сппочатку вас настроять проти неплатників і ви погодитесь на те щоб за борги продавати майно і квартири. а потім ти втратиш роботу бо економіка в дупі і заберуть вже твоє. і ти перший почнеш кликани нас "на майдан".
Андрій до !!! Показати IP 26 Травня 2015 13:53
Було б цікаво спостерігати, як на фоні цього (відключення "заходу" за борги) - не припиняється постачання газу та електроенергії Домбабве та Лугандону, ще й з доплатою з Кабміну. (чи може "кармільци дамбаса" справно оплачують послуги Україні?) Постачання там - НЕ припинялось. ----------------- "Відключили Вінницю, Рівне, Житомир, Івано-Франківськ. " З чим можна і привітати, завжди винні "західненці", з самим меншим рівнем доходу та безробіттям! 11% не проплатили, а винні ВСІ? що толку з списку на дверях багатоквартирного будинку з сумою в 2 тис., коли власник "царьської хатинки" боргує "десятки тис."?
Аналізуймо життя до лучани Показати IP 26 Травня 2015 11:17
Наші керівники виявилися в десятки разів багатші за керівників інших держав (порівняйте статки Порошенка і Обами:В 2012-ом семья Обамы заработала 662 тыс. долларов, а в 2013 — 503 тыс. Напомним, совокупный доход президента Украины Петра Порошенко за 2014 год составил 368,943 млн. гривен или около 14 млн. 700 тыс. долларов, что больше, чем заработок президента самого влиятельного и богатого государства мира примерно в 37 раз.). А прості громадяни в десятки, сотні разів бідніші.
Правда до Аналізуймо життя Показати IP 26 Травня 2015 12:11
Наші керівники 24 роки безкарно крали і привели нас до "РОЗБИТОГО КОРИТА" і злиднів.
Андрій до Правда Показати IP 26 Травня 2015 14:49
Чому "безкарно"? декого покарали депутутством в ВР, а декого - "мером".. (Як при Ющері: "бандитам - тюрми..")
Коля Показати IP 26 Травня 2015 09:13
Чому всі хто оплачують мають теж страждати? Якщо так і далі буде то всі не будуть платити . Бо за що платити ?????? Для чого такі чиновники що не можуть вирішити питання? У селах зокрема Луцького району за неоплату світла відрізають неплатникам, навіть якщо місяць не заплачено . Не треба щоб платники страждали бо і вони перестануть платити.
громадянин Показати IP 26 Травня 2015 09:16
Пусті балачки міського голови і його команди керівників комунальних підприємства набридли. Роботи ніякої. Чому немає рішень і пропозицій по вирішенню проблеми і нормального функціонування водопостачання
Луч до громадянин Показати IP 26 Травня 2015 09:40
гнати всіх комуністів з влади романюка і таких самих совків
567 до Луч Показати IP 26 Травня 2015 15:57
вам всіх ітльки гнати! включайте розум! я вас більше скажу! проблема не в романюку, а тих, хто в києві сидить! і поняття немають, як тут на місцях проблеми розрулювати треба! ось кого гнати треба
Маня Показати IP 26 Травня 2015 09:23
А як можна користуватися послугами і не платити за них?
Андрій до Маня Показати IP 26 Травня 2015 15:05
Треба щоб обрали кудись "водинтур", будете користуватись "безвозмєздно"... А ви будете тільки "обіцяти"!
Дмитро Показати IP 26 Травня 2015 09:26
З одної сторони, можна сказати, "Чому Я, справедливий платник податків і комунальних послуг, не отримую гарячу воду через інших??" - і це буде справедливо. Але.... ми ж незнаємо, можливо люди неплатять за борги - бо просто немає чим платити - таке теж може бути.... Постає питання: навіщо ми обирали мера, депутатів міської ради і всіх тих - хто там сидить? Чи не їхня робота, вирішувати такого роду питання із НАК НАфтогаз? У нас є дуже круті лобісти типу Палиці і Єремеєва, які мають кінці в НАК НАфтогаз, і впринципі можуть допомогти у вирішенні проблеми. Як говорив Геннадій Корбан: "Договориться можно хоть с чертом лысым". Ось тільки чи буде вигідно нашим лобістам вирішувати дане питання? - не думаю..
Лучанин до Дмитро Показати IP 26 Травня 2015 13:17
Як немає чим платити - не користуйся. Все досить просто.
Андрій. до Лучанин Показати IP 26 Травня 2015 14:01
З розряду: "раз в тебе астма - не дихай".. Такі "розумники" в калюжі можуть митися - дощі пішли. (А кабмін з романюком призначать і за це заборгованість) А що в луцку безробіття не тільки легальне, та самий низькій рівень доходів? Щоб оплатити борги - потрібно заробити гроші. Питання - ДЕ? А від "суми й тюрми.."
lol до Андрій. Показати IP 26 Травня 2015 14:26
Ти в магазині напевно кожен раз набираєш товарів стільки скільки можеш взяти, а потім на касі кажеш що в тебе грошей немає
Андрій до lol Показати IP 26 Травня 2015 15:01
Просто я йду в дешевший магазин, а не до монополіста-прокладки з фейковими цінами, який тупо порушує умови "Договору"! (припинення постачання - без попередження!) Плата за ГАРЯЧУ воду передбачає 70градусів С "на вході", за які нараховується плата, та аж НІЯК не 40! Можу я змінити поставника послуг? (Судитись та "акти" складувати - НЕ хочу, достатньо було "актів" з опаленням. Гроші повернули, але НЕ згаяний час з нервами) З боржниками не воюють "колгоспними методами", а подають до суду, з пломбуванням "подачі води". Порушення плоби - штраф. та відрізання вводу. Але не відключення ВСІХ споживачів!
Xa! до Лучанин Показати IP 26 Травня 2015 16:35
Слухай, розумнику, відключи мені опалення в 2вохкімнатній квартитрі, все одно живу один.
Андрій до Дмитро Показати IP 26 Травня 2015 14:22
" У нас є дуже круті лобісти типу Палиці і Єремеєва, які мають кінці в НАК НАфтогаз, " ----------- Шановний, саме від цих Фірташевих прокладок і йде відключення.., ("почалось" все з прийняття Закону про сплату за користування ГТС та сховищами..) НЄ? Хлопці отримали відмашку зверху.. (завжди дивіться КОМУ вигідно, та навіщо потрібна прокладочна фірма Луцьктепло - Луцьку?)
ваня Показати IP 26 Травня 2015 09:27
А де 37 млн. гривень поділися із Луцьктепло, які були показані у звіті, куди їх загнали? Ось де резерви погашення заборгованості. Чому всі мовчать?
ігор до ваня до ваня Показати IP 26 Травня 2015 10:33
колисьт лучко працював без заступрників і була гаряча вода а зараз 7 замів по 10 тис оклади страшно слухати того некомпетентного василевского який певно по освіті вчитель рос мови або відставний політрук совітськоі арміі куди дивиться кру наші проплати просто тирять
Анонім до ваня Показати IP 26 Травня 2015 11:11
Там зникло не 37 млн, а набагато більше і ніхто не покараний. Місцева влада, яка керує всіма комунальними господарствами, не бажає розбиратися в цьому. ЧОМУ? Бо зацікавлені в подальшому розвалі підприємства! Романюк пояснював працівникам колективу в 2011 році, що призначив Киричука з ціллю повернення кот. Карбишева в міську власність, а тепер розказує з телеекрану, що він ні причому. Через цю котельню щомісяця мільйони осідають їм в кишені. ДОПОКИ це буде, скільки ще будемо терпіти?
Володимир Показати IP 26 Травня 2015 09:34
А не простіше вивісти список в інтернеті всіх тих хто не платить від якоїсь суми і далі... злісних самих. Я думаю зараз в Луцьку купа людей які їх спробували б підштовхнути до погашення. Не можеш оплачувати послуги, то продай квартиру і винаймай поки гроші не закінчаться. А то як куплять б/в мерседес і думають, що він в обслуговуванні буде як жигуль... і стоїть авто під домом, бо гроші на ремонт не мають.
Луч до Володимир Показати IP 26 Травня 2015 09:43
то чому квартиру продавати треба авто продати.
Володимир до Луч Показати IP 26 Травня 2015 10:02
Ну якщо є ще й авто, то так... продати і оплатити за послуги. З.І. а мінусують певно боржники )))
Луч до Володимир Показати IP 26 Травня 2015 12:07
ну телевізор 100% Є.
Луцьктепло до Володимир Показати IP 26 Травня 2015 10:12
Інформація про усіх боржників по адресах та по будинках є на сайті підприємства. Знайомтесь за посиланням http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/
!!! до Володимир Показати IP 26 Травня 2015 11:03
дурник, сппочатку вас настроять проти неплатників і ви погодитесь на те щоб за борги продавати майно і квартири. а потім ти втратиш роботу бо економіка в дупі і заберуть вже твоє. і ти перший почнеш кликани нас "на майдан".
У-ух! Показати IP 26 Травня 2015 09:47
У депутатiв вистача ума та натхнення тiльки вулицi переiменовувати а будiвлю памьятникiв лобiювати...працювати на благо виборцiв бажання вiдсутнэ
Igor. Показати IP 26 Травня 2015 09:47
Так в них на сайті є список всіх боржників http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/ua/pereglyad_borzhnykiv/
ХХХ Показати IP 26 Травня 2015 09:48
Всіх кого із знайомих не спитаю - всі оплачують своєчасно комунальні. А якщо хтось не платить, то максимум місяць затримки. Давайте списки неплатників!!!
Вадим Показати IP 26 Травня 2015 09:56
Буває в сім"ях і така ситуація що при нинішніх цінах, безробіттю людина не може оплатити комунальні послуги. Але ж є і такі що по 2-3 авто і не платять бо знають що вони не будуть платити 1-5 років потім "дадуть " на лапу і їм погасять всі борги
Дістали до печінки Показати IP 26 Травня 2015 09:58
Начальник ЖЕКУ накрав, а тепер борги. Цього місяця платити не буду. І опалення цього року паршиве було, не було за що такі гроші платити. Якщо я не помиляюся, воду подавали з 6 до 22 год, це ж було зроблено доя економіі, і що наекономили?????
Андрюха до Дістали до печінки Показати IP 26 Травня 2015 10:16
В десятку!
Трикаш Микола Показати IP 26 Травня 2015 09:59
І дійсно чому депутати міської ради і ні мер яких люди обирали не можуть вирішити цю ситуацію досить складну з постачанням гарячої води? Ми ж їх обирали не для того щоб вони пам"тники встановлювали і земельні ділянки роздавали"!? Мер міста повинен впершу чергу вирішувати питання лучан . А то подивіться люди добрі на все ціни зростають а якість ще гірша! Не можете вирішити не лізьте у владу і не робіть ще гірше життя для і так бідних людей
мама Показати IP 26 Травня 2015 10:04
А до чого тут Палиця чи Єремєєв, вони що мають оплатити борги людям які не платять? Давайте згадаємо Лапіна тоді вже.... Ну то давай всі будемо на них скидувати свої рахунки. Я їх не захищаю, але то правда.... Треба просто відрізувати воду повністю, тепло і світло. Це буде справедливо. Принаймі частина з них перестануть хляти гориляку і почнуть шукати роботу хоч якусь. Продавати їх квартири (в судовому порядку) і купувати менші, а залишок сплатити борг за попередні комунпослуги. У нас в підїзді є такий принц, +-37 років. Борг 20000 грв, ну то вибачте, а живе у 2-кімнатній квартирі, постійні гулянки, пивко, дівчата... за що питається гуляє? Значить обрізати і все. А за підключення брати 200-300 грв. от тоді і подумають чи платити чи гуляти. Ми всі маємо і свята і гостей, але якось з останніх копійок платимо, чому і інші не можуть... Треба просто зробити на декількох і все налагодиться...
Леся Показати IP 26 Травня 2015 10:04
А як бути з ІНВАЛІДАМИ ?????? Як їхня гігієна .ВКЛЮЧІТЬ ВОДУ .
Лучани Показати IP 26 Травня 2015 10:05
Виключили і навіть не попередили! Міліони в державі і далі розкрадають корупція процвітає а на простих громадянах УКРАЇНИ економлять і вивозять потім за кордон?Чи де ж гроші? А сім"ї які не мають іноді на хліб то де ж їм гроші брати? Ви ж там штати маєте то чому не вивчите кожну сім"ю а не перекидаєте все на людей-сусідів? В державі процвітає безробіття а якщо і влаштуються на роботу то за мінімальтну зарплату! ТО хіба можна вижити за ці гроші і сплатити усе ? Самі чиновники-корупціонери до цього доводять країну
Ми люди Показати IP 26 Травня 2015 10:09
А хіба можна зараз щось доказати комусь? Хіба система помінялась? Якщо громадяни сплачують за воду то чи Законно у них виключати воду ? Чи потрібно тільки у тих, хто заборгував ?
Вася Показати IP 26 Травня 2015 10:11
Тобто гарячої води не буде ніколи!
Лучанка Показати IP 26 Травня 2015 10:15
Я читаю всі коменти і страшно стаж,яке беззаконня у нас. Я особисто плачу останні копійки за комунальні послуги. Сиджу іноді голодна, бо потрібні ліки кожного дня. Пенсія 1200 і ще підробляю,хоч здоровя не маю. А в мене сусіди живуть нормально, всі працюють, машини мають, пють гуляють, а за квартиру не платять вже роками. І зовсім за це не переживають. Бо їм нічого не роблять, вони живуть за рахунок інших. Люди чи ми вже зовсім подуріли,що живуть тільки розумні, а дурні платять. та ви повідключайте їм усе, воду, світло, тепло відріжте труби і все. В селі, якщо місяць не заплатив на другий приїхали і все відрізали. А то тільки мелють цими язиками, а толку нуль. Все з цього місяця платити не буду ні копійки, На цей чортів ЖЕК,який нічого не робить, а майстри будують собі будинки і началники ЖЕКІВ також- це стоуєтьсЯ ЖЕКУ №2.Всі не платімо тоді будуть думати що робити. а то ми страдаємо чез хитрих і підлих людей.Комунізм зробили і все.
лучанка Показати IP 26 Травня 2015 10:22
А чи не спонукатимуть такі міри впливу до того,щоб люди ,які сплачують комунальні послуги вчасно,також цього не робили,бо ж наказують всіх.Знайдіть міри впливу на боржників.Щоб не сталося так,що відключення гарячоі води,а в слідуючий раз ще придумають щось інше,не збільшило борг.А тоді що?
Я - за!!! Показати IP 26 Травня 2015 10:37
На жаль, є питання, як місцева влада на своєму рівні вирішити не може. Це і заробітні плати, і газопостачання... І ви усі прекрасно знаєте, що це загальна ситуація в державі. Ми ж усі хотіли в Європу, то йдемо, сплачуймо компослуги (не дивлячись на "високі" зарплати!!!!), тоді й будемо отримувати газ і відповідно гарячу воду.
Анонім до Я - за!!! Показати IP 26 Травня 2015 11:03
Місцева влада може вирішити багато що і безпосередньо її голова. Романюк призначив на посаду директора представника континіуму, які за три роки вивели з підприємства десятки мільйонів гривень, не сплачували вчасно борги за газ, що і призвело до цієї ситуації. На сьогодні нічого на підприємстві не змінилося. Василевський продовжує політику попередників, а романюка це влаштовує. Кошти Західно-європейській енергетичній компанії (континіуму) перераховуються вчасно, а за газ, Водоканалу, Обленерго - мільйонні борги. П"ять місяців романюк бреше лучанам і трудовому колективу, не вирішує проблем підприємства, не призначає директора, бо його ця ситуація влаштовує. Головне, отримати мільйонні кредити та встигнути до закінчення каденції увірвати і з того частку.
Гепезовець Показати IP 26 Травня 2015 10:40
Шановні лучани я проживаю на ДПЗ,лише жителі нашого будинку заборгували за тепло і гарячу воду 87тис.гр.До чого тут Романюк і його заступники.Думайте що пишете.Що не станиця то винуватий мер і міськрада.Набридло.
УКРАЇНКА! до Гепезовець Показати IP 26 Травня 2015 10:46
А
Любче Показати IP 26 Травня 2015 11:11
Я живу на ГПЗ з 26 квітня 1985 року і все своє життя вчасно плачу за комунальні послуги, на сьогоднішній день маю лічильники на холодну і гарячу воду. Еконономлю, а для кого не знаю.... Субсидіями не користуюся принципово і чекаю коли вже всі наїдяться: мери, губернатури, депутати, ЖЕКи і т.д. Коли вже вони скажуть що нам вже хватить тих доларів, єврів. Цікаво, невже ви всі думаєте, що будете жити триста років. Життя коротке, дуже коротке, живете самі то дайте злидням ще якийсь рік другий пожити. Ви ж обікрали до нитки всіх при советах, в незалежній Україні 1993-1994 р. зробили всіх мільйонерами, крадете, крадете і не може наїстися. Скажіть собі доста
Краяни Показати IP 26 Травня 2015 11:25
Коли вже наша влада понажирається? Скільки ж вам треба? Ви ж і так з простих людей тяните і тяните за все ! Всі чиновники зажираються викидають гроші на сауни ресторани дорогі готелі мотелі а тут розказують про економію борги і так далі. Треба вивчати кожну сім"ю а не всім виключати воду. Депутати міської ради теж не зацікавлені допомагати людям бо свої інтереси тільки цікавлять. Подивіться на усіх чиновників митників податківців суддів прокурорів як вони живуть і це все за рахунок простих людей, підприємців бізнесменів і так далі! А інші люди раби. І система не помінялась тільки людей багато через таких "пузатих" загинуло через вашу брехню
Карина Показати IP 26 Травня 2015 11:29
Не можете подати належно послуги то не лізьте у владу .
аяяй Показати IP 26 Травня 2015 11:45
а в Європі певно така практика не маєш чим платити - твої проблеми , а миж так на майдані за ту Європу стояли
123 до аяяй Показати IP 26 Травня 2015 13:07
Так там такий принцип. Але там зарплати інші, і допомога безробітним не 300 грн.
Анонім до аяяй Показати IP 26 Травня 2015 13:21
То гарно що тебе зачепило,,,думав що заробив грошей на майданi i на все життя вистачить...
Анонім до аяяй Показати IP 26 Травня 2015 15:15
Шановний, в європі безробітному соціальні служби сплачують всю комуналку, це крім нарахувань "по безробіттю". І статус "безробітний" отримує людина що не може знайти роботу за фахом, а не роботу взагалі.
Луцик Показати IP 26 Травня 2015 11:46
Був у мера (звучить!!!) Не ходіть до нього. Мінеральна вода Вам не допоможе але і не пошкодить.
Анонім Показати IP 26 Травня 2015 11:49
Цікаво, чому не зменшують подачу газу на приватні будинки? Вся ця шобла як милася гарячою водою, так і миється, а за холодну взагалі не платить
123 до Анонім Показати IP 26 Травня 2015 13:10
Не хами. Живу в приватному будинку і плачу комунальні послуги. І за воду плачу не маленькі кошти. Не всі шобла хто живе в приватних будинках.
Андрій до 123 Показати IP 26 Травня 2015 14:45
Так і тут 89% - СПЛАЧУЮТЬ вчасно! Чому відключили? Чому Романюк восени (до грудня) не економив на "хатинковому опаленні", а тільки на централізованому? Мабуть що сам в "хатинці" страждає?
Анонім до 123 Показати IP 26 Травня 2015 17:21
Вибачте! Шобла це депутати, міліонери
І правда Показати IP 26 Травня 2015 12:07
Чому міському голові Романюку знову балатуватись у мери якщо він за свою каденцію воду гарячу кожне літо відключав бо мабуть економив чи як це зрозуміти? що не митись літом?
виборець до І правда Показати IP 26 Травня 2015 16:04
важка каденція дісталася романюку - це правда! але і ситуація в державі - критична! у цьому питанні треба апелювати до влади, що ви києві сидить! просіть лобізму у Лапіна, якого обрали лучани! а накинутись на мера всі можуть, але від того, шо тут гавкаєте - НАК "нафотогаз" газ не включить!
IGOR Показати IP 26 Травня 2015 12:38
Списки неплатників: http://www.teplo-dkp.lutsk.ua/
Гапочка Показати IP 26 Травня 2015 12:59
А тів кого колонки ссобі мають воду завжди
Сусідка Показати IP 26 Травня 2015 12:59
Луцьктепло подає в суд , далі робота виконавчої. А виконавча не кує , не меле.Прийшла б показово до моїх, наприклад ,сусідів.Винесла б холодильник і телевізор ,і гроші б шукали ,і знайшли би.А ще всіх боржників - на примусові роботи : підмітати , собак ловити , косити і грабати.
Платник Показати IP 26 Травня 2015 13:02
Хто має гроші і регулярно платить за комуналку, той поставить бойлер. А хто не платив той і далі не буде платити. Я собі ставлю бойлер, а Луцьктепло втратить ще одного клієнта, який регулярно платив за послуги згідно договору.
Лучанин Показати IP 26 Травня 2015 14:58
Можете не сумніватися,що 90% малозабезпечених своєчасно сплачує за комунальні послуги,в тому числі і за гарячу воду.Вина влади в тому,що нічого не роблять з тими хто має чим платитиюЗ гадайте скільки боргу було у Банади?І що йому зробили - призначили директором...департаменту житлово - комунального господарства облдержадміністрації.Боржників,які мають чим платити дійсно треба виселяти,а квартири продавати.В селі кожен знаходить чим заплатити і за дрова,і за газ.За все треба платити.
.|. до Лучанин Показати IP 26 Травня 2015 15:51
Tebe pershogo vyselity.
Баба Голя Показати IP 26 Травня 2015 16:16
Я й то розібралася, що гарячої води немає не з вини міського голови, а ви або тупаки, або не маєте з ким посваритися, навіть без причини готові вкусити. Зробіть паузу у сварці, відійдіть від комп’ютера, буде час нагріти води і помити дурні голови. І взагалі час можна використовувати у більш корисних цілях.
Арсен Яценюк Показати IP 26 Травня 2015 16:23
Лучани! Пояснюю ситуацію: відключивши газ ми вбиваємо два жирні зайці – економимо газ на зиму і економимо гроші на субсидії. Адже основні компенсації у літній період були б за гарячу воду яка б ішла б до оплати за півціни.